Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bulkan

Elden çıkarmak zorunda değilsiniz hocam, kullanabilirsiniz.

Nasıl kullanabilirim hocam bulamadım, mesela kiralık oyuncu veriyor bana ve sormadan kadrodaki oyuncuyu kulübüme gönderiyor, onu kadroma tekrardan nasıl dahil edebilirim, teşekkürler.
  • https://www.futbin.com/17/squad/422903

https://www.futbin.com/17/squad/422985

https://www.futbin.com/17/squad/423022 ( favorim bu ama 100-150k kadar açık var herşeyi satacağım bakalım :D )

Sizce hangisi ? Ben en alttakini baya dengeli ve iyi buldum ama.

• MOTM Reus gelir mi acaba? 3 gol 2 asist.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

MOTM Reus gelir mi acaba? 3 gol 2 asist.

Gruplar sonrası geliyor galiba

3 gol 1 asist yapmıs gelme ihtimali düşük.

ama otw dembele kartı almak lazım cünkü kesin upgrade alacak o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 23 Kasım 2016; 0:53:40 >
  • FieSTaA kullanıcısına yanıt
    Gruplardan sonra gecen yil geldi ama ben bu mac icin gelebilir belki diye düşünüyorum. Gecenlerde a

Aduriz'e geldigi gibi.

• Geçen hafta kiralık katalogtan alıp hayran kalmıştım maç içinde değişip Cam mevkisinde oynattım. Yarın champions ödülünü aldıktan sonra param yeteceğinden almayı planlıyordum adamın 5 gole katkısı olacağı tuttu Cf-St mevkisine Motm geleceği söyleniyor.

Sanırım epey yükselecek normal kartın fiyatıda 125k civarına kadar düşmüştü düne kadar. Maalesef alamadım 110k param vardı. Şu an 135k gördü yine. Daha da artar herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOTM gelirse bir gunluk falan oluyor. Normali cok yukselmeden tekrar packlerden cikmaya baslar. CAM gelirse fiyatini dusunmek istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

MOTM Reus gelir mi acaba? 3 gol 2 asist.

Gruplar sonrası geliyor galiba

3 gol 1 asist yapmıs gelme ihtimali düşük.

ama otw dembele kartı almak lazım cünkü kesin upgrade alacak o

Dembele sezonda 5 skill olmuş üstelik

• quote:

Gruplardan sonra gecen yil geldi ama ben bu mac icin gelebilir belki diye düşünüyorum. Gecenlerde a

Aduriz'e geldigi gibi.

aduriz 5 gol attı diye geldi :D rekor kırmıştı
  • Ben bunu anlayamıyorum arkadaslar. Adamin takiminda bi tane yesil baglanti yok catr catr top oynuyor paslarimi kesiyor kanat organizasyonlarimi bozuyor nasl yapabiliyor bunu anlamiyorum.biz bosuna mi takim kuruyoruz acaba.defansimi iki adimla geciyor bilen varsa yardimci olsun lufen katilamiuorum su haftasonu ligine bir turlu

CL tarihinin en gollu maci rekoru bu da. Ayrica aduriz record breaker olarak gelmedi motm olarak geldi, bu yil rb kart yok henuz.

Ea nin işide zor valla Öyle bir maç oldu ki Dortmunddan kime elini atsa Motm olabilir. Kagawada az boz değil mesela.
    Bence Reus'un bu halini değerlendirmeden bırakmazlar. Maçın özel olmasından hem. Dembele hem Reus ile ilgili birşeyler yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kobezafer8

Ea nin işide zor valla Öyle bir maç oldu ki Dortmunddan kime elini atsa Motm olabilir. Kagawada az boz değil mesela.
    Bence Reus'un bu halini değerlendirmeden bırakmazlar. Maçın özel olmasından hem. Dembele hem Reus ile ilgili birşeyler yaparlar.

Gelmez sanmıyorum :D Gruplar sonrası olsa yada final maçı gelirdi ama bir de şöyle bir şey var BF zamanı saglam bir totw geliyor bunu da serpiştirip :D paketlerde parayı kırabilirler ki reusun şuanki güncellemelere göre bir güncellemesi ronaldo yapar kartı.

Dembele kesin 2.yarı güncelleme alır bi 82-85 arasına çekerler 5 weak 5 skill olarak :D

• dede27 D kullanıcısına yanıt
    bende 2 kez final oynadım ikisindede öne geçip kaybettim iğrenç bir durum bu elemmeli sistem
  • valla şu haliyle bile ronaldo falan hikaye reus çılgın atıyo oyunda hele bide motm falan gelirse evi arabayı sattırır herhalde
  • 3. maçın sonunda online modu bırakma kararı aldım 3-4 yıl önce lisedeyken arkadaşlarla çok oynardık tabi çok ara verince oynamayı biraz unutmuşum ama kesinlikle csgo'da olan seviye olayı fifa'ya da gelmeli herkes kendi seviyesi ve kadro açısından da benzer oyuncularla oynarsa oyun çok daha zevkli hale gelir..şu an benim kadro oyuna yeni başladığım için çok iyi değil ama rakip bi geliyor 85 reyting 90 kimya her maç 5 tane yemenin bi manası yok
  • Arkadaşlar bir maruzatım var.

Fifa 15 ve 16'da division 1 ve 3 arasında gidip gelen biri olarak bu sezon da türk kadrosuyla oyuna başladım. ve division 3'e kadar geldim. Ancak açtığım kutulardan bir kaç iyi adamın çıkmasıyla birlikte onları satıp, daha sağlam bir kadroyla oynamaya karar verdim. Çünkü türk kadrosunun bazı takımlar karşısında çok yavaş veya kalitesiz kalmasıyla division 3'ten ileriye gidemeyeceğime karar verdim. Ayrıca hafta sonu ligine katılmaya çalıştığımda kadrom yetersiz kalıyordu.

