Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.652
Cevap
270
Favori
4.454.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • if lavezzi kaca
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

if lavezzi kaca

piyasada kaça var ?

220 ye veririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haki_Tr -- 19 Ocak 2012; 22:28:54 >
  • if lavezzi 220 başlangıç 224 buy now
    ibra 4-3-2-1 102 buy now
    alves 104 buy now 4-3-2-1 beyler alıcak varsa kaçırmasın derim
  • ben de 210-220 civarina almistimda :D ondan sordum
  • quote:

ben de 210-220 civarina almistimda :D ondan sordum

ben 200 ye aldım
  • Beyler şu haftanın takımı ile Challenge yapınca ne kazanıyoruz? Ödül var mı, kontratlar filan yanıyor mu?
  • Su anda FUT'a girilmiyor mu ?
  • Yooo ben girdim hatta best of the best kazandım 20 dk önce
  • bende giremiyorum daha sonra tekrar deneyin diyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutnaderi

Beyler şu haftanın takımı ile Challenge yapınca ne kazanıyoruz? Ödül var mı, kontratlar filan yanıyor mu?

...
  • quote:

Yooo ben girdim hatta best of the best kazandım 20 dk önce

Platform pc galiba..
  • PS3 te oynuyorum
  • beyler uzerimde serefsizler fiyat arttirma taktigi kullandilar az daha 300k gidiyordu if boateng icin ama olmadi

100k da bid yapiyordum 110 k yaptim bir anda adam 319 yapti ama farkettim :)

sonra adam 2 saniye kala cekti
  • PSN'de update varmis 14 saat boyunca markete falan girilmiyormus ama Fut'a senin disinda baska giren varmi son bir-iki saat icinde?

Girilip girilmedigine gore plan yapicam is cikisi.
  • quote:

beyler uzerimde serefsizler fiyat arttirma taktigi kullandilar az daha 300k gidiyordu if boateng icin ama olmadi

Çekti derken? Bid çekilebiliniyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

PSN'de update varmis 14 saat boyunca markete falan girilmiyormus ama Fut'a senin disinda baska giren varmi son bir-iki saat icinde?

Girilip girilmedigine gore plan yapicam is cikisi.

Eğer bugün saat 6 dan önce onlne olduysan ve çıkış yapmadıysan istediğini yaparsın ama 6 dan sonra bakım var çıkan giremiyor... :D
  • quote:

quote:

beyler uzerimde serefsizler fiyat arttirma taktigi kullandilar az daha 300k gidiyordu if boateng icin ama olmadi

trade offerla
  • quote:

quote:

quote:

trade offerla

Şu işi tam anlatın bakalım Merak ettim... Şimdi bidledik bi tane kartı.. diyelim 10 k bidledik bi tane adama son 2 saniye kala trade offer diyip 1 kart ve 150 mi veriyor ?

• quote:

IF Thiago Silva'larda cok karsima cikiyor, uyuz oldugum bir taktik, dusenlere gecmis olsun.

Bidding war olacaksa baska bir adama parayi trade olarak gonder adamin kabul etmeyecegi bir rakam olsun. Harcamak istedigini birak elinde ki eger cok sanssiz bir sekilde tam adamin bastigi anin sonrasinda basarsan gitmesin paralar.
  • 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.