Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (495. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Isstanbul kullanıcısına yanıt
    3000 coin ile 7,5 k lık paket arasından birşey veriyor bildiğim kadarıyla.
  • Bu fitness kadrosu nasl oluyor anlamadm benm bpl ve italya kadrom var bpl yorulunca italyaya geciyorum ama bpl dinlenmiyor neyi yanls yapiyorum
  • dede27 D kullanıcısına yanıt
    birinin aslarını diğerinin yedeklerine koyman gerekiyor.
  • dede27 D kullanıcısına yanıt
    Dinlendirmek istediğiniz oyunculari 23 kişilik kadroya almanız lazım.

• Bugün oyuncular gelmemiş bitti mi artık 3 ocakta bitmicek mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Bugün oyuncular gelmemiş bitti mi artık 3 ocakta bitmicek mi

25 i paskalya bayramı, belki gecikmeli gelicektir.
  • Kamera ayarları oynayışı ne kadar etkiliyor. Uzak kamera mesafesinden oynamak daha iyi sanırım.
    Bu konuda görüşü olan var mı :)
  • ilk defa elite 3 oldum bu hafta 18 win ile. daha önce max 16 win almıştım. fakat şansıma bu hafta avrupada düzgün maç yok. haftanın takımında düzgün fazla oyuncu olmayacak.
  • Beyler pcde cidden hileci mi dolu? Dün bi arkadaş öyle dedi. Bi de 3000 pointsli versiyonu tavsiye eder misiniz? Fifa points coine çevriliyomu
  • Zafonte kullanıcısına yanıt
    Draft ve Sezonda hile var doğru ama oynanmayacak kadar değil (en azından sezon). pointsler coinse çevrilmez sadece paket açar ya da drafta girersin ordan kazandıkların ile coins yapabilirsin.
  • larssonn kullanıcısına yanıt
    Peki 3000 pointsli versiyonu almalı mıyım sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: Isstanbul

Futmas gizemli paket içeriği hakkında bilgi var mı arkadaşlar? Değer mi?

forma için yapacaksanız yapın.. onun dışında değmez.. bana oyuncu paketi verdi. defoe ve 75 overall bir adam çıktı

Dediginiz gibi çıktı. Piyasadaki oyuncuları toplamak için yapılıyor heralde.

bronzlarla bile yapıla bilen bir görev piyasadaki oyuncuları toplamaz, bu görevi herkes paket zannetmiş ama olay formada, daha önceki forma görevleri gibi kolay, asıl iyi sbc bu akşam yabancıların boxing day dediği gün gelecektir, çünkü noel günü oyuna fazla kişi girmez, geçen sene de bedava paket bugüne denk gelen boxing dayde verilmiştir.

• Zafonte kullanıcısına yanıt
    sıfırdan başlayacaksın sonuçta ve kadro yapman gerekecek 3000 points olanı alıp paket açar ve orta halli bir kadro kurarsın, yok oynar coins kasarım yaparım dersen başka. Ama oyun çıkalı oldu 3-4 ay ve haliyle herkes kadrosunu yaptı karşına gelecek rakipleri düşünerek hareket et bence.
  • https://www.youtube.com/watch?v=K-hU_sa9UTg Eleman bronz takım ile dünyayı dar etmiş diğer oyunculara. Pro oyuncu falan ama etkilenmemek mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron4233

Esas yobaz sensin. Ülke ve kamu güvenliği senin oyun keyfinden daha önemli. Üstelik ben xbox da hiç bir sorun yaşamıyorum

internet kapatılarak ülke güvenli olsaydı hiç bir ülkede internet kullanılmazdı. bu da sadece orta doğu ülkelerinde olur :) ve nedense sadece işine gelen konularda internet kapatılıyor misal 15 temmuz dediğiniz olayda ülke güvenliği önemsiz miydi ki internet son sürat açıktı?
  • Vardy mi sturrigde mi alsam karar veremedım hangisi iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 26 Aralık 2016; 14:43:46 >
  • Arkadaşlar Ryan Babel neden Ultimate Team'de yok? Adam Deportivo'nun sözleşmeli futbolcusu. saçma değil mi olmaması?
  • Ben vardy den memnunm 50 golle takmn en skorer oyuncusu su an
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

https://www.youtube.com/watch?v=K-hU_sa9UTg Eleman bronz takım ile dünyayı dar etmiş diğer oyunculara. Pro oyuncu falan ama etkilenmemek mümkün değil.

Bronz kadroyla Messi, Ronaldo, Bale, Neymarlı kadroyu yeniyordum, adam ecel terleri döktü, momentum sağ olsun.
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.