Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team [Eski KONU] (2277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49.975
Cevap
226
Favori
1.188.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22752276227722782279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onumuzdeki haftaya kadar gelme ihtimali yok sanirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 109a avci ibo buldum aldim valla daha bekleyemicem

• Önümüzdeki haftalarda de bruyne , insigne kesin gelecek.Bu oyuncuların if kartları varsa değerleri artar.Coin olsa yatırım için alırdım.Sif kane ve lamela vardı sattım az da olsa kar ettim. Dun 80k ya lukaku almadım bugun 110 k dan giidyor
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    pc'de ibrahimovic 90k lukaku 70-80k civarında ben lukaku'yu 32k'ya almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 12 Şubat 2016; 20:17:50 >
  • http://youtu.be/agO2yZkf4S0 ultimate'de div 1 kumede kalma macinda aguero hazard sanchez toure david silva'li adami 3-1 yendim arkadaslar buyrun bu arada if martial aldim sol aciga tavsiye ederim sizede onceden depay kullaniyordum

• Guzel bi ibrahimovic li kadro kurabilirmisini yedekleriyle beraber 80k butcem kaldi sadece ibo var elimde pasa dayali oynuyorum bol sut cekiyorum

• Surpentor kullanıcısına yanıt
    hocam 12 den vurdugunu düşünüyorsun ama hepsinin değeri ucuzladı şu an :D
  • 150k para var hangisini alayım t-yoksa geçmi kaldım?
  • weicH W kullanıcısına yanıt
    İyide ben hep dip fiyattan aldım ya da zaten bendeydi.
    Misal bana tif higuain iki kere çıktı.Zaten beleş fiyat ne olursa olsun kardayım.
    Ayrıca adamına göre fiyat değişir sif dybala'nın fiyatı arttı mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 12 Şubat 2016; 21:41:09 >
  • Beyler upgrade alan oyunculara buradan bakabilirsiniz ;http://www.futhead.com/upgrades/
  • Arkadaşlar neymara up gelirse toty kartı da artar mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergoken

Guzel bi ibrahimovic li kadro kurabilirmisini yedekleriyle beraber 80k butcem kaldi sadece ibo var elimde pasa dayali oynuyorum bol sut cekiyorum

zlatan çift forvetde oynat.cdm marchisio,sol cm pereyra da olur.

http://www.futhead.com/16/squads/9313783/

@ergoken
  • higuan 87 raiting ken 180k dı. 89 oldu 160k ya gidiyor. Varmı böyle saçmalık.
  • 145.000 ' e TİF Higuain almıştım , upgrade den sonra 130 civarı düşmüş :D TİF İnsigne de var .. Satmayacaktım zaten kullanıyorum ama kar etmek için alsak demekki içimizde patlayacaktı :)

180.000 coins de boşta duruyordu oyuncu alıp satarım diyordum ama karar verememiştim hala iyi ki bitane daha Higuain almamışım ..

Edit: Dybala'nın gold kartı 7.000'den 50.000'e çıkmış höh şaka gibi ya ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfy -- 13 Şubat 2016; 0:06:45 >
  • Hocam kadro guzelde ona para yetmez 80k kaldi yedekler falan 50k kalir
  • Winter upgrade ile kar etmeyi bekleyen arkadaşlar maalesef üzülecekler elindeki kartları bir an önce çıkarmazlarsa. Upgrade geleceği bilinen oyuncuları toplayıp overalli yükseldiği zaman kar ederek elden çıkarma düşüncesine bir tek siz sahip değilsiniz maalesef. Bu oyunda pazarda ticaret yapanların %90'ı bundan haberdar. Böyle olunca da kimse kâr edemiyor. Zaten Higuain'in 87'lik tif kartının 89 olacağını bilen adam 87 iken alıyor fiyatlar o zaman yükseliyor. Hiç boşuna insigne vs toplamayın çok zarar edersiniz. Bir kaç oyuncu istisna olabilir upgrade geldikten sonra değeri yükselebilir, ama şunu bilin ki uprade alan oyuncuların %90'ının coin değeri düşüyor. Evet şaka gibi ama gerçek. Godin 89 iken 140-150 binden gidiyordu şu anda 90 oldu ve değeri 100k :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weicH -- 13 Şubat 2016; 1:06:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weicH

Winter upgrade ile kar etmeyi bekleyen arkadaşlar maalesef üzülecekler elindeki kartları bir an önce çıkarmazlarsa. Upgrade geleceği bilinen oyuncuları toplayıp overalli yükseldiği zaman kar ederek elden çıkarma düşüncesine bir tek siz sahip değilsiniz maalesef. Bu oyunda pazarda ticaret yapanların %90'ı bundan haberdar. Böyle olunca da kimse kâr edemiyor. Zaten Higuain'in 87'lik tif kartının 89 olacağını bilen adam 87 iken alıyor fiyatlar o zaman yükseliyor. Hiç boşuna insigne vs toplamayın çok zarar edersiniz. Bir kaç oyuncu istisna olabilir upgrade geldikten sonra değeri yükselebilir, ama şunu bilin ki uprade alan oyuncuların %90'ının coin değeri düşüyor. Evet şaka gibi ama gerçek. Godin 89 iken 140-150 binden gidiyordu şu anda 90 oldu ve değeri 100k :)

+1

• Merhabalar, web app kullanmak için hangi adımlar izlenmeli acaba?

3-4 senedir oynuyorum fut ancak web app hiç girmedim? şimdi ne yapmam gerekir.

teşekkürler..
  • weicH W kullanıcısına yanıt
    Şuan sadece ilkay Gündoğan para bıraktı biraz, Oda 10k-15k. Yani hocam dediğin gibi yıllık ortalamaya bakılınca futbin.com'dan zaten winter upgrade öncesi çok yükselmiş upgrade alacak olan futbolcular. Hatta TOTY hatası ile bu aralar aralarında uçurum var. Elbetteki TOTY arası ile diğer zamanlarda fiyat farkı olacak ama bu fiyat farkı normalden çok fazla. Anlaşılan bu sene winter upgrade piyasası ters tepti. En azından yabancı forumlar, youtube kanalları ve forumdan kimsede ciddi şekilde bu işten kar ettiğini göremedik. Hatta youtube kanallarında komik komik saçma sapan sadece tıklanması için winter upgrade zamanında nasıl para kasılır videoları buldum. Adamlar acınacak haldeler.
    Benim tavsiyem bence halen en güzel para kazanma yöntemi 15k ile draft yada online sezon. Bu aralar contract ve fitness kartlarının fiyatları uçtu. Emin olun draft'tamı ne çıkarsa zararda değilsiniz. O 15k'yı çıkarırsınız geri.

Kolu kırdım bu arada online sezonda 2 ligde. R2 tuşuunu. Adamları beygir gibi koşturtmaktan kırıldı. Aliexpresste kırık kollar için yedek malzemeler mevcut. Almak isteyenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cilekci -- 13 Şubat 2016; 10:44:01 >

• Arkadaşlar şöyle bir bpl kadrosu kurdum, cam pozisyonu için silva ve de bruyne arasında kararsız kaldım tavsiyeniz nedir? Kadro genel olarak nasıl?
    http://www.futhead.com/16/squads/9336130/
  • 
Sayfa: önceki 22752276227722782279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.