Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (7416. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74147415741674177418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Oust-yLmz

Beyler ultimate edition versiyonunu aldım pack filan gelmedi nasıl oluyor bu olay bilen var mı?

Bizde ön sipariş verdik bize de birşey gelmedi nasıl iştir arkadaş bu
  • Karpuz* kullanıcısına yanıt
    Adama nasıl müdahale edilecegini bilsende bilmesende içinden gecmesini açıklayabilirmisin dostum ? Normal mi bu yanlis mudahele ettin hoop icinden geciyorum bu mudur ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terzi34

İsa kardeşim senin ultımateye önceden girdiğin soruyu ve cevabını istiyor.Eğer bunu yapamazsan oyunu oynayamazsın.

tmm dostum önceki cevap işte diyorumya 12 den beri kullandığım şifrenasıl hallederiz acaba dediğim gibi ingilizcede yok ea help te kalay çekiyim:D
  • fat33 kullanıcısına yanıt
    ps4 aç oradaki pstore ye gir. orada redeem code kısmı var oyun ile gelen kağıttaki code ları gir.
    ilk code pack ikinci code 5 maçlık messi vs için
  • 1.5 günde 60k para kastım. Sonra bir kadro toplayım dedim 2 oyuncu bile alamadım. Bu nasıl fiyatlardır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: terzi34

İsa kardeşim senin ultımateye önceden girdiğin soruyu ve cevabını istiyor.Eğer bunu yapamazsan oyunu oynayamazsın.

tmm dostum önceki cevap işte diyorumya 12 den beri kullandığım şifrenasıl hallederiz acaba dediğim gibi ingilizcede yok ea help te kalay çekiyim:D

Güvenlik sorusunun eskisi gibi olmasına gerek yok. Mesela ben 14'ten farklı bir soru ve cevapla devam ettim 15'te. Siz de bir deneyin isterseniz.
  • ps3 için coin satabilirim pm den ulasın
  • Oyun fifa 14den bariz farklı, iyileştirmeler/geliştirmeler çok
    Ama ilk 10 maçtan sonra çok zevk almaya başlıyorsunuz. Oyunda mücadeleye dayanan bi atmosfer var.

• system44 kullanıcısına yanıt
    Hangi platformda oynuyorsunuz bilmiyorum hocam. PS4'te oynuyorsanız ps4te oynayanların ayrı ayrı sorunları sıkıntıları var bilmediğimden birşey diyemem. Ben PC üzerinden oynuyorum içimden geçen bir adam olmadı henüz çok sayıda maç yaptım. Yazımdaki içindende geçer üstündende derken grafik olarak içinden anlamında demedim. Öyle bir sorun varsa düzeltirler umarım.
  • Almanya kadromu toptan satıp taşı toprağı altın dedikleri İngiltere'ye geldim. Biraz kar ederek tüm oyuncuları gönderdim ve şu kadroyu kurdum.

http://www.futhead.com/15/squads/2030378/

Bunlara ek olarak Petr C.,L. Baines var. Gönül Di Maria ister ama hem parasızlık hem de tip olarak liseli fırlamalara benzediği için Mesut Özül reyizi alıp yola devam edecem.

Son olarak oyunda şunları yapan arkadaşları feci şekilde kınıyorum.

Santradan sonra yardırıp gol atmaya çalışmak.
    Santradan sonra yardırıp uzakten plase şut ile gol atmaya çalışmak
    Sürekli olarak ceza sahası dışında plase ile gol bulmaya çalışmak.
    LB+Y istismarı. (azalmış ama hala OP)

• ya arkadaş contrat kasıcam da web app bi türlü izin vermiyor sayfa ilerliyorum sorry looks like something wrong gibi bi yazı geliyor nasıl başedicem bununla ya
  • simdilik bu kadroyu toplamaya calisicam. sonrasinda param oldukca gelistiririm. Ama deiger yandan da fiyatlar cok paha oldugu icin bu oyunculari bile alaim gelmiyor :)

http://www.futhead.com/15/squads/1497410/
  • Oust-yLmz O kullanıcısına yanıt
    40 hediye packi her hafta 1 pack olarak veriyorlar diye biliyorum. Hafta başını bekle :)
  • Karpuz* kullanıcısına yanıt
    Dostum ps4 te oynuyorum 4-5 defa geldi basıma. Chiellini ve barzagli ile savunma yaparken adamla kafa kafayayiz tackle yapmama ragmen dumduz gidiyor rakip bir ise yaramiyor yaptigin savunma yani

• Arkadaşlar oyuna başlayalı iki gün oldu. Turnuvaya girmeye çalıştığımda mevcut kadro sayısı ile ilgili hata veriyor. çözümü nedir bunun? Rezerv dahil Full dolu kadro. Hala transfer yapman gerekiyor diye uyarı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciergin

40 hediye packi her hafta 1 pack olarak veriyorlar diye biliyorum. Hafta başını bekle :)

Şimdi okudum hocam öyleymiş galiba her pazartesi. Sağolasın.
  • ps3 server mı çöktü ?
  • Serverlerde bakım falan mı var...?
    We Sory falan diyor hem telefondan hemde webapp dan girmiyor
    Edit: Platform PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat33 -- 28 Eylül 2014; 13:47:59 >
  • zazanas kullanıcısına yanıt
    şuan pc platformunda da sıkıntı var yağmurlu pazar günümüzü fut da geçirelim dedik giremiyoruz
  • Bende oyun gitti adamı yenmiştim ne güzel arkadaşlar bunu söyledim bidaha söylüyorum size bakın kafanızı çalıştırın silver olup pace i yüksek olan adamları alın frei waris akpala falan 2000 den aldım web app de şimdi en az 10000 platform pc :)) waris 3 maç 11 gol
  • 
Sayfa: önceki 74147415741674177418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.