Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (6722. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67206721672267236724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız dikkatinizi çekeyim seia a totslarıniçindei mmoble diye bir eleman var 88 head 84 pace ve if kartının strength i 86 ki buda demek oluyorki totsu 90 strength filan :D work ratesi high low :D bildiğin anladınız siz olacak bu adam çıkınca. orta kafa gol ün bugı olacak
  • StarSkillersS S kullanıcısına yanıt
    gerrard yerine ramires. sol tarafada caıuby i al :D hem uzun hızlı aman yavaş mevki kalmasın
  • Messi cikti 25k pakette

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)
  • arkadaslar merhaba. 40 k butcem var Lewandovski ve Falcao arasinda kaldim surat ve sut bakimindan en iyisi hangisi olur? yada baska onereceginiz biri varmi? sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bar3 B kullanıcısına yanıt
    AYARLASANA Bİ :D
  • semih in sif gücü nasıl ki
  • beyler eylülden sonra fut 14 de de girilebilniyor mu?
  • Geçen sene bende oynuyordum bu sene lys yüzünden oynayamıyorum ah be şimdi sizin yerinizde olmak vardı ne zevklidir be şimdi bir de totslarda çıkmaya başlamış
  • seria nezaman gelcek beyler totslar?
  • Üçüncü 15k'lık pakette De Rossi ve Toni aynı anda çıktı
  • Yılmaz kullanıcısına yanıt
    dostum şu resmi acil olarak (S image) sekmesi ile küçült forum kasıyor
  • bar3 B kullanıcısına yanıt
    dostum resmi s image ile küçült
  • Allahım sinir oldum bırak tots oyuncu çıkarmayı orta seviye oyuncu bile çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

dostum şu resmi acil olarak (S image) sekmesi ile küçült forum kasıyor

Düzelttim hocam.
  • 150K açtım

MAVİ RODRIGUEZ + MAVİ ENYEAMA GELDI

wowowowowow
  • TOTW Reus aldım pişmanım.

Ribery'e geri döneceğim.

Ribery kadar kıvrak bir sol bek başka yerde görmemiştim aç gözlülüğün sonu mavisine aldandığım reusu şutu 99 yapmışlar ama adam geçemedikten sonra 500 olsa ne yazar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birşeydiyicem -- 14 Mayıs 2014; 20:46:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarandal

Allahım sinir oldum bırak tots oyuncu çıkarmayı orta seviye oyuncu bile çıkmıyor.

3 tane 15k 2 tane 7.5 k lık paket actım çıkan en pahalı oyuncu torres.ben napayim soyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buy now 200'e sürüsüne kontrat var adam gelip benim 150, 200 verdiğim karta 250,300 basıyor.

Tövbe tövbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 14 Mayıs 2014; 20:55:49 >
  • normal candrevayla uçuyordum ben acaba tots nasıldır :) tutulmaz vallahi
  • 
Sayfa: önceki 67206721672267236724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.