Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
166.675
Cevap
289
Favori
4.315.563
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
Giriş
    1682 Mesaj
    Bilgisayara overclock yaptım yaklaşık 30 fps artış sağladım 70 fps alıyorum çok akıcı ve rahat oldu
    |
    |

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Kontrat ve oyuncu alım satım taktiklerinden haberim var. Ancak bunların getirisi çok az. Nasıl yaptın 400 bin coins? kontrattan 50 -100 kazanmakla bu kadar kazanılır mı yav? Resmen sinekten yağ çıkarmak. :)
    quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Kontrat ve oyuncu alım satım taktiklerinden haberim var. Ancak bunların getirisi çok az. Nasıl yaptın 400 bin coins? kontrattan 50 -100 kazanmakla bu kadar kazanılır mı yav? Resmen sinekten yağ çıkarmak. :)

Hocam. Perşembe - Cuma kontrat topladım. 400-450-500 coins verdim alırken. Cumartesi - Pazarda 700-750-800den sattım. Maksimum 400 minimum 200 coins kar, kart başına. Bu şekilde 200bini geçirdim. Sonrada 2-3 yüksek maliyetli oyuncu alıp sattım. ( Ör. Koscielnyi 7000binden aldım 15000 sattım.) 400 bine ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MekaRex -- 28 Eylül 2014; 12:11:44 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    864 Mesaj

Hocam onla alakalı değil. PC de durum böyle ama konsollarda böyle değil.

Transfer market in şuanda en az 2 Milyon hareket olması gerekiyordu. 1.300 lerde gidip geliyor. Ea nın şuan sistemde hatalar var. Çoğu kişi doğru düzgün kullanamıyor futu.

En parlak zamanda 15-20k ya giden ramires şuan 40k

Piyasada daralma var sanırım :)

İf Ronald şuanda 3-4 milyonu rahat görmesi gerekirken 2.5 milyona alıcı bulamıyor. Çoğu kişide sanırım şuan yeterince coins yok ve daha küçük bütçeli oyunculara yöneliyorlar.
    |
    |
    hakan_44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

FC Stremtsi
  • Yüzbaşı
    481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

oyuncular çok fazla mı sakatlanıyor yoksa sadece benim oyuncular mı çok sakatlanıyor. 2 tane lm 1 tane rm oyuncum aynı maçta sakatlandı. hepsi de birbirinin yerine giren oyuncular. bir de oyuncular çok çabuk yoruluyorlar maç içinde 99 la bile başlasa maça.

marketten menager coach ları tamamlaman gerek ozaman sakatlanma oranı düşer

dediğin şey psyho coachlar sanırım hocam. her bir bölge için yüzde 50ye mi tamamlayacağız?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: nynpkl

quote:

Orijinalden alıntı: saintTR1

quote:

Orijinalden alıntı: kuchiki5

oyuncular çok fazla mı sakatlanıyor yoksa sadece benim oyuncular mı çok sakatlanıyor. 2 tane lm 1 tane rm oyuncum aynı maçta sakatlandı. hepsi de birbirinin yerine giren oyuncular. bir de oyuncular çok çabuk yoruluyorlar maç içinde 99 la bile başlasa maça.

marketten menager coach ları tamamlaman gerek ozaman sakatlanma oranı düşer

dediğin şey psyho coachlar sanırım hocam. her bir bölge için yüzde 50ye mi tamamlayacağız?

aynen hocam ben her sene genelde %25 olarak yaparım +10 +15 goldları al yeter bence ama ucuz +3 teknik direktor kısmını doldurabilirsin ozaman kontrat bastıgında yüksek kontrat verecektir hocam
    |
    |

• Binbaşı
    1544 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hamleli Stoper

bunu nasıl momentumla bağdaştırdın hocam çok normal değil mi 66 overalli takımın bir kademeden sonra yetersiz kalması alt liglerde iş yapar ama üst liglere çıktıkça yetersiz kalır bunun momentumla ne alakası var ki ben anlayamadım her bir şeye momentum diyorsunuz.
    quote:

