Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nazif21

arkadaşlar siyah kartlar tots olursa upgrade olcak mı ?

sanmam hocam sadece basic kartlara upgrade gelince TOTW kartları etkiliyor diye biliyorum, ama yine de yanlış bilgilendirmek istemem.
  • cidden çok sıkıldım şu kaybetmeye başlayınca devam eden seriden karşı takımın kalecisi panter kesiliyor 3 maç üst üste maç sonunda ratingi en yüksek olan oyuncu kalecimi olur rakip takımda ya ?
  • Nefret ediyorum 99 Overallcılardan.Kazandım ama Rakibin Müdahale sayısına bakarmısınız.
    35 lik Standing Tackle lı bruma; 17 lik Quaresma ile ezdi geçti bütün toplara %100 müdahele etti maç boyunca.

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi single_factor -- 19 Mayıs 2017; 21:17:33 >
  • Premium sbc premier lig yukseltmesinden 95 lik kaleci de gea satılamaz cıktı.turkcell super lig in en iyi oyuncularından kurulu takımım var kaleye de geayı koysam kimya yinede 100.faydası olur dimi onur kıvraga gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MichaelMyersSTAB kullanıcısına yanıt
    ahahah kardeş de gea nın sol eldiveni bile daha faydalı olur
    De gea yedekte dursa bile faydası olur kıyaslanamaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gondor41 kullanıcısına yanıt
    :) kimya etkiside varya o acıdan sordum.10 uzerinden 4 gosteriyorya de gea.yani sonucta satılamaz oyuncu artık koyacaz kaleye 95 gucu var sonucta

İSPANYOL bir teknik direktör e süper lig Kartı bas 5-6 olur büyük ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu haftaki team of the seasonslar hep 90 ustu ve pahalı oyuncular.sbcden gelen paketleri şimdi acmak lazımdı.neyse hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: chilekesh-13

quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben de ps4 yaklaşık 8 milyon olan hesabı 600 liraya tek kişiye verdim. Ban vs uğraşmak istemediğimden, yoksa parça parça 800e verebilirdim ama alana da sıkıntı.

O yüzden tek kişiye verdim hesabı. Seneye de fifa almayı düşünmüyorum.

Dünyada bu oyuna verilen paralardan bizim forumdaki arkadaşların pek haberi yok dostum. 15milyon coins 900tl yazdım diye dalga geçmedikleri kaldı. Yabancı forumda 280euroya 3 saat olmadan gitti.

Foruma 500tl'ye satışa koyduğum ilana söylenen arkadaşlar vardı. Sırf bunlar ilanın altını kirletti diye fiyatı 300'e çektim hala millet yok 200 yok 250 diye mesaj attı kabul etmedim. Elitepvpers forumunda az önce 110€'ya sattım adam anında gönderdi parayı sağolsun. Dediğin gibi bazen buraya kulakları kapatmak en doğrusu.

• bu fifa 17 için Premium sbc premier lig yukseltmesinden dediğinz paket 11 nadir oyuncumu isteyen paketi açtınız epl premium yükseltmesi yazıyor ödülleride epl premium oyuncusu paketi

nadir oyuncu dediği ne oluyor ? o görevi nasıl yapacam yani
  • DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Ordaki 2 gorevide sadece 1 er kez yaptım.once diger paketi actım coptu sonra oyuncu paketini actım de gea cıktı sans işi.nadir olayını pmden yazdım iyi geceler

• Çok güzel bir şey oldu.Elim ayağım boşaldı müthiş bir his yav buuuuuu.Herkese nasip olsun.1m'e koydum hemen gitti ucuza mı koydum acaba.Amannnnn boşverrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Çok güzel bir şey oldu.Elim ayağım boşaldı müthiş bir his yav buuuuuu.Herkese nasip olsun.1m'e koydum hemen gitti ucuza mı koydum acaba.Amannnnn boşverrr

Yapılacak güzel sbcler var burada tavsiye ederim ben içlerinden bazılarını yaptım
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/16QpgBHVtUIfb_DKOT63ygwafQivO0QHpf5LYTs-s6Oo/edit#gid=1804880384

• gaza geldim mega packleri açayım dedim açtım açtım çöp en son pakette walkout oldu belçika bayrağı açıldı hazard diye sevinecekken vertonghen çıktı ya :D
  • Hangi paketten çıktı
  • DreamEnergy kullanıcısına yanıt
    Premium altin oyuncu paketi

• Arkadaşlar teknik direktör görevlerindeki takım ismi değiştirmeyi hediye edebiliyor muyduk? Hatırlayan var mı? Bu arada aralıktan beri oynuyorum, takımın toplam değeri 150k falan. Bu kanteler falan bende olsa ne olur merak etmiyorum desem yalan olur. div3 teyim.
  • solgun altın olanlar tam altın olarakmı geçiyor yoksa parlak altınmı tam altın olarak geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

solgun altın olanlar tam altın olarakmı geçiyor yoksa parlak altınmı tam altın olarak geçiyor

Sönük altınlar çeyrek altın

Parlak altınlar cumhuriyet altını

• 
Sayfa: önceki 708709710711712
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.