Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konuya gelmiyor artık kimse. PS4 bölümündeki konu daha aktif.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • byrock6 B kullanıcısına yanıt
    Penaltı kaleci nasıl kurtarıyor. Ve nasıl kullanılıyor hedef kapalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla fifa 17 ye göre çok oynamışlar oyunda frikik penaltı zor atılıyor.Ama şöyle yap yön vermeden önce şut tuşuna bas ondan sonra yön ver.

Kaleci olarakta futbolcu hangi yöne bakıyorsa o yöne dogru kaydır.Baktığı yöne atma ihtimali olduğu için orda durduğundan diğer yöne atma ihtimali daha fazla artıyor.Bazı maçları da o şekilde kurtardım.
  • Biraz önce draftta gamepad çalışmadı. Önceki maclarda hic sorun olmadi bu macta böyle oldu. Bu bir hile mi yoksa oyun hatasi felan mi?

Ayrıca şu oyunu bir kapatırken bir daha açmayacağım diye kapatıyorum ama dayanamayıp açıyorum tekrar ve yine kanser olup kapatıyorum aynı şeyler tekrarlanıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 22 Kasım 2017; 0:55:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adebayor haftanin takımında var ama Soldado yok. 20 dakikada hattrick yapti adam goller de guzel gollerdi, ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Adebayor haftanin takımında var ama Soldado yok. 20 dakikada hattrick yapti adam goller de guzel gollerdi, ilginç

bu haftanın takımındaki oyuncuları kolayca alabiliyormuyuz. varmı böyle bi sistem. coins harici futbolcu alabilmenin yolu varmı yüksek kalitede
  • ben pc oyuncusu olmama ragmen ps4 forumundayım burası öldü gömen yok
  • Coinsle aliniyor hocam. Türkiye ligindeki inform oyuncular genelde ucuzlar ama almak pek zor değil yani.

• Önümüzdeki hafta gs-bjk maçı için oyuncu stoklamanızı tavsiye ederim.Bu hafta psg-monaco maçı için 900-1kdan 30 kadar kurzawa toplamıştım epey karlı oldu 3kdan çıkarabildim.MM gelirse gökhan gönül epey para eder gibi.Net kazanç isteyenler perşembe günü wl ödülleri sonrası oyuncuları toplayıp salı günü görevler çıkmadan da satabilir.
  • analitikduzlem A kullanıcısına yanıt
    Yarın mi alacağız Gökhan gonul

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boatswain kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Yarın akşam 10 gibi sanırım wl ödülleri veriliyor.Paketten çıkan oyuncuları hızlı gitsin diye ucuza bırakıyorlar o zaman alınır.Şuan da gönül 1k civarı.Yarın bidle falan 600-700e alınır gibi.Diğer galatasaraylı ve beşiktaşlı futbolcuları da toplayabilirsiniz tabi ki
  • 600 mb update yüklüyor şu an. detayları bilen var mı ?
  • Fifa 18 hesabini satan varsa pm atsin

• Fifa 18 icin rakip bulamama ve 1 dis baglanti sorunu icin superonlineda ne yapilabilir. Musteri hizmetlerinin duzeltebilecegi bisey varmi arayip konussam. Fifa 17 de sorun yoktu fifa 18 de oyun oynanmiyor..

• Gecen sene en iyi çıkarttığım kart yine Hazard'dı (normal kartı tabi) ve yine Black Friday zamanı. Bu sefer de yüzümüzü güldürdü sağolsun. 15k'lık Gold paketten düştü bi de

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU]

• bu ea işi biliyor , black friday için para biriktirdim yatırım yaparım ucuza kart toplarım diye

herifler öyle sbcler koydu ki nefsime yenik düşüp paranın yarısını gömdüm elde var sıfır , takımıma almayı düşündüğüm baba topçuların fiyatları da arttı tam aksine :(
  • Fiyatlar dünle bugün tavan olmuştu ben de Suarezli Bale'li kadromu bozmak zorunda kaldım ve 200k dan fazla kar yaptım Gerekirse 50k lık kadroyla oynarım yani Bale'i 580 k dan almıştım 680 e sattım Suarezi 700 civarına almıştım 800 lere sattım Carrasco'yu da 100 k dan almıştım 130'a okuttum oh miss
  • IF Volkan Demirel gelmiş

Türkiye ligi için eksik bir stoper ve bir sol bek kaldı diyebiliriz inform kart konusunda

• İçinde sadece FIFA18 olan origin hesabımı satıyorum.Premier Lig kurulu iletişimhttps://www.facebook.com/PanteBaris ve 5377194180
  • OzanSRC kullanıcısına yanıt
    Oyuncu satışından sonra olan %5’lik kesintiden haberiniz vardır sanırım.Yine de ortada kar var tabi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 789790791792793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.