Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52915292529352945295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bisey dikkatimi cekti twitch de cocugun biri pack aciyordu izleyim dedim biraz neler cikcak diye cocuk fifa point ile aciyor valla acayip oyuncular cikti 5 dk arayla di maria dani alves cikti hepsinin arasinda 5 dk anca var sunu anladim fifa ponits den acilan packlarda daha iyi oyuncular cikiyor yada yaniliyorum cocuk cok sansli bana en kaliteli cikan oyuncu tevez di daha cikmadi onun yukseginde 1 milyon coins harcadim hem ama fifa poins ha ne pahali yav cocukta 17 bin fifa ponits vardi eritti fiyatini bakiyim dedim originde ortalama 150 euro ediyor adam 1 saat icinde 400 tl para harcadi coins daha daha ucuz oluyor cocugun takimda ronaldo ibrahimovic neymar daha bi suru oyuncu var boyle bu cocuk kesin araba parasi harcamistir packlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 9 Kasım 2013; 0:09:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

O kadar para veriyoruz şu oyuna ama bir sorunu çözemediler halen. Ne maç kazanınca coins geliyor ne title alınca. Etmediğim beddua kalmadı. Keşke bi alternatifi olsaydı şu oyunun.

hangi konsol? yada PC mi?
  • Sakin ol Sampuan kullanıcısına yanıt
    PC
  • Bana if ronaldo çıktı
  • Fatih Terim ayarı. :))

• pc deki legacy defans iyice sıktı artık yensemde yenilsemde zevk mevk kalmadı oyunda ne güzel update geldiği zamanda legacy iptaldi sonra ne olduysa tekrar aktifleşti
  • 300K lık paket açtım , çıkan en iyi oyuncu kagawa ve ILoris
  • seasons modunda antreman bölümünü geçtikten sonra açılış ekranında sürekli lost fln yazıyor neden böyle oluyor ut de falan maç yapabiliyorum ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bisey dikkatimi cekti twitch de cocugun biri pack aciyordu izleyim dedim biraz neler cikcak diye cocuk fifa point ile aciyor valla acayip oyuncular cikti 5 dk arayla di maria dani alves cikti hepsinin arasinda 5 dk anca var sunu anladim fifa ponits den acilan packlarda daha iyi oyuncular cikiyor yada yaniliyorum cocuk cok sansli bana en kaliteli cikan oyuncu tevez di daha cikmadi onun yukseginde 1 milyon coins harcadim hem ama fifa poins ha ne pahali yav cocukta 17 bin fifa ponits vardi eritti fiyatini bakiyim dedim originde ortalama 150 euro ediyor adam 1 saat icinde 400 tl para harcadi coins daha daha ucuz oluyor cocugun takimda ronaldo ibrahimovic neymar daha bi suru oyuncu var boyle bu cocuk kesin araba parasi harcamistir packlara

toplam 400 pack actım fifa poınt ıle. en iyi cıkan mata :)

• Beyler tek eksiğim Yaya Toure ve Hazard.. Sizce çok önemli mi bu iki oyuncu? Yani Hazard yerine William, Yaya yerine Ramires ile oynasam eksiklikleri hissedilir mi ? Çünkü para biriktirmeyi bırakıp sürekli paket açacağım her şey tamam sayılır takımda.
  • Hazard'ı bir şekilde idare edersin ancak Yaya Toure çok fark yaratıyor.
  • Daily gift böyle bir hediye verdi bugün nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musab63 -- 9 Kasım 2013; 11:09:12 >
  • ikisiyle de oynadım. Hazard hala elimde var.

Hazard fiyatı biraz yüksek ama attığı paslarla, attığı gollerle farkını ortaya koyuyor.Mesela havadan pas atttığını varsayalım, Hazard direk önüne alıp koşabiliyorken, willian ile kontrol süreci biraz daha fazla oluyor.Schürrle ise, defansif özelliği ve attığı sağlam sutlarla dikkatimi cekti.3 ü de var takımda, acıkcası 3 ünden de vazgecemiyorum mutlaka oynatıyorum sırayla.olmadı 2. yarı sokuyorum.

Yaya toure ise, tamam hayvani özellikleri var ama oyundaki buglardan biri olan legacy defans yapan birine karsı pas atmakta yavaş kalıyor, tabiri caizse beli kolay dönmüyor.ama top kapma adamı haşat etmede üstüne yok.acıkcası hazard a 500k vreilir ama yaya toureye o kadar vermem acıkcası ki zaten sattım .Pogbayı ikinci yarıları oyuna sokuyorum daha fazla verimli olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Brezilya kadromda aradığım Styi bir türlü bulamadım şuana kadar pato ve costayı denedim pek beğenmedim silver olarak nem var aklımda sizlerinde tavsiyelerinizi bekliyorum neymar alabilecek param olsa düşünmeden alıcam ama yok

Lima'yı denemenizi öneririm. ucuz bi oyuncu bişey kaybetmezsiniz
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    fifa points le açılan packlerden daha iyi oyuncularmı çıkıyor sorusuna cevap arayan biri olarak bu sene farklı zamanlarda toplamda 150 tl lik fifa points aldım ama inanınki 4 tane if oyuncuyu ve 2 tane reus u coinslerimle açtığım packlerden çıkardım.Packler için 1100 k haracamışımdır.Geçen seneye göre bu sene packlerden daha değersiz kartlar çıkıyor.
    Bu arada ultimate team e yeni katılan arkadaşlar coinsleriyle pack açma sevdası yerine hazır fiyatlar dibi görmüşken kadrolarını kursunlar derim;) örnek vermek gerekirse 1 hafta önce 45-55 k olan eto bugün 35-40 k Platform ps3
  • 2m lik pack açtım çıkan en iyi oyuncu dani alves oldu dahada pack mack açmam uzun süre oyundan soğudum yemin ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Bana if ronaldo çıktı

ne kadar coinslik açtın ?
  • Aguero hedefiyle 300k pack actim ama sonuc

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

Aguero hedefiyle 300k pack actim ama sonuc

dostum sen yine 300klık açmışşın ben reus-robben ümidiyle 1mlık açtım en iyi oyuncu mesut çıkmıştı :)
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Fitness hocaları önemli tabiki aynen dediğin gibi aşırı fark ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 52915292529352945295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.