HAY GEÇMEZ OLAYDIM!

arkadaşlar ingiliz kadrosuna geçtim kadrom 4-3-3 Rashford Sterling Feghouli Mata Herrera Fabregas Marcelo Pepe Pique Bellerin ve Navastan oluşuyordu. Chemistry 100, bireysel chemistrylerden de yalnızca fabregasın chemistrysi 7 gerisi 10'du.

Bu kadroya geçer geçmez tam 23 maç üst üste kaybettim(beraberlik bile değil). division 3'ten division 7'ye düştüm. Kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. isteyen olursa kadroyu özel talimatları her şeyi atarım yeter ki şu bataklıktan oyunu takip eden araştıran bilen bir arkadaş kurtarsın beni. bir yerde bir yanlış yapıyorum ama nerede çözemiyorum. Daha sonra bir tane ispanyol kadrosu kurdum

İspanyol kadrosu da aynı taktik,

Navas, pique, pepe, marcelo, juanfran, busquets, arda, rakitic, carrasco, gameiro, vela

ilk maçıma çıktım div 7 de ve 1-0 öndeyken 5-3 yenildim. Maçlarım mahalle maçı havasında ve en az 3-4 gol yiyerek geçiyor.

(not: üst üste yenilgilere katmadığım bir detay var, bi ara sezon oynamayı bıraktım ve kupaya gittim, 4 maç üst üste hasbelkader kazanarak hafta sonu ligine gittim ve sonra sezona devam ederek yenilgi serime devam ettim.)

• FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] Draft oynayarak kastığım coinslerle böyle bir kadro kurmayı düşünüyorum bütün taktikleri defalarca draft sayesinde denedim pas futbolu oynadığım için 4-1-2-1-2 ve bu taktikte çok başarılı gibiyim bekleri ataklarda geride kal yapıyorum bu yüzden defans ve fiziğin önemli olduğunu düşündüm walker ve azpilicuetayı tercih ettim.Stoperlerde kararsız kaldım baily otomendi smalling koscinely arasından sizce hangilerini tercih etmeliyim başka bölgelerede tavsiyeleriniz var mı arkadaşlar?Birde şu fiyat konusu 1 milyon 250 k var düşmeyecek mi bu fiyatlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaknafein.

Arkadaşlar bir maruzatım var.

Fifa 15 ve 16'da division 1 ve 3 arasında gidip gelen biri olarak bu sezon da türk kadrosuyla oyuna başladım. ve division 3'e kadar geldim. Ancak açtığım kutulardan bir kaç iyi adamın çıkmasıyla birlikte onları satıp, daha sağlam bir kadroyla oynamaya karar verdim. Çünkü türk kadrosunun bazı takımlar karşısında çok yavaş veya kalitesiz kalmasıyla division 3'ten ileriye gidemeyeceğime karar verdim. Ayrıca hafta sonu ligine katılmaya çalıştığımda kadrom yetersiz kalıyordu.

HAY GEÇMEZ OLAYDIM!

arkadaşlar ingiliz kadrosuna geçtim kadrom 4-3-3 Rashford Sterling Feghouli Mata Herrera Fabregas Marcelo Pepe Pique Bellerin ve Navastan oluşuyordu. Chemistry 100, bireysel chemistrylerden de yalnızca fabregasın chemistrysi 7 gerisi 10'du.

Bu kadroya geçer geçmez tam 23 maç üst üste kaybettim(beraberlik bile değil). division 3'ten division 7'ye düştüm. Kafayı yemek üzereyim arkadaşlar. isteyen olursa kadroyu özel talimatları her şeyi atarım yeter ki şu bataklıktan oyunu takip eden araştıran bilen bir arkadaş kurtarsın beni. bir yerde bir yanlış yapıyorum ama nerede çözemiyorum. Daha sonra bir tane ispanyol kadrosu kurdum

İspanyol kadrosu da aynı taktik,

Navas, pique, pepe, marcelo, juanfran, busquets, arda, rakitic, carrasco, gameiro, vela

ilk maçıma çıktım div 7 de ve 1-0 öndeyken 5-3 yenildim. Maçlarım mahalle maçı havasında ve en az 3-4 gol yiyerek geçiyor.

(not: üst üste yenilgilere katmadığım bir detay var, bi ara sezon oynamayı bıraktım ve kupaya gittim, 4 maç üst üste hasbelkader kazanarak hafta sonu ligine gittim ve sonra sezona devam ederek yenilgi serime devam ettim.)

Oyunu kapatmadan bi 20 kere daha yenil ama kapatma hiç :D ve sabret. ELO matchmaking ratingin düşsün şuan aklıma o sebep geliyor. 3-4 yenilgide kapatırsan oyunu etki etmiyor diye okumuştum bir kaç yerde yani seni daha düşük rakiplerle eşleştirecek.

• Vyaçeslav kullanıcısına yanıt
    Bailly Smalling ikilisi iyi bence yeterli.

Sol beke Shaw. Kaleye de Cech bence en iyi kaleci BPL'de. (De Gea'dan sonra.)

Ilkay yerine Eriksen, Firmino gibi gole daha yakin ve passingi yuksek oyuncu da alabilirsin. IF'leri de var. Onun disinda guzel kadro.

4222 de guzel taktik, birkac mac oynadim benzer oyuncularla.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.