Teğmen
19 Şubat 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni bir xbox kullanıcısıyım size hangisini almak daha mantıklı?
Aklımda logitech g430, steelseries siberia 200, hyperx cloud 2 gibi ürünler var amazondan black friday indirimleri ile almayı düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim sizin önerileriniz var mı
amd a10 7890 işlemcim var bu işlemciyi kullananlar var mı aramızda battlefield ta performans nasıl kaç fps alıyorsunuz
root ekranında böyle bir hata ile karşılaşıyorum download moda alıp odin ile yükleme yaparkende hata veriyor telefon hiç açılmıyor lütfen yardım
telefon galaxy note 2
hiç bir oyun zevk vermez oldu cs go h1z1 gibi oyunlarda sıktı artık özellikle hikayesi güzel olabilecek oyunları önerirseniz sevinirim...

Bitirdiklerim..
far cry 3-4
tomb rider
mafia 1 2
mad max
hitman absolution
Facebookta arama sekmesine birinin ismini yazdığımda onun profiline girmek için tikladigimiz zaman şuanda bağlanılamiyor diyor ana sayfada birinin profiline girmek istediğim zamanda ayni hatayi alıyorum uygulamayi kaldirip tekrar yükledim ayni sorun devam ediyor bir bilgisi olan var mi
İ5 olan modeli hoşuma gidiyor arada bir cs go ve lol oynamak ve çizim yapmak için kullanicam solidworks ve autocad programlarinda kullamak için almayi düşünüyorum önerir misiniz?
hesaptan para çekmek gibi bir durum olmadığını biliyorum fakat bu parayı değerlendirebilmek için önerebileceğiniz bir yöntem var mı mesela cs go da item alıp gerçek paraya satmak gibi ?
Öğretmenler günü şerefine bu hikayeleri paylasalim
Maksimum 1200 lira bütçem var ikinci el veya sıfır olarak önerebileceğiniz cihazlar neler
Kamera performansı ve sarj performansi benim için önemli
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
Mr.Bilit
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 346
İkinci El Bölümü Mesajları: 40
Konularının görüntülenme sayısı: 13.874 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 42 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.