Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74297430743174327433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen katılıyorum bende bir süre offline oynayacağım oyuna update gelene kadar oynanışı acil düzeltmeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heady.

quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Paket açıp ta düzgün çıkan futbolcu ile karşılaşan oldu mu acaba

Coins yok ki açalım

Açamadım ama çok fazla paket açılışı izledim twitch tv den 2*3 paket açıpta kar etmek çok zor çok fazla açmak lazım içinden güzel bir oyuncu çıkartırsanız TOTW falan o zaman kar edebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: unlike81

1) Santra yapan adama kale önüne gidene kadar engel olunamamasına,
    2) Klasikleşen 45. ve 90. dk. gollerine,
    3)Her plasenin gol olmasına,
    4)Defans yapmanın imkansız olmasına,
    5)Aynı şekilde gol atan adamlara (köşeye kadar git orta yapmadan-ortalar gol olmuyor- içeri gir plase ve gol.)
    6)Her maç en az 2 adamın (özellikle de zor bulunan bacak) sakatlanmasına,

ve aklıma gelmeyen saçmalıklara ayar oluyorum.EA top toplayan çocuk yapmışsın ama bazı şeylerin de içine s..mışsın.

+ olarak bende söyliyeyim

7) hakemin ceza sahası içindeki en hafif müdaheleye bile hemen penaltı çalması
    8) uzaktan şutların aşırı derece dengesiz gitmesi.

ama yinede oynuyoruz yapıcak bişey yok.

+bende ekleyeyim
    Frikiklerin penalti kadar kolay gol olmasi
    Uzatmalarin %90 5 dk olmasi
    Yaptigimiz maclarin bosa gitmesi

Acil update lazim oyuna!

burda kimse şikayet etmezken tüm bunları yazmıştım da "sen defans yapmayı bilmiyosun da ondandır oyun mükkemmel olmuş" diyen arkadaşlar vardı azalarak tükendi mi onlar ne oldu?

ne ergen demedikleri kaldı ne trol demedikleri kaldı.

ha bi de artık her maçımı kazanıyorum bir taktik buldum paylaşayım sizinle kazanma odaklı arkadaşların işine yarar belki kanatlara hızlı oyuncular koyun rakibin hangi kanadı daha yavaşsa her maç topu sürekli oraya atın ve kanattan dümdüz ceza sahası hizasına kadar koşturun zaten bek oyuncusu geride kalacak elinizi koşmadan çekmeden çapraz olarak ceza sahasına girin cb üstünüze gelince içerde st varsa tekrar çizgiye koşun ve pas atın st atsın içerde st yoksa kaleye paralel dönün ve kaleci çıkınca şuta dokunun emin olun gol olacaktır. Tüm bu dediklerimi yaparken de koşmadan elinizi hiç çekmeyin.

• Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    kullanamıyoruz da web app da gidip fifa 14 de mi açacaz yani paketleri.. kullanabilsek bari iyi bişey çıkar parayla satardık bari
  • unlike81 U kullanıcısına yanıt
    Hocam Ronaldo, Bale gibi oyuncular boş alan bulduklarında kimse tarafından tutulamıyorlar zaten kaleye çok rahat bi şekilde gidiyorlar. 14'te çok saçmaydı asıl adamı arkadan çek önüne geç nerede bunun gerçekliği ?
  • Beyler selamlar,

Benim de bir iki sorum olacaktı tecrübeli arkadaşlara:

Öncelikle, oyun benim sahamda olunca genelde gündüz oynanıyor. Bunu gece veya yağmurlu şeklinde ayarlama imkanım var mı acaba?

