Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (804. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
484.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the guardian14

O imkansız. Hem kur farkı hemde hileciler yüzünden pc ye elveda edecem
    Hacı 2 yıl önceki mesajımı alıntılamışsın :D Ben çoktan geçtim konsola :D
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Seneye dikkat etmemişim :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • Pc-Weekend League bile hile kaynıyor. En iyisi squad battle kasmak gibi..

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şubat 2017 de başladığım fifa macerasına nisan 2017 den itibaren konsolla devam ediyorum. düşün 2 ay dayanabildim hile hurdaya, birde üstüne momentum yedin mi direk kafa atarsın monitöre. squad battle kasacak olduktan sonra PC tarafında para verip oyunu almaya bile gerek yok ;)
  • SonForum kullanıcısına yanıt
    haklısın. zaten oyunun pc'deki en ucuz key fiyatı kur farkından dolayı 340 TL 'yi bulmuş durumda. konsol tek çözüm ancak o da uçmuş durumda bakalım ne yapacağız
  • daha oyuna henüz aktif giriş yapamadım ama webapp üzerinden al sat yaparak şu takımı kurdum. umarım keyifli bir oyun yılı bizi bekliyor olur :)

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=dqaZ6kYCnOeBr:FFA19PCC
  • Beyler selâmün aleyküm benim bi sorunum var ps4 e bu sene gectim ama fifa 19 companion da transfer markete giremiyorum hesabiniz henuz companion ve web app uygulamasında transfer markete erisim kazanamadi yaziyor.bu erisimi kazanmam icin ne yapmam gerekir.

• talhataskale kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis bilmiyorsam web app e yani markete falan erkenden sadece bi onceki oyuna (fifa18) sahip olanlar girebiliyor.

Digerleri oyun acilinca girebiliyor

• durma---play keyleri göndermiş geriye preload kalıyor.ne zaman açılacak bilen varmı ? 2 kadro kurdum 2200 fut points alarak :) ilk parayı daha oyun çıkmadan harcadık bakalım...

kadrolar ;
    https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=iQMrsna6nOfVH:FFA19PCC
    https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=gHLO5wqQnOfVM:FFA19PCC

edit: kadro ve firma ismi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 27 Eylül 2018; 12:56:42 >

• originden oyunu aldım indiriyorum. 32 gblık dosya.
  • Her zaman oldugu gibi super lig kadrosu ile oyuna başlamayı dusunuyorum ufakta dizmeye basladim. Mutlaka alin dediginiz oneri oyunculari bekliyorum

• Fifa point fiyatlari bende artmis arkadaslar ps4 icin. 12.000 puan 415tl gorunuyor. Herkeste boyle mi?

• Haftalık jumbodan richarlison çıktı nacho fernandez'le birlikte hayret ea nasıl olduysa artık. Squad battle ödülleri de gelmiştir ama mobilden ulaşamıyorum. Size neler çıktı ? Canlansın konu biraz yav bu sene çok ölü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 1 Ekim 2018; 12:58:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Haftalık jumbodan richarlison çıktı nacho fernandez'le birlikte hayret ea nasıl olduysa artık. Squad battle ödülleri de gelmiştir ama mobilden ulaşamıyorum. Size neler çıktı ? Canlansın konu biraz yav bu sene çok ölü

Squad battle olayı nedir hocam

• akif2780 A kullanıcısına yanıt
    Rakiplerin kurduğu kadrolara karşı offline karşılaştığımız bir mod. Squad battle olarak geçiyor. Sonrasında haftalık sıralamanıza göre paket veriyor.
  • Squad battles'ta sorun yaşadım hafta sonu rakip güncellemesi gelmiyodu sürekli süre uzuyodu psyi direk dinlenme moduna alıyodum fifayı kapatmadan meğer fifayı kapatmak gerekiyormuş

Aynı sorunu yaşayan olursa diye yazdım

Bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykurtulus -- 1 Ekim 2018; 18:57:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konu niye pasif durumda ki acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesabımdaki 700k coinsi satıyorum ilgilenen olursa bana mesaj atabilir
  • Beyler ben sürekli kontraya yakalanıyorum. Rakip defansta sürekli 10 kişi sonra bi arapası hop kalecimle karşı karşıya. Bana mı öyle geliyor ama bu sene ara pasları pes 2013 hissi verdi bana
  • 
Sayfa: önceki 802803804805806
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.