Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (806. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.301
Cevap
120
Favori
483.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.futbin.com/19/squad/5036222 kadro sağ kanat isim söyleyecek biri var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengavers -- 9 Şubat 2019; 1:5:29 >
  • Acil olarak 10 yıllık Xbox live (9 aylık live + fifa tüm seriler, geow,pugb vs...) ve Fifa19 hesabımı satıyorum. Yaklaşık +1m coins ve satılamaz çok üst düzey BPL kadrosu vardır.
    İletişim için, 0531 104 5622
    teşekkürler.
  • David Trezeguet, tam bir gol makinesi

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • Başkan kadron harika. Bunu nasıl yapıyorsun. Divison squad oynayarakmi kurdun takimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar PS4'te ultimate team kadromun olduğu origin hesabımı arkadaşa devrettim fakat ultimate team'e girdiğinde sıfırdan başlatıyor. Sebebini bilen var mı yardım lazım...
  • Kış güncellemeleriyle kadro daha iyi hale geldi.

• Sıralamamı belli edecek başlangıç maçlarında 60 ortalama takımıma karşı, 85 ortalama bir rakiple eşleştirdi. Bir de herif easy falan yazıyor. İlk oyundan sinir etti, bu mod bana göre değil
  • abiler fifa 19 aldığım hesapla oynamaya başlayalı 2 hafta oldu...100 maç yaptım. ana levelim 12 oldu...fakat hala web ve comp aktif olmadı...oynamaya devam ediin diyor...açılması için ne yapmam lazım bilen varmıdır.
  • rodinb kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Ben de oyunu geçen hafta aldım. Çok sinirimi bozan bir konuydu. Müşteri temsilcisine de chatten yazdım. Oynamaya devam edin yapay zeka belli algoritmalara göre kabul ediyor falan dedi. Kimini 90 maç oynayınca açıyormuş kimini 100 maç. Anladığım kadarıyla maç çok önemli değil.

Yabancı forumlara falan baktım. Millet görevleri yapmaya çalışın falan diyordu. Görevleri yapmaya odaklandım dün açıldı. Ama sebebi tam olarak nedir bilmiyorum.

Yine bir rivayete göre sistem belli periyotlarda çalışıyormuş. Mesela 10 günde 1 gibi. Ona denk gelmek gerekiyor.

Ama dediğim gibi benim dün akşam açıldı.

• Arkadaşlar merhaba, hesabımda tanımlı arkadaşım olmadığı için bazı görevleri yapamıyorum.

PC oynayan arkadaşlar eklerse sevinirim. Online turnuvada gol atma görevi falan var. Bugün son günü. Takas kartı veriyor.

Teşekkürler şimdiden..

nick: msbsvg

• PC ve PS4 için coins satanlar özelden mesaj atabilirler.
  • Ya arkadaş her oyunda en lanet gruplardan birisi bizimkiler olmak zorunda mı? Adam silver görevini yapacak firstgoalwins yazdım bu gerizekalı uyanıklarda homewins yazmışlar ama deplasman gelince dodge atıyorlar . Ulan it 10 maç ev sahibi oldun millet verdi görevi tamamlayıp sonrada millet için 10 maç deplasman mı olucan? Adam gibi oyna atarsan golünü millet çıkıyor zaten

• Arkadaşlar pc fut için coins kasma yöntemleri varsa söyler misiniz? Oyunda yeniyimde bazı terimleride bilmiyorum örneğin snipe gibi... Teşekkür ederim

• teşekkür ederim. benim tam olarak 100. maçımda açıldı....level felanda kastım ama 100. maçı bekledi oyun: teşekkürler
  • Su momentum denilen lanet seye cozum gelmedimi daha ya, son 10 mactir catir catir eziyorlar beni. Her pas adamlarin arkasina dusuyor, pasi verecek adam 10 kere dusunuyor vermek icin. Rakipte nerden vursa gol oluyor masallah.

• 20 galibiyet rahat aldim bu kadroyla Fut Champions ta

Sag bek e pavard in 86 lik kartini koyacagim

100 -150 k arasi baska oneriniz varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetb34gfb -- 25 Mart 2019; 9:59:5 >
  • Arkadaşlar pc de en uygun nerden alabilirim
  • Arkadaşlar PC den FUT oynayacağım serverlar dolu mu ? pc de FUT oyuncusu cok mu merak edıyorum

• FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]
  • bu oyunu yapıp pc de çıkaran o ekibin ben ta ... resmen üvey evlat tamamen test amaçlı çıkıyor pc de oyun hilecilere karşı hiç bir önlem alınmıyor adamlar basmış parayı almış hileyi çatır çatır eski usül press yapıyor kondisyonu biten adam full kondisyon gibi koşuyor tüm adamları 99 overall oluyor say say bitmez

adam 41212 oynuyor cdm sinde gold partey cm lerinde neymar mbappe cam da gold ben yedder var bende 41212 oynuyorum cdm de kante cm ler sbc petit sbc raul(sbc ballack naingolan) kullanıyorum adamın oyuncuları top bendeyken köpek gibi her yere basıyor sanarsın hepsi gullit vieira anasını seveyim top rakipteykende bizim adamlar selçuk şahin kesiliyor

bu saatten sonra bu oyunu pc de almam alanıda şey etsinler alacak olanlarda var ise fut oynayacaklarsa kesinlikle ama kesinlikle almasın seneyede almasın ondan sonraki senede almasın hileye karşı hiç bir çalışma önlem alınmıyor

taş gibi kadromuz var çöp kadrolarla hile sayesinde gelip yeniyorlar kesinlikle almayın
  • 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.