Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu path to glory kartları değerlenir değil mi if gelirse? Burak Yılmaz hattrick yapsa IF kesin gelirdi ve efsane forvet olurdu Türkiye ligi için aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aguero12 A kullanıcısına yanıt
    Var
  • Sb maçlarında sıkıntı yaşayan var mı. Kadro ekranında donuyor yapamıyorum bir türlü maçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IF Giuliano ve Beto gelmiş her sene 1 tane kaleci olmuyordu bu sene 2 oldu daha simdiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 6 Aralık 2017; 20:32:15 >
  • ZaBeaT kullanıcısına yanıt
    usta adini ver ekliyim

• Bu path to glory paketleri ne zaman degerleniyor? Giuliano vardi bende haftanin oyuncusu oldu ama ayni duruyor özellikleri? Belirli dönem boyunca iyi oynarsa mi guncellenecek bazi oyuncular bu kategorideki?

Edit: Yükselmiş zaten :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 8 Aralık 2017; 22:21:5 >
  • Nihayet sonunda bende bugün itibariyle oyunu alabilmiş bulunmaktayım nerden baksan şöyle 2-2 buçuk aylık bir zararım var ama sağlık olsun
    Fakat daha bismillah oyunun originden indirmesi bitipde oyuna girip futta bi maç yapıyım da şöyle pasım,oksitim gitsin diye bi maça girdim maçta da ne güzel 2-0 öndeydim sen tut pc alt köşeden bi bildirim aç tabi oyun şak diye attı bizi yaw olurda bu kadar olmaz daha bismillah yani neyse hemen çıktım o adware mi neydi o programı sildim attım neyse iş kazasıdır diyelim bu arada BEŞİKTAŞIM da hazır nağmalup son maçınıda yenip Ülke tarihine geçmişken hayırlısı diyelim
  • Şampiyonlar Ligi gruplarının en iyi oyuncuları informu gelmiş Türkiye'den Cenk Tosun var :)

• Bu sene 21 tane özel kart çıkardım.
    Sif Mustafi'den 2 adet çıkarttım.(1 tanesini sattım.)
    İf Dante'den 3 tane çıkarttım.(1 tanesini sattım 1 tanesini silmek zorunda kaldım.)
    Normal kart olarakta pahalı olarak kante(sattım),baily(sattım)çıkarttım.
    Üstüne 420K param var.Bu sene bereketli geçiyor.

87 Ter Stergen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 8 Aralık 2017; 22:52:28 >
  • Fifa 18 hesap ultimate team icerikli satan varsa pm atsin

• FİFA 2017 HESAP ARIYORUM ARKADAŞLAR KADROLU COİNLİ SAGLAM HESABI OLAN VARSA ALABİLİRİM
  • behzat09 kullanıcısına yanıt
    önceden de konuşmuştuk. ben de istediğin tarzda fifa17 fifa 16 lı hesap var. 70 e bırakırım.

• Arkadaşlar merhaba pc için ds4 ile oynayabiliyor muyuz ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: v3nom

Arkadaşlar merhaba pc için ds4 ile oynayabiliyor muyuz ? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim...

oynayabilirsin ama program lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ds4 diye bir program lazımmış Bluetooth ile kablosuz oynama imkanı sunuyormuş peki sağlıklı olur mu ? F710 vardı. 2 tane pelte çıkardım L1 tuşu iptal oldu :) o yüzden bir araştırmaya girdim... forumda oynayanlar varsa yardımcı olsun diye

• Inform Belhanda gelmiş TRden. Giuliano Belhanda Talisca üçlüsü. Biraz ofansif ama olsun :) Sol bek lazım bide inform artık :)

• v3nom kullanıcısına yanıt
    "ds4windows" gerekli programın ismi. 2 aşamada önce kendi virtual bus driverını ardından xbox 360 controller for Windows driver ını kurmanızı istiyor. Onu yaptıktan sonra önce kabloyla bağlayıp kullanabilirsiniz.
    Ardından bluetooth adaptörü usb portuna takıp ds4 ile eşleştirip o şekilde de kullanabilirsiniz. Yalnız fifada online maçlarda mutlaka kabloyla bağlamanızı öneririm. Zira veriler en sağlıklı kabloyla iletilir. Gecikmeyi en aza indirmek için.
    Forumda konusu da vardı orada benim ve birkaç arkadaşın daha yorumları vardı bakmak lazım. Youtubedan videolara da bakabilirsiniz.

Asıl takoz gibi ergonomiden uzak ve aşırı sert tetik tuşlara sahip, analogları kısa sürede aşınan ve yalama olan, hassas olmayan ve geç tepki veren logitechtir sağlıksız olan. Hemen hepsini kullandım emin olabilirsiniz, kontorlandinden xboxına, logitechine kadar, tecrübe konuşuyor. DS4 en güzel kontrol cihazlarından biri, logitechle falan kıyas dahi kabul etmez. 1,5 yıldır pcde kullanıyorum son derece memnunum.
    Pcde DS4ün rakibi xbox one s elite controller dır. Artık hangisini daha çok severseniz onu alır kullanırsınız. Aralarındaki en önemli fark biri 3. parti yazılımla xbox gamepadi olarak emule ediliyor, diğerinin resmi driver desteği var tak çalıştır.

• Yorum için çok teşekkür ederim hocam. Ds4 almaya karar verdim ve aldım... Kafamın takıldığı tek nokta şimdi illaki kablo ile mi fifa oynamalı sebep şu o kadar uzun bir kablo bulamam :) blutooth ile oynamak sıkıntı mı olur online da :) ve youtube da sadece nasıl bağlanır videoları var bluetooth ile oyun geç tepkime testi gibi bir video yok... logi ile oynadıö ve 2 kol pelt oldu ve öyle vuran kıran parçalayan biri değilim o kol ile sadece oynarsan call of falan oynarsın ama kesinlikle fifa için değil....xbox one s almayı düşündüm ama yapısı bana pek hoş gelmedi ps4 alıncada kol lazım olur diyede ds4 aldım

• Pcden coins transferi gerçekleştiren oldu mu?Geçen sene depayları 75er k'dan elden çıkarıyorduk sorun olmuyordu.Bu sene EA işi daha ciddiye almış sanırım.Yakalanmamak için ne yapmak lazım
  • arkadaşlar 22 level olan ultimate team sıfırlanmış hesabı satıyorum. yanlız hesap lehçedir. bana mesajla ulaşabilirsiniz (adminler coin ticareti olmadığı için bunu yazmakta sakınca görmedim affedin :)
  • 
Sayfa: önceki 791792793794795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.