Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
166.675
Cevap
289
Favori
4.315.632
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    319 Mesaj

Şu puanlar ne işe yarıyor acaba?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: zazanas

futhead te oyuncuları satış fiyatına göre sıralayabiliyorduk. Bu sene fiyatları göremiyoruz. Bunu yapabileceğim bir site var mı ?
    quote:

futhead te oyuncuları satış fiyatına göre sıralayabiliyorduk. Bu sene fiyatları göremiyoruz. Bunu yapabileceğim bir site var mı ?

futbin.com
    Pc icin fiyatlar yok ama galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Westside26

quote:

Orijinalden alıntı: Heady.

quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Paket açıp ta düzgün çıkan futbolcu ile karşılaşan oldu mu acaba

Coins yok ki açalım

Açamadım ama çok fazla paket açılışı izledim twitch tv den 2*3 paket açıpta kar etmek çok zor çok fazla açmak lazım içinden güzel bir oyuncu çıkartırsanız TOTW falan o zaman kar edebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Westside26

quote:

Orijinalden alıntı: Heady.

quote:

Orijinalden alıntı: arkin39

Paket açıp ta düzgün çıkan futbolcu ile karşılaşan oldu mu acaba

Coins yok ki açalım

Açamadım ama çok fazla paket açılışı izledim twitch tv den 2*3 paket açıpta kar etmek çok zor çok fazla açmak lazım içinden güzel bir oyuncu çıkartırsanız TOTW falan o zaman kar edebilirsiniz.

Fifa 14 ve 15 ne kadar çok paket açıdan birinde bile haftanın oyuncusu çıkmadı en yüksek çıkana 85 değerde idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    960 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MüyendisAdayı

quote:

futbin.com

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: necroph

quote:

futbin.com

2-3 oyuncuyu karşılaştırdım ben fiyatlar aşağı yukarı aynı zaten. PC fiyatları için de bir fikir veriyor en azından.
    |
    |

• Binbaşı
    1602 Mesaj
    PC Fifa 14 vardı Web App'ten origin üyeliğimle girince Fifa 15 FUT'a başladım ama satın almadım oyunu henüz. Şu an yapacağım kadro vs. Fifa 15 PC alınca aynı mı kalacak?
    Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!
  • Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

Arkadaşlar bu AUTOBUYER konusunda ne biliyorsunuz

banladıklarını biliyoruz

ben geçen sene 1-2 ay kullandım banlanmamıştım. Bu sene mi banlıyorlar ?

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fearless06

Arkadaşlar bu AUTOBUYER konusunda ne biliyorsunuz

banladıklarını biliyoruz

ben geçen sene 1-2 ay kullandım banlanmamıştım. Bu sene mi banlıyorlar ?

Banlanma mevzusu yok ama geliri iyi degil o yuzden tutulmuyor rekabet cok fazla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

İlk 3 Listem: 1)Breaking Bad 2)Prison Break 3)Dexter

• Binbaşı
    1887 Mesaj

evet
    |
    |
    Katre. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Katre.

PC Fifa 14 vardı Web App'ten origin üyeliğimle girince Fifa 15 FUT'a başladım ama satın almadım oyunu henüz. Şu an yapacağım kadro vs. Fifa 15 PC alınca aynı mı kalacak?
    quote:

Bizimkiler kaldı. Seninki de kalır herhalde
    |
    |
    quote:

bu sene şanslıyım ama salakça bi şans 2 kere if kart çıktı 2side maher diye 77 overall bi futbolcu ederi 10k quick sell yapıyorum daha karlı 9,5k nakit
    quote:

bu sene şanslıyım ama salakça bi şans 2 kere if kart çıktı 2side maher diye 77 overall bi futbolcu ederi 10k quick sell yapıyorum daha karlı 9,5k nakit

Keske bekletseydiniz hocam 2 haftaya 30kya cikardi degeri.

Breaking Bad|Dexter|HIMYM|The Mentalist|Monk|Supernatural|The Walking Dead|Under The Dome|Family Guy|Fringe|Arrow|Prison Break

• Yüzbaşı
    653 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

çıkmazdı ya fifa 14te if kloseye yatırım yaptım 20kdan hepsini aldım değerlencek diye 2 hafta sonra hepsini 17k'ya sattım :)

• Yarbay
    3078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

quote:

quote:

çıkmazdı ya fifa 14te if kloseye yatırım yaptım 20kdan hepsini aldım değerlencek diye 2 hafta sonra hepsini 17k'ya sattım :)

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

quote:

quote:

Oyle degil iste hocam o farkli bu farkli.SImdi pack acan adamlara cikma ihtimali en yuksek if oyuncu o 77 overallli oyuncu o yuzden piyasasi dusuk birkac haftaya o karta ihtiyac duyulunca piyasasi artacak.

|
    |

• Binbaşı
    1126 Mesaj
    playstore dan önsipariş verenlerden hediye pack ini alan oldu mu.
    quote:

Orijinalden alıntı: gio88

35K premier lig kadro önerisi alabilir miyim. Platform Pc
    quote:

Orijinalden alıntı: gio88

35K premier lig kadro önerisi alabilir miyim. Platform Pc

http://www.futhead.com/15/squads/2200028/

@J.JANSIN , @_VivaLaVida_

Teşekkür ettim.

