Şimdi Ara

FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) ( SIMAGE KULLANIN LÜTFEN )(COINS SATIŞI YASAKTIR) (1221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
166.653
Cevap
270
Favori
4.454.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Sunu da hatirlatayim aklima gelmisken , IF'li Sif'li kadrolar kuramayan arkadaslar icin;

Ornek olarak Modric'i vereyim. Normal Modric 88 overall, 40k civari satiliyor ama IF Modric overall 89 ve 500k. Normal Modric'e "+6 all attributes" karti bastiginizda butun ozellikleri artiyor ve IF Modric'i solluyor. +10 da basabilirsiniz ama +6'lar 150-200 coins civari oldugu icin soyledim.

Bu kartlardan 3000 tane alip bastiginizda bi IF Modric ediyor

Yani give or take belki bir iki oyuncunun yada TOTY olan kartlar +10'dan fazla artmis olabilir ama normal Dani Alves'i 90k'a alip omur boyu kart basarsin halen TOTY Dani Alves fiyati kadar harcamassin (1,200,000)

Bu yukaridaki oyuncu kartlarinin rengine ve albenisine kapilmayan arkadaslar icin, her ne kadar mantiksiz olsada ben ve benim gibiler siyah kart pesinde kosmaya devam edecektir.

dostum o mantıkta şu eksik,sonuçta ifli oyunucyu aldığında elinde aynı zamanda bir yatırım oluyor,daha sonra değeri çok düşmeden satıyorsun hatta para kazanıyorsun doğru zamanda aldıysan,ama bahsettiğin kartarın geri dönüşü yok!

bu arada benim sif ramireslerde duruyor,fiyat 100k ya dayandı.

• Bi inForm valencia çıkmadı packden
  • yav bana yedek'de ise yagramiyan adam varsa bi verin.
  • yalnız o +10 kartları işe yarıyor. Best of the best finalinde 83lük KAMENİ ye +3 all attr bastım herif casillas gibi oynadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

quote:

Orijinalden alıntı: US_ALP2

Sunu da hatirlatayim aklima gelmisken , IF'li Sif'li kadrolar kuramayan arkadaslar icin;

Ornek olarak Modric'i vereyim. Normal Modric 88 overall, 40k civari satiliyor ama IF Modric overall 89 ve 500k. Normal Modric'e "+6 all attributes" karti bastiginizda butun ozellikleri artiyor ve IF Modric'i solluyor. +10 da basabilirsiniz ama +6'lar 150-200 coins civari oldugu icin soyledim.

Bu kartlardan 3000 tane alip bastiginizda bi IF Modric ediyor

Yani give or take belki bir iki oyuncunun yada TOTY olan kartlar +10'dan fazla artmis olabilir ama normal Dani Alves'i 90k'a alip omur boyu kart basarsin halen TOTY Dani Alves fiyati kadar harcamassin (1,200,000)

Bu yukaridaki oyuncu kartlarinin rengine ve albenisine kapilmayan arkadaslar icin, her ne kadar mantiksiz olsada ben ve benim gibiler siyah kart pesinde kosmaya devam edecektir.

dostum o mantıkta şu eksik,sonuçta ifli oyunucyu aldığında elinde aynı zamanda bir yatırım oluyor,daha sonra değeri çok düşmeden satıyorsun hatta para kazanıyorsun doğru zamanda aldıysan,ama bahsettiğin kartarın geri dönüşü yok!

bu arada benim sif ramireslerde duruyor,fiyat 100k ya dayandı.

Kartlarin geri donusu olmasin zaten hocam ben parasi TOTY yada IF SIF alacak olmayanlar icin soyledim. Aslinda ben bile dusunuyorum artik. TOTY Vidic almayi kafaya koymustum ama ulan +10 bastiginda Pace 78 oluyo. Simdi 1 milyon kusur coins mi versem yoksa her mac 150 coins ve daha hizli bi vidic mi?

Araba kiralamak (lease) veya satin almak gibi birsey bu. 3-4 sene kullanip geri verirsin ama araba senin olmaz. Satin alirsin senin olur ama pahaliya gelir. Bizim ornekte hem kiraliyorsun hem de daha hizli gidiyor

Ben simdi bu ornegi verdim ama amerikayi baz aldim. Merak ettim simdi, Turkiye'de lease diye birsey var mi acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

BeyleeerrRRRRRR şöyleee 3 =D =D =D =D

Hocam naptın sen ya bugunden itibaren bende basliyom if remy ye
  • 15000'lik pack açayım dedim inform samuel çıktı
  • Satılık TOTY VİDİC

Dün bir deneyim dedim, kornerlerde vurduğu kafaların gidişi R.Carlos'un dış vurduğu sertlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

Satılık TOTY VİDİC

Dün bir deneyim dedim, kornerlerde vurduğu kafaların gidişi R.Carlos'un dış vurduğu sertlikte

99 Heading

TOTY Rooney napıyor acaba 99 Shooting
  • Bir pack açayım dedim

• quote:

Bir pack açayım dedim

Hocam ne kadarlik pack actinda bu cikti 1 taneden mi
  • 1 tane açtım
  • Takimima iyi bir forvet lazim :http://www.ea.com/fr/football/fifa-ultimate-team/show-off#ic9umBcXbcB1e

Torres'mi, Tevez'mi Alayim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: x7urkiiSh67

Takimima iyi bir forvet lazim :http://www.ea.com/fr/football/fifa-ultimate-team/show-off#ic9umBcXbcB1e

Aguero al pişman olmazsın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

quote:

Takimima iyi bir forvet lazim :http://www.ea.com/fr/football/fifa-ultimate-team/show-off#ic9umBcXbcB1e

Bende Aguero'yu istiyorum, adam oyunda resmen fuze ^^ ama o kadar coins'im yok, çok pahali 90-95 civarlarinda ...

• quote:

quote:

quote:

Bende Aguero'yu istiyorum, adam oyunda resmen fuze ^^ ama o kadar coins'im yok, çok pahali 90-95 civarlarinda ...

O zaman tevez al ondan kalır yanı yok ;) ben torres beğenmiyorum ama tevez iyidir ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman tevez al ondan kalır yanı yok ;) ben torres beğenmiyorum ama tevez iyidir ;)

Bencede, Tevez'in Sut'u 87 ve Pace 84, fena degil, Torres biraz daha hizli ama bosver .. adam haketmiyo bence zaten 86 Overall'i ...

• Bence tevez torres'ten hızlı ve daha etkili inan pişman olmazsın ;)
  • quote:

Bence tevez torres'ten hızlı ve daha etkili inan pişman olmazsın ;)

Hatan var, Torres daha hızlı, Tevezin şutu iyi.

Hatta Dün ea forumda BPL de en iyi ST kimanketi vardı, 1.Torres 2. Agüero çıktı

Rooney ve Tevez CAM veya CF olarak verimli diyorlar
  • quote:

quote:

Bence tevez torres'ten hızlı ve daha etkili inan pişman olmazsın ;)

Hatan var, Torres daha hızlı, Tevezin şutu iyi.

Hatta Dün ea forumda BPL de en iyi ST kimanketi vardı, 1.Torres 2. Agüero çıktı

Rooney ve Tevez CAM veya CF olarak verimli diyorlar

Bu benim şahsi düşüncem kardeşim bana tevez daha seri ve kıvrak geliyor benim oyun yapıma göre torres tam tersi daha uzun boylu olduğu için rahat oynayamıyorum ;)

Bu arada aguero torresten daha hızlı ;)

Tabi bunlar benim kendi düşüncem
  • 
Sayfa: önceki 12191220122112221223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.