Orijinalden alıntı: mnk9624

bunu nasıl momentumla bağdaştırdın hocam çok normal değil mi 66 overalli takımın bir kademeden sonra yetersiz kalması alt liglerde iş yapar ama üst liglere çıktıkça yetersiz kalır bunun momentumla ne alakası var ki ben anlayamadım her bir şeye momentum diyorsunuz.

kardeşim üst lig alt ligle alakası yok drinling sut adam adama mücadele harika olan oyuncular felaket derecede düşüşe geçti aynı adam degil sanki oynadiğim ea kadronu deistir diyor resmen bunada momentum diyoruz malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2323 Mesaj
    Micah Richards üzerinden güzel kar yaptım. Değerinin altına koyan dolu.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bugter

Arkadaşlar oyuna çok kötü diyorlar. Bu doğru mu ?
    quote:

Kim demiş onu?
    |
    |
    quote:

quote:

Oyuna kötü diyenlerin bir kısmı beceremeyenler bir kısmı momentumdan şikayetçi olanlar bir kısmı hala 14 ün etkisinde olup 15 i çözme aşamasındayken çok güzel çok zevkli maçlar geçmesini bekleyenler diğer ufak bir kısmıda gerçekten beğenmeyenler. Alman mühendisliğinin geldiği son nokta diye bir laf var ya aynen ordayız şuan
    |
    |

• Yarbay
    5574 Mesaj
    arkadaşlar bpl 15-20K civarı kadro lazım PC
    4-2-3-1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 28 Eylül 2014; 12:38:08 >
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ZOTAC GTX 1080Ti SLI | Kingston 4x4GB Savage Red

Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One S
    iPad Air 2 | iPhone 6S 64 GB
    BMW 1.16i
  • Yarbay
    4612 Mesaj
    Teknik direktörlerin kontratlara etkisi devam ediyormu? Eğer öyleyse biraz toplayacağım.

quote:

çok iyi diyemem

kaleciler abartılmış sanki

gol atmak zor - açı ayarı gerektiriyor

bir de hzılı adamlar uçarak adamlar içinden geçerek ileriliyor

bunları saymassan güzel yanları da var - grafikler -oyunun hızlanması - ama ben pasları biraz beğendim biraz da abartılıbuldum

kısa özet bu dostum

Orijinalden alıntı: mesuty85

Teknik direktörlerin kontratlara etkisi devam ediyormu? Eğer öyleyse biraz toplayacağım.
    quote:

Rare'ler ediyor sadece sanırım. Çok emin değilim ama yanlış olmasın net bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

6 gün sonra oyunu alacağım fakat şüphelerim var. Mesela Ps4 konusunda çok kötülüyorlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: M u c K , marmiteunited kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teşekkürler bilgi için fazla bilgim yoktu serie a konusunda deneme yanılma yönetmiyle kurmuştum kadroyu. söylediğiniz topcuları en kısa zamanda almaya çalışacağım
    |
    |
    İSA_1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

quote:

Rare'ler ediyor sadece sanırım. Çok emin değilim ama yanlış olmasın net bilen biri aydınlatırsa sevinirim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: M u c K

quote:

Ediyor hocam rare goldlar 3, goldlar 1, rare silver 2, rare bronzlar 1 puan veriyor.

|
    |

• Teğmen
    194 Mesaj

Gol atmanın neresi zor allah aşkına. Gideyim kaleciyle karşı karşıya ben nasıl vurursam vurayım gol olsun mudur gol atmak. 2-3 gün önce online bir maçta kadrosu orta halli altın olan rakibimin kalesinde Neuer vardı. Bildiğiniz 90lık Neuer. Full Bronz kadromla elemanı 2-0 gönderdim evine. Bunun haricinde de çok rahat goller atılabiliyor pozisyonun gelişimine göre her zaman aynı şekilde vurmazsanız. Defans konusunda da adama nasıl müdahale yapacağınızı bilmezseniz içinizdende geçer üstünüzdende.
    marmiteunited kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    15 k oldu kursam mi kadro ne onerirsiniz platform ps4

|
    |
    |
    |
    |
    |
haberler
kolayoto.com
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.