Ayrıca bazı oyuncuları satış listesine koyamıyorum yeterli liste sayısı olmasına rağmen. Bunun nedeni nedir acaba?
  • Ludosh kullanıcısına yanıt
    Ronaldo Bale tamam da Akaminko bunları nasıl yapıyor. Eskiden pes oyuncularıyla defanstan Arbeloa'yla çıkıp çalımlarla gol atıyorsunuz diye dalga geçerdik. Ben Akaminko'yla nasıl ceza sahasına girebiliyorum ? Geçen sene sırf hızlı pas oyunu ile div 1 e çıkmıştım. Bu sene de öyle başladım fakat ne kadar az pas verdiysem o kadar çok gol attım.
  • Sabah 2 arkadaşla konuştum yine dnf üstüne dnf yemişler. ARKADAŞ YETER bu nedir ya, en önemli sorunu hala halledemediler mi?
  • ole lukoje kullanıcısına yanıt
    O da rakibin beceriksizliğidir hocam. Her hızlı oyuncu boş alanda iş yapıyor. Serdar Özkan bile gerçek hayatta hızı var diye çalımlı oldu. Ha fifa bu olayı abartmamış mı? abartmış ama biraz oturaklı konsantre defans yaparsan tutulamıyor değiller. Ayrıca bende pas oyununu severim ve bu oyundada epey denedim, deniyorum ama adam iyi defans yapıyorsa pas oyunu işe yaramıyor çünkü adam kaçırmıyor savunma arkasına veya lap diye ayağına yapışıp alıyor. sözün özü oyun bence gerçeğe yakın ama bazı şeyleri çok abartmışlar(orta sahayı tek pasla geçmek gibi) biraz düzeltmelerle yine iyi bi oyun oynarız diye düşünüyorum.
  • FUT'da spiker değişimi nasıl yapılıyor bileniniz var mı?
  • Değişmiyor diye biliyorum
  • Ludosh kullanıcısına yanıt
    Pas oyununu çok denedim ama dediğiniz gibi sağlam defans yapanlara karşı başarılı olamadım. Sonra başladım Emenike'yi beslemeye. Geçene sene İbrahimovic'le yakalayamadığım istatistiği yakaladım. Gereğinden fazla abartılmış bence.
  • Bende sürekli hakem Mehmet Yildiraz baska hakem yok mu acaba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futhead te oyuncuları satış fiyatına göre sıralayabiliyorduk. Bu sene fiyatları göremiyoruz. Bunu yapabileceğim bir site var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

Arkadaşlar bu AUTOBUYER konusunda ne biliyorsunuz

banladıklarını biliyoruz

ben geçen sene 1-2 ay kullandım banlanmamıştım. Bu sene mi banlıyorlar ?
  • 40k coine hangi ligden saglam bi kadro dizilir acep
  • fifa serisindeki ilk kadrom bu arkadaşlar Lb kısmına bütcemin yeteceği hızlı ve skili yüksek bir oyuncu daha bulamadığımdan şuanki ile idare ediyorum.

Kaleci ve Lbde oynayan arkadaşlar fifanın ilk girdiğindeki verdiği oyuncular diğer arkadaşları 10-20k arası bir bütce ile aldım genel olarak şuanki kadrodan memnunum hızlılar iyi depara kalkıyorlar ve skilleri 3-4 arasında değişiyor. bence ingiltere için iyi bir başlangıc kadrosu topu çok hızlı taşıyabiliyorum bitirişleri istediğim gibi oyuncular yapabiliyor özellikle ön tarafda varela ile kone çok iyi anlaşıyor :) bu iki ile çok takımın canını acıttım :) kone ile 12 maça cıkıp 23 gol 5 asist yaptım bence oldukca iyi bir oyuncu rahat kullanılıyor birazda skil yetenekleri ile kullanırsanız düşük bütce ile en önemli silah haline gelebiliyor :) defanda dejan lovreden memnundeğilim ara pas atıldığında çok yavaşkalıyor rakip oyuncuda hızlıysa kaleci ile karşı karşıya kalabiliyor o bölgede önerilere acığım :)

kadromda şu şekilde ;http://i.hizliresim.com/4RrAzq.png

Cb ve Lb bölgesinde önerilere acığım arkadaşlar şuanki dejan lovreden adlı cb oyuncum oldukca yavaş çok top kaçırabiliyor.Lb oyuncumda uyumsuzluk sıkıntısı çekiyor.

kadro hakkındada görüşlerinizi öğrenmek isterim :)

•  FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Şu puanlar ne işe yarıyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zazanas

futhead te oyuncuları satış fiyatına göre sıralayabiliyorduk. Bu sene fiyatları göremiyoruz. Bunu yapabileceğim bir site var mı ?

futbin.com
    Pc icin fiyatlar yok ama galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Westside26

quote:

Orijinalden alıntı: Heady.

quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Paket açıp ta düzgün çıkan futbolcu ile karşılaşan oldu mu acaba

Coins yok ki açalım

Açamadım ama çok fazla paket açılışı izledim twitch tv den 2*3 paket açıpta kar etmek çok zor çok fazla açmak lazım içinden güzel bir oyuncu çıkartırsanız TOTW falan o zaman kar edebilirsiniz.

Fifa 14 ve 15 ne kadar çok paket açıdan birinde bile haftanın oyuncusu çıkmadı en yüksek çıkana 85 değerde idi

• 
Sayfa: önceki 74297430743174327433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.