Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74287429743074317432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: unlike81

1) Santra yapan adama kale önüne gidene kadar engel olunamamasına,
    2) Klasikleşen 45. ve 90. dk. gollerine,
    3)Her plasenin gol olmasına,
    4)Defans yapmanın imkansız olmasına,
    5)Aynı şekilde gol atan adamlara (köşeye kadar git orta yapmadan-ortalar gol olmuyor- içeri gir plase ve gol.)
    6)Her maç en az 2 adamın (özellikle de zor bulunan bacak) sakatlanmasına,

ve aklıma gelmeyen saçmalıklara ayar oluyorum.EA top toplayan çocuk yapmışsın ama bazı şeylerin de içine s..mışsın.

+ olarak bende söyliyeyim

7) hakemin ceza sahası içindeki en hafif müdaheleye bile hemen penaltı çalması
    8) uzaktan şutların aşırı derece dengesiz gitmesi.

ama yinede oynuyoruz yapıcak bişey yok.

• quote:

5)Aynı şekilde gol atan adamlara (köşeye kadar git orta yapmadan-ortalar gol olmuyor- içeri gir plase ve gol.)

ve aklıma gelmeyen saçmalıklara ayar oluyorum.EA top toplayan çocuk yapmışsın ama bazı şeylerin de içine s..mışsın.

Arkadaşlar bence oyuna alışınca bu sorunlar ortadan kalkacak. Santradan adam gole gidemiyor bunun önlemi çok basit yani oyunu iyice öğrendikten sonra zevk almaya başlayacaksınız. Orta yapıp kafa golü de atılıyor ve gayet defansta yapılıyor dediğim gibi oyunu iyice öğrenmekle alakalı bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BEYLER FİFA ALICAM AMA MOMENTUM SAÇMALIĞI HALA DEVAM EDİYORSA HİÇ ALMALAYALIM SİNİR HASTASI OLMAYA GEREK YOK :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergk84

quote:

Arkadaşlar bence oyuna alışınca bu sorunlar ortadan kalkacak. Santradan adam gole gidemiyor bunun önlemi çok basit yani oyunu iyice öğrendikten sonra zevk almaya başlayacaksınız. Orta yapıp kafa golü de atılıyor ve gayet defansta yapılıyor dediğim gibi oyunu iyice öğrenmekle alakalı bence..

İnşallah hocam.Ama ileride Ronadolar Messiler geldiğinde tek adamla alıp yardıran çok olur bu şekilde.Fifa 14 te bu kadar uçurum yoktu en azından.İnşallah düzelir de daha keyifli oynarız.Aksi takdirde 90 lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız ve hep aynı noktadan gol atılabilen oyunları aratmayacak fifa 15.

• quote:

Ceza alanı icinde kaleci kaleden bir adim ciksa bile her plase her sut gol oluyor. 4 yildir cok yogin olarak fifa oynuyorum, karsi karsiyalarda bu kadar cok gol olan, kalecinin bu kadar kolay calimlandigi bir oyun hatırlamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unlike81 U kullanıcısına yanıt
    ceza sahası dışından aşırtma gol çıktı bide ,,:))) adamın biri bir maçta iki tane attı bana 30 metreden aşırtatrak...her fırsatta adam öğrenmiş hiç gelmiyor sağa sola pas en uygun adamla aşırtma şut (ama plase ile yapıyor aşırtma atıyor.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Ceza alanı icinde kaleci kaleden bir adim ciksa bile her plase her sut gol oluyor. 4 yildir cok yogin olarak fifa oynuyorum, karsi karsiyalarda bu kadar cok gol olan, kalecinin bu kadar kolay calimlandigi bir oyun hatırlamıyorum.

Kaleyi çok çıkarsan aşırtma yiyorsun az çıkarsan plase..Her türlü gol..Rakip forvetle karşı karşıya kaldınmı bi sigara yakıp beklicen hocam başka çare yok :)

• Arkadaşlar bu AUTOBUYER konusunda ne biliyorsunuz
  • "Oyuna alışınca zevk alacaksınız" tabirini pek anlayamıyorum. Kısa ve öz, oyun iyi değil. Tabii bunu burada tartışmak da pek anlamlı değil. Gelecek olan güncelleme rötuşleriyle oyun bi nebze olsun oynanabilir hale gelir umarım.

Bu arada FUT için kadro önerim :http://www.futhead.com/15/squads/2183102/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

Arkadaşlar bu AUTOBUYER konusunda ne biliyorsunuz

banladıklarını biliyoruz
  • arkin39 kullanıcısına yanıt
    Fifa 13'te bana IF Messi çıkmıştı
  • pc fifa 14'den psn fifa 15 e geçtim 1 hafta önce web app açıkken aldığım fifa pointsler aynı mail adresine kayıtlı iki ayrı üyelik gözüktüğünden psn hesabında kullanamıyorum yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blllade -- 29 Eylül 2014; 13:03:27 >
  • trabzonspor forması ile oynayıp "KAPPA" takım ismini kuulana biri varsa annesine selam söylemek istiyorum. bu kadar pislik yapılmaz bi maçta lanet olsun bir daha Türk lerle oynarsam.
  • Plase şutlar konusundaki şikayetler çok haklı gücü iyi ayarladığınızda hemen hemen hepsi gol oluyor, düz sert şutlarda panter kesilen kaleciler plaselerde sıfırlar.
  • Maça giriş ekranındaki bağlantı seviyesini kaldırmalarının nedeni size en yakın olan oyuncuyla maça girmek olabilir. Ben 6-7 maç yaptım 5 tanesi Türktü, diğeri de Azeriydi. 14'de paso Ruslar ve Almanlarla maç yapıyorduk.
  • Osvaldo17 kullanıcısına yanıt
    Demek ki o sebepten dolayı çok zor rakip bulunuyor, deli ediyor bazen rakip bulma işi
  • blllade B kullanıcısına yanıt
    bende ayni sorunu yasadim senin gibi fifa 15 cikmadan webapp den 1000 fifa point almistim ama ben ps4 hesabima yansiycak diye almistim megersem benim aldigim pc icinmis oda ps4 tasiyamadim daha dogrrusu yok oyle bisi pc ayri konsol ayri oluyormus
  • Katalogdan coin boost aldim iki üç maç yaptim kullanim süresi bitti ne ola ki?
    Adam karambolden dandik bir gol atiyor sonuna kadar bu golü bana izlettiriyor? Bu gibi işkencelere bir çözüm var midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

+ olarak bende söyliyeyim

7) hakemin ceza sahası içindeki en hafif müdaheleye bile hemen penaltı çalması
    8) uzaktan şutların aşırı derece dengesiz gitmesi.

ama yinede oynuyoruz yapıcak bişey yok.

+bende ekleyeyim
    Frikiklerin penalti kadar kolay gol olmasi
    Uzatmalarin %90 5 dk olmasi
    Yaptigimiz maclarin bosa gitmesi

Acil update lazim oyuna!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam geliyor ceza alanı önünde 91 strengh li CB yi gezintiye çıkarıyor beraber sahayı turluyoruz, böyle bir saçmalık olabilirmi. bir süre offline oynayacağım sinir hastası olmak istemiyorum. zaten karşıma da hep türk çıkıyor oyunda ego tavan, saygısızlık karaktersizlik hatsaffada... birinin adresini bulup ümmüğünü sıkmak zorunda kalmayayım.
  • 
Sayfa: önceki 74287429743074317432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.