Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (807. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adjustik

bu oyunu yapıp pc de çıkaran o ekibin ben ta ... resmen üvey evlat tamamen test amaçlı çıkıyor pc de oyun hilecilere karşı hiç bir önlem alınmıyor adamlar basmış parayı almış hileyi çatır çatır eski usül press yapıyor kondisyonu biten adam full kondisyon gibi koşuyor tüm adamları 99 overall oluyor say say bitmez

adam 41212 oynuyor cdm sinde gold partey cm lerinde neymar mbappe cam da gold ben yedder var bende 41212 oynuyorum cdm de kante cm ler sbc petit sbc raul(sbc ballack naingolan) kullanıyorum adamın oyuncuları top bendeyken köpek gibi her yere basıyor sanarsın hepsi gullit vieira anasını seveyim top rakipteykende bizim adamlar selçuk şahin kesiliyor

bu saatten sonra bu oyunu pc de almam alanıda şey etsinler alacak olanlarda var ise fut oynayacaklarsa kesinlikle ama kesinlikle almasın seneyede almasın ondan sonraki senede almasın hileye karşı hiç bir çalışma önlem alınmıyor

taş gibi kadromuz var çöp kadrolarla hile sayesinde gelip yeniyorlar kesinlikle almayın
    Hocam maalesef PC öyle, hilenin forumu bile var ve EA kapatmak için hiçbir şey yapmıyor.

• Bugün karşılaştığım durumu anlatayım. EA forumlarında bu disconnect glitch olayından bahsettiğimizde yanlış bilgi paylaşmayın diye beni suçladılar. Sonuçta bunu artık hile olarak kullanıyor insanlar ve bunu teknik ekibimize yolluyoruz onlar şu an araştıracak diyerek geçiştirmiyor bile. inkar ediyor direk. Salak bunlar başka bir şey değil. Almıyorum bu sene de zaten. Geri zekalı bir destek ekibi var bu şirkette. mesele de şu isteyen bakabilir:https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/clb37d/is_talking_about_the_dc_glitch_on_ea_forum/
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychomax13

Bugün karşılaştığım durumu anlatayım. EA forumlarında bu disconnect glitch olayından bahsettiğimizde yanlış bilgi paylaşmayın diye beni suçladılar. Sonuçta bunu artık hile olarak kullanıyor insanlar ve bunu teknik ekibimize yolluyoruz onlar şu an araştıracak diyerek geçiştirmiyor bile. inkar ediyor direk. Salak bunlar başka bir şey değil. Almıyorum bu sene de zaten. Geri zekalı bir destek ekibi var bu şirkette. mesele de şu isteyen bakabilir:https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/clb37d/is_talking_about_the_dc_glitch_on_ea_forum/
    Yapılacak en iyi hareket bu hocam, EA kadar rezil bir firma da görmedim zaten. Glitch mi dersin, hile mi dersin sıkıntılardan geçilmiyor oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar Fifa 2018 Arıyorum
  • adam bir de beni tehdit etti. diyor ki bu glitch ile ilgili bir kanıt yok. yanlış bilgi yaymayı kesmezsen ban atarız dedi. kafayı sıyırmış geri zekalılar. bu şekilde durumla karşılaşan tonlarca insan var ve araştırmak yerine kanıt yok diyerek geçiştiriyor mallar. kafayı yedim bu salaklar yüzünden. pes 2020 master lig oynarım bu sene artık. önceden de master lig hastasıydım. futbol oyunu olarak beni tatmin de eder. nasıl bir müşteri iletişim anlayışı var bu destek ekibinin akıl alır gibi değil. yemin ederim linkedin'den destek ekibi başını bulup şikayet edesim geldi bunun gibi adamları kovun demek için ama neyse diyorum. mal şirketin mal müdürü olur diye vazgeçtim.
  • Fifa 2019 Arıyorum Kadrolu Coinli
  • Arkadaşlar daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama Ps4'de Ea Access satın alıp Fifa 19 yükleyip girince Fifa'nın ana menüsünde Fifa 20 Ultimate Edition ön sipariş al deyince Ultimate Edition sürümü 490 liraya denk geliyor. Sistem Ea Access'den %10 Fifa 19'umuz olduğu içinde sadıklık indiriminden %10 veriyor. Bence normal sürüm 400 liraysa 100 lira fazla ile 24 paket bonusu daha iyi geldi bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan1477 -- 5 Eylül 2019; 13:58:12 >
  • Fifa 2019 Arıyorum Kadrolu Coinli
  • arkadaşlar fifa17den sonra seriye ars vermiştim. simdi 20'yi satın aldım. Eski arkadaşlar belki hatırlıyordur, ben bir türlü bulamadım. google chrome ya da firefox için bir eklenti vardi. Onu yukleyip giris yaptığımda, fut hesabimi tarıyor, degeri yüksek oyuncuları gösteriyordu. Tek tek ugrasmak zorunda kalmıyorduk. Ozellikle gümüş oyuncular için cok iyi oluyordu.
    bu bahsettigim uzantiyi hatırlayan bilen, benzerini tavsiye eden var mıdır?

• ön sipariş bonusu olan nadir altın paketiniz geldimi ?
  • vicv3ga kullanıcısına yanıt
    Futbin ama şu an için kapalı bu mod. Henüz gelmedi.
    https://chrome.google.com/webstore/detail/futbin/adicaaffkmhgnfheifkjhopmambgfihl
  • Fut uygulamasında marketi kullanamıyorum. Fut oynamaya devam edin diyor. Bu tahmini ne zaman açılır bilen var mı arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jastedd06 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • arkadaşlar fifa 20yi aldım originde fazla oynamadığım için 180 tlye satıyorum.
  • mertxd14 M kullanıcısına yanıt
    Hesabına eklemediysen alayım. Key şekline ise yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jastedd06

Hesabına eklemediysen alayım. Key şekline ise yani.
    hesabıma eklemedim hocam aldım keyi ön siparişten oynayacak vakit bulamadığım için satmaya karar verdim.
  • mertxd14 M kullanıcısına yanıt
    FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

Pm kapattın dostum. Pm atamıyorum sana şu an. Konu başka yerlere gitmesin. Yarım saate kadar cevap gelmezse yarın ilk iş olarak savcılığa gerekli belgeleri vereceğim. Allahtan hakim ve savcı arkadaşlarım var. Akşam akşam umarım en beklemediğin anda çıkar bir yerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jastedd06 -- 6 Ekim 2019; 22:40:50 >
  • Jastedd06 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun , referanssız neydüğü belli olmayan insanlardan alışveriş yaparken araya referanslı kişi koymaya çalışın arkadaşlar

• bykutluay kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 90 TL için sicilini bozacak para değildi yazık oldu. O değil de internet ortamında Steam-Origin oyun satışında 140 tan fazla oyun sattım bir anlık dikkatsizlik işte bu kan emiciler affetmedi. Abim siber suçlarda polis, en yakın arkadaşım da Ankara Batı Adliyesinde savcı İsmi cismi telefonu paparadan aldım zaten. Yarın işlemleri hızlı şekilde yapacağım. Dava kağıdı evine ulaşınca düşünsün artık kendisi. İyi ki yarı yarıya dedik yoksa 180 tl gidecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jastedd06 -- 6 Ekim 2019; 23:17:27 >
  • 
Sayfa: önceki 805806807808809
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.