Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74107411741274137414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeğenle ps4 online oyun atacaktık. Önce arkadaş olarak ekleyemedim. Sorun çıktı. Sonra da onunla uğraşırken, engelledim yeğeni. Şimdi de basıyorum basıyorum engel kalkmıyor. Telefonda aplikasyondan da denedim, olmuyor. Çocuk da çok hevesliydi. Bir fikri olan var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su oyunu aldığım aklıma tüküreyim
    Fifa 14u çok ariyacagiz eğer güncelleme gelmezse oyun çöp
    Oyun ayarlarından kalecilerine full hata
    Alacak olan varma almasın update çıkana kadar

• xbox 360 ta su an mac yapmayin, 0 coins veriyo be oyuncu aratmiyo. ins duzelir 3 saattir boyle en az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

xbox 360 ta su an mac yapmayin, 0 coins veriyo be oyuncu aratmiyo. ins duzelir 3 saattir boyle en az.

Hocam öpüyorum seni sorun bende sanıyorum bende kaç saattir kafayı yemek üzereydim çok sağol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat33

Beyler Manager task kısmında Replace a Concept player var bir türlü o tamamlanmıyor...
    Gold paketi alamadık yani

şu görevi bende bir türlü yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Beyler Manager task kısmında Replace a Concept player var bir türlü o tamamlanmıyor...

Kadronuza bir concept player oyuncusu ekleyin diyor.Herhangi bi oyuncunuzla (swap player) değiştirin.Sonra tekrar geri alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepimpact38

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Kadronuza bir concept player oyuncusu ekleyin diyor.Herhangi bi oyuncunuzla (swap player) değiştirin.Sonra tekrar geri alın.

concept player oyuncusu ne oluyor hocam ?
  • Son olarak Replace concept player görevi kaldı bunda ne yapıyoruz
  • beyler bu fifa 15 de custom tactic işini bilen biri açıklayabilir mi? Ne yaptıysam fifa 14 teki gibi kayıt yapıp maça kendi taktiğimle başlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poisonsnake -- 28 Eylül 2014; 1:51:09 >
  • Arkadaşlar coin satışım yok bilginize tam tersi arıyorum :)

• herkese merhaba ben ps 3 sattığım için web app e giremiyorum ps den onaylanması gerektiği için psn adresimle şifremi versem birinize 2 dk nızı ayırıp onaylarmısınız acaba online bi kaç arkadaşada attım cevap alamadım ama
  • bunun ne ile alakalı oldugunu ve çözümünü bilen varmı ?
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • Santradan başlayarak yürüyerek gol atmak nedir oyunu 2. Gün bırakma noktasına geldim acil güncelleme gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ownerplus -- 28 Eylül 2014; 2:31:39 >
  • İSA_1 kullanıcısına yanıt
    hocam belki oraya yazdığın cevap başka bir dilde küfür yada hakaret anlamı taşıyor olabilir bu yüzden oluşturulamıyor diye hata veriyordur.
  • Abi az önce Gold Cup final maçındayız 1-0 öndeyim, pat diye server hata verdi. Otomatik olarak ultimate teamden çıkış yaptı, tekrar denedim girdi ve DNF uyarısı verdi, yani maçı kaybetmişim. Allah için böyle saçmalık olabilir mi? Oyundan soğudum resmen, rakip bir şeyler yapmış olabilir mi, çıldırmamak elde değil ya tek kale oynadım ben neden oyundan çıkayım?
  • Arkadaşlar bi Yardımcı olacak varmı Bu Gorevler Kaldı ilk Baştaki Tamam Takımla Oynucam Ama diğerlerini Çözemedim

http://www.hizliresimyukle.com/image/POWY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quiLty34 -- 28 Eylül 2014; 2:56:10 >
  • nynpkl kullanıcısına yanıt
    Ben de denedim aynısını. 30/50 yazıyor kalıyor daha fazla satışa izin vermiyordu. Sonra web appten girince düzeldi. Nasıl düzeldi anlamadım ama.

edit: Şimdi deniyorum gene olmuyor. Sanırım bu sene bir kısıtlama getirdiler satış sayısına. 30'dan fazla satılmıyor nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre544 -- 28 Eylül 2014; 11:58:59 >
  • la bir tek bende mi bu kadar direklere çarpıyor top
  • Tavsiye verebileceğiniz CM - RM - LM ? Sağ kanat için Cuadrado veya Candreva konusunda çok karasız kaldım deneyen arkadaş olduysa yorumlarını yazarsa çok sevinirim. bütçe 80k

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslolanGalatasaraydır -- 28 Eylül 2014; 3:06:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tttek

la bir tek bende mi bu kadar direklere çarpıyor top

Herkeste aynı durum mevcut bir maçta en az 3 tane 5 tane oluyor

• 
Sayfa: önceki 74107411741274137414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.