Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (5291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52895290529152925293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar ttnet sağolsun internet gitti yayın kesildi şimdi tekrardan başlıyorum 100k kadar açtım iki tane ıf geldi biri benzema diğerinin ismini unuttum. Tekrardan başlıyorum şimdi.
    izleme linki:http://tr.twitch.tv/tavukum

dostum transfer listi 80 yapsana o kadar coine lazım olur:) bi de non-rare contractarı ve healingleri de kulübe at bence.bende yaklaşık 4 milyonluk pack açtım.Sonra contractları cartları curtları sattım.1 bucuk milyon geldi.
  • Transfer Listi 80 yapmayı hediye edecek bir arkadaş var mı? Platform Pc
  • Arkadaşlar seria da en verimli cam kimdir ? hamsik ve rossi kullanıyorum rossi güçsüz hamsik yavaş kalıyor ne yapsam bilemedim. 20k ya kadar çıkabilirim cam için. tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Sabri çıktı.Açtığım gibi yayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu578

Arkadaşlar seria da en verimli cam kimdir ? hamsik ve rossi kullanıyorum rossi güçsüz hamsik yavaş kalıyor ne yapsam bilemedim. 20k ya kadar çıkabilirim cam için. tavsiyelerinizi bekliyorum

maelesef dostum bu lig cam açısından sorunlu en iyisi hamsik bide hawk bas öyle dene.
  • batu578 kullanıcısına yanıt
    nainggolan deneyebilirsin.
  • bikaç soru sorucaktım 1-chemistry si 4,5,6,7 olan ülkesi ve oynadığı lig farklı bir ülkeden olan oyuncu nun ileride chemistry si 10 olurmu ?
    2- oyuncu değilimki bronz kart ileri de silver veya gold kart olabilirmi oyuncu silver kart ise onu gold kart yapabilirmiyiz? birde
    siyah kart oluyo bazı oyuncular özellikleri artmış şekilde o kart satın alınıyormu?
    3- fitness hocaları var %3 % 5 ondan satın aldım fakattakıma yerleştiremedim, veya oyuncuyamı yerleştiricez hocayı yapamadım. fitness hocalarını nasıl kullancağim yarmdıncı olursanız çok sevinirim not ( kusura bakmayın yeniyim)
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Hocam bizide gör güzel bişey çıkarsa
  • bikaç soru sorucaktım
    1-chemistry si 4,5,6,7 olan ülkesi ve oynadığı lig farklı bir ülkeden olan oyuncu nun ileride chemistry si 10 olurmu ?
    2- oyuncu değilimki bronz kart ileri de silver veya gold kart olabilirmi oyuncu silver kart ise onu gold kart yapabilirmiyiz? birde
    siyah kart oluyo bazı oyuncular özellikleri artmış şekilde o kart satın alınıyormu?
    3- fitness hocaları var %3 % 5 ondan satın aldım fakattakıma yerleştiremedim, veya oyuncuyamı yerleştiricez hocayı yapamadım. fitness hocalarını nasıl kullancağim yarmdıncı olursanız çok sevinirim not ( kusura bakmayın yeniyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertcar

bikaç soru sorucaktım
    1-chemistry si 4,5,6,7 olan ülkesi ve oynadığı lig farklı bir ülkeden olan oyuncu nun ileride chemistry si 10 olurmu ?

1.hayır

2.olur ea nın her hafta çarşamba yayınladığı haftanın kadrosuna 2-3 kez girerse bronza -silve-gold diye yükseebilir yoksa yükselemez,siyah kart alının haftanın oyuncularındandır biraz kazıktır.

3.fittnes hocalarını boşver hiç uğraşma.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

böyle bir ..lik görülmemiştir, bu rusların varya alayını....

10 dk dır freekick atamıyorumi solda gördüğünüz 2 adamı zorla soktu + 2 tane daha freekick alanına adam sokuyor ki freekick atılmasın.böyle bir şey olur mu ya lanet insanlar

O olay benimde başıma geldi istemeden olmuş olabilir maç yapıyorduk Barajdan adam eksilteyim derken baktım o tarz biryere gitti oyuncu atamadı adam frikik ide sonra maçtan çıktım özellikle yapmamış olabilir yani
  • çok teşekkürler cevap için üstad.
  • Arkadaşlar izlediğiniz için teşekkürler ,bugün çıkan en iyi oyuncular ıf benzema ve ıf digne yarın akşam da paket açmak istiyorum, yayın yaparım yine bilginize.
     FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukum -- 8 Kasım 2013; 22:21:24 >
  • futbolcu fiyatlarini takip etmek icin en iyi site hangisi? futhead cok kötu.

hangi futbolcuyu alacaksaniz simdi tam zamani butun fiyatlar dusmus durumda herkes pack aciyor IF dusurmek icin böylece fiyatlar dusuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İSA_1

quote:

Orijinalden alıntı: mertcar

bikaç soru sorucaktım

1.hayır

2.olur ea nın her hafta çarşamba yayınladığı haftanın kadrosuna 2-3 kez girerse bronza -silve-gold diye yükseebilir yoksa yükselemez,siyah kart alının haftanın oyuncularındandır biraz kazıktır.

3.fittnes hocalarını boşver hiç uğraşma.

Olurmu fitness hocası çoksa adamı yedeğe yada rezerv bölgeye alıyorum fitness tek maçta 80'den 92'ye falan çıkıyor bende

• quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Arkadaşlar izlediğiniz için teşekkürler ,bugün çıkan en iyi oyuncular ıf benzema ve ıf digne yarın akşam da paket açmak istiyorum, yayın yaparım yine bilginize.

git toto loto filan birsey oyna kardesim nedir bu sans :) nasil cikartiyorsun o futbolculari nedir bu isin sirri
  • O kadar para veriyoruz şu oyuna ama bir sorunu çözemediler halen. Ne maç kazanınca coins geliyor ne title alınca. Etmediğim beddua kalmadı. Keşke bi alternatifi olsaydı şu oyunun.
  • Hocam pm'nize bakar mısınız?
  • Brezilya kadromda aradığım Styi bir türlü bulamadım şuana kadar pato ve costayı denedim pek beğenmedim silver olarak nem var aklımda sizlerinde tavsiyelerinizi bekliyorum neymar alabilecek param olsa düşünmeden alıcam ama yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chemicals

Brezilya kadromda aradığım Styi bir türlü bulamadım şuana kadar pato ve costayı denedim pek beğenmedim silver olarak nem var aklımda sizlerinde tavsiyelerinizi bekliyorum neymar alabilecek param olsa düşünmeden alıcam ama yok

wallyson, maikon leite.
  • 
Sayfa: önceki 52895290529152925293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.