Bir sorum daha var Fifa 15 PC Demo'da kasmalar meydana geliyordu full sürümde bu sorun ortadan kalktı mı yoksa kendi sistemimle mi alakalı?
    |
    |
    Bahsedilenler: J.JANSIN , _VivaLaVida_
    Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın, Bu toprak, Bir devin uyuduğu yerdir. Eğil de kulak ver bu mahşerî yığın Fenerbahçe kalbinin attığı yerdir. Bu korkunç,inleyen sesin altında, Gördüğün bu yürek,Migrosta Fenerbahçe uğruna,Zafer yolunda, Gönül verenlerin yattığı yerdir. Bu yürek,her zaman her yerde seninle, Rakibin seni yenerken bile. Darağacında olsa bile Son sözü,son nefesi FENERBAHÇEDİR. Düşün ki dökülen ter,nefes,betin Verdiği bu destek amansız çetin Bir harbin sonunda bütün Fenerlinin ASALET zevkini tattığı yerdir!
  • Yarbay
    8375 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ferhat3590

BEYLER FİFA ALICAM AMA MOMENTUM SAÇMALIĞI HALA DEVAM EDİYORSA HİÇ ALMALAYALIM SİNİR HASTASI OLMAYA GEREK YOK :)
    quote:

Orijinalden alıntı: ferhat3590

BEYLER FİFA ALICAM AMA MOMENTUM SAÇMALIĞI HALA DEVAM EDİYORSA HİÇ ALMALAYALIM SİNİR HASTASI OLMAYA GEREK YOK :)

o hiçbir zmn kalkmaz dostum tabiiki 15 te de devam ediyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Guest-E6DD84D3A

fifa serisindeki ilk kadrom bu arkadaşlar Lb kısmına bütcemin yeteceği hızlı ve skili yüksek bir oyuncu daha bulamadığımdan şuanki ile idare ediyorum.

Kaleci ve Lbde oynayan arkadaşlar fifanın ilk girdiğindeki verdiği oyuncular diğer arkadaşları 10-20k arası bir bütce ile aldım genel olarak şuanki kadrodan memnunum hızlılar iyi depara kalkıyorlar ve skilleri 3-4 arasında değişiyor. bence ingiltere için iyi bir başlangıc kadrosu topu çok hızlı taşıyabiliyorum bitirişleri istediğim gibi oyuncular yapabiliyor özellikle ön tarafda varela ile kone çok iyi anlaşıyor :) bu iki ile çok takımın canını acıttım :) kone ile 12 maça cıkıp 23 gol 5 asist yaptım bence oldukca iyi bir oyuncu rahat kullanılıyor birazda skil yetenekleri ile kullanırsanız düşük bütce ile en önemli silah haline gelebiliyor :) defanda dejan lovreden memnundeğilim ara pas atıldığında çok yavaşkalıyor rakip oyuncuda hızlıysa kaleci ile karşı karşıya kalabiliyor o bölgede önerilere acığım :)

kadromda şu şekilde ;http://i.hizliresim.com/4RrAzq.png

Cb ve Lb bölgesinde önerilere acığım arkadaşlar şuanki dejan lovreden adlı cb oyuncum oldukca yavaş çok top kaçırabiliyor.Lb oyuncumda uyumsuzluk sıkıntısı çekiyor.

kadro hakkındada görüşlerinizi öğrenmek isterim :)
    quote:

Orijinalden alıntı: lslaughter

fifa serisindeki ilk kadrom bu arkadaşlar Lb kısmına bütcemin yeteceği hızlı ve skili yüksek bir oyuncu daha bulamadığımdan şuanki ile idare ediyorum.

Kaleci ve Lbde oynayan arkadaşlar fifanın ilk girdiğindeki verdiği oyuncular diğer arkadaşları 10-20k arası bir bütce ile aldım genel olarak şuanki kadrodan memnunum hızlılar iyi depara kalkıyorlar ve skilleri 3-4 arasında değişiyor. bence ingiltere için iyi bir başlangıc kadrosu topu çok hızlı taşıyabiliyorum bitirişleri istediğim gibi oyuncular yapabiliyor özellikle ön tarafda varela ile kone çok iyi anlaşıyor :) bu iki ile çok takımın canını acıttım :) kone ile 12 maça cıkıp 23 gol 5 asist yaptım bence oldukca iyi bir oyuncu rahat kullanılıyor birazda skil yetenekleri ile kullanırsanız düşük bütce ile en önemli silah haline gelebiliyor :) defanda dejan lovreden memnundeğilim ara pas atıldığında çok yavaşkalıyor rakip oyuncuda hızlıysa kaleci ile karşı karşıya kalabiliyor o bölgede önerilere acığım :)

kadromda şu şekilde ;http://i.hizliresim.com/4RrAzq.png

Cb ve Lb bölgesinde önerilere acığım arkadaşlar şuanki dejan lovreden adlı cb oyuncum oldukca yavaş çok top kaçırabiliyor.Lb oyuncumda uyumsuzluk sıkıntısı çekiyor.

kadro hakkındada görüşlerinizi öğrenmek isterim :)

öncelikle dostum kadro başlangıç olduğu için hiç iyi değil ama tabiiki ileride güçlendirilir div kaçtasın?

• Teğmen
    119 Mesaj
    Birde böyle bütün takımı geçerek atılan goller sadece peste vardı şimdi ne yazık ki burada da oluyor. Birde maç sonu özetlerde attığım golü kaydetme seçeneği yok nasıl yapacağız ?
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    389 Mesaj
    beyler ilk açtığım paktte if gignac çıktı. sizce satmalı mıyım yoksa takımda mı tutmalıyım? şu an takımım pek iyi değil, silver-gold arası.
    |
    |

Teşekkür ettim.

Bir sorum daha var Fifa 15 PC Demo'da kasmalar meydana geliyordu full sürümde bu sorun ortadan kalktı mı yoksa kendi sistemimle mi alakalı?
    quote:

Teşekkür ettim.

Bende demoda nasılsa aynen öyle. Ara videolar replaylar kasıyordu onlar hala kasıyor.
    |
    |

Reklamlar
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.