Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74127413741474157416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Webappde transfer market neden açık değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

Sen aslında ban yedin yok öyle beleşe fifa oynamak

Ok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim trade taktiği artık iş yapmıyor :) ama 2 günde iyi para kastım sayılır. 410 k kasmışım.

arkadaşlar oyunu us psn ile aldım. tr psn ile fifa point alabilir miyim? us psn ile fifa point alsam paketleri orda açıp satsam tr psn'e geçirirsem ban yer miyim? aradaki fiyat farkı ne olur?
  • Arkadaşlar coins kazanmak için ne yapılmalı? Sezon maçı felan yapıyorum ama çok az veriyor onlarda kontrata felan gidiyor.
  • Isstanbul kullanıcısına yanıt
    Valla 5 gündür topu topu 2 maç yaptım. Sürekli coins kasıyorum çünkü. Oyuna başladığımda Sturridge ve Modric gelmişti paketlerden. Onları sattım. 90 bin coins kazandım. Sonra o parayla kontrat al sat, al sat. Şimdi 400 bin coins var elimde. Bir Milyon yapınca maç yapmaya ufaktan başlıcam.

Ekstra iki tanede takım kurdum, hazır olsun diye. Toplam 25-30 bin coinsdi herhalde.

http://www.futhead.com/15/squads/1958165/
    http://www.futhead.com/15/squads/1958693/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 28 Eylül 2014; 10:34:19 >

• Balotelli mi Sturridge mi arkadaşlar ?
  • Kontrat ve oyuncu alım satım taktiklerinden haberim var. Ancak bunların getirisi çok az. Nasıl yaptın 400 bin coins? kontrattan 50 -100 kazanmakla bu kadar kazanılır mı yav? Resmen sinekten yağ çıkarmak. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isstanbul -- 28 Eylül 2014; 11:09:27 >
  • kadro şimdilik bu
    tavsiyesi olan varsa alabilirim.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hx4O8xjVnLmSH:ps3

div6 oldum. defans yapmayı azda olsa öğrendim sayılır. tevez ibarbo vidal sağ bek ve handanoviçi aldımmı seria kadrom tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S@HMeRDaN -- 28 Eylül 2014; 11:09:05 >
  • Arkadaşlar Şuan Türkiyede Sağ bek için en iyi kart hangisi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Kontrat ve oyuncu alım satım taktiklerinden haberim var. Ancak bunların getirisi çok az. Nasıl yaptın 400 bin coins? kontrattan 50 -100 kazanmakla bu kadar kazanılır mı yav? Resmen sinekten yağ çıkarmak. :)

Aynen oyle. Hem yakalaması cok zor hemde bir kac günde bu kadar Kâr aklim almıyor. Wcye bile gitmemek gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

oyuncular çok fazla mı sakatlanıyor yoksa sadece benim oyuncular mı çok sakatlanıyor. 2 tane lm 1 tane rm oyuncum aynı maçta sakatlandı. hepsi de birbirinin yerine giren oyuncular. bir de oyuncular çok çabuk yoruluyorlar maç içinde 99 la bile başlasa maça.

marketten menager coach ları tamamlaman gerek ozaman sakatlanma oranı düşer
  • XBOX 360 Kullanıp Web App yada Android App'dan transfere giriş yapabilen birileri varmı ?
  • bir maçta 3 penaltı oldu :D direkleri sayamadım bile. rakipte ibrahimoviç-vidal-levandowski-roben ve bale aynı anda oynadı.hepsi de kiralık. bu nasıl bir oyun oldu böyle :D

14'ü sildiğime pişman oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

XBOX 360 Kullanıp Web App yada Android App'dan transfere giriş yapabilen birileri varmı ?

Xbox tarafında o konuda sıkıntı varmış, düzeltiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

oyuncular çok fazla mı sakatlanıyor yoksa sadece benim oyuncular mı çok sakatlanıyor. 2 tane lm 1 tane rm oyuncum aynı maçta sakatlandı. hepsi de birbirinin yerine giren oyuncular. bir de oyuncular çok çabuk yoruluyorlar maç içinde 99 la bile başlasa maça.

marketten menager coach ları tamamlaman gerek ozaman sakatlanma oranı düşer

dediğin şey psyho coachlar sanırım hocam. her bir bölge için yüzde 50ye mi tamamlayacağız?
  • Transfer market çıldırmış olmalı :) bu fiyatlar ne böyle... Dün remy 29k aldım şimdi 32k :) Takımı bozzam mı acaba

Şuanda fifa point alabilen var mı (PS3 Us Psn)
  • frd34 kullanıcısına yanıt
    coin fiyatları düştükçe oyuncu fiyatlarıda artacaktır.
  • Bilgisayara overclock yaptım yaklaşık 30 fps artış sağladım 70 fps alıyorum çok akıcı ve rahat oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Kontrat ve oyuncu alım satım taktiklerinden haberim var. Ancak bunların getirisi çok az. Nasıl yaptın 400 bin coins? kontrattan 50 -100 kazanmakla bu kadar kazanılır mı yav? Resmen sinekten yağ çıkarmak. :)

Hocam. Perşembe - Cuma kontrat topladım. 400-450-500 coins verdim alırken. Cumartesi - Pazarda 700-750-800den sattım. Maksimum 400 minimum 200 coins kar, kart başına. Bu şekilde 200bini geçirdim. Sonrada 2-3 yüksek maliyetli oyuncu alıp sattım. ( Ör. Koscielnyi 7000binden aldım 15000 sattım.) 400 bine ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 28 Eylül 2014; 12:11:44 >
  • hakan_44 H kullanıcısına yanıt
    Hocam onla alakalı değil. PC de durum böyle ama konsollarda böyle değil.

Transfer market in şuanda en az 2 Milyon hareket olması gerekiyordu. 1.300 lerde gidip geliyor. Ea nın şuan sistemde hatalar var. Çoğu kişi doğru düzgün kullanamıyor futu.

En parlak zamanda 15-20k ya giden ramires şuan 40k

Piyasada daralma var sanırım :)

İf Ronald şuanda 3-4 milyonu rahat görmesi gerekirken 2.5 milyona alıcı bulamıyor. Çoğu kişide sanırım şuan yeterince coins yok ve daha küçük bütçeli oyunculara yöneliyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 74127413741474157416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.