Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PC ANA KONU] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.300
Cevap
120
Favori
484.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu futhead futbin de kimya kartlarının gösterdiği değerler hikaye sanırım oscara maestro kartı basınca fk acc 87 oluyor oyun içinde baktım 77 gösteriyordu hala
  • youtube'da sağlam oyuncuların defans tutorial'ları var onlara mutlaka bak ve bolca pratik yaparak dene. x ile pres ve adam çağırarak defans yapma işinden bir an önce vazgeçmeni öneririm ki iyi pas yapan bir rakip tarafından kevgire dönmen çok olası. jockey(l2-lt) ile alan savunması yapıp,right stick ile hızlı şekilde oyuncu değişmen lazım. ciddi anlamda muazzam disiplinle savunma yapan ve right stick ile yüksek presli savunma yapma işini çözen oyunculara karşı ya hatasız şekilde hızlı şekilde pas oyunu yapacaksın ya da topu gene lt-l2 tuşuyla ayağında 1-2 saniye saklayıp fazla dikine oynamadan boş alana açacaksın oyunu. huge gorilla,hektic jukez,ovvy,krasi gibi oyuncuların kanallarını takip etmende fayda var,hem savunma anlamında hem de oyununu geliştirmen açısından yararlı olabilir.

benim custom taktiğim şöyle

speed:85
    passing:50
    organised

passing:60
    crossing:30
    shooting:60
    free roam

pressure:60
    agression:60
    team wide:45

tabi maça ve rakibe göre ufak oynamalar oluyor taktikte. rakip baktım pres yapmıyor agresif oynamıyor presi arttırıyorum,baktım akın akın üstüme geliyor presi düşürüp geride bekliyorum rakibi.

ayrıca oyuncu talimatlarını da beklerin ve stoperlerine (geride kal) talimatı vermelisin. ortaha sahanda defansı yüksek oyuncularına da aynı şekilde (geride kal) talimatı uygulamalısın. forvetlerine ise ilerde kal ve get in behind(türkçesi ne bilmiyorum) talimatı verirsen defans arkasına güzel koşular yapıyorlar.

düz 4-4-2 mi kullanıyorsun bilmiyorum ama bana zulüm geliyor o kadar kalabalık orta saha. ilerde çoğalma sıkıntısı yaşanıyor. 4-3-2-1 taktiğini dene istersen

ben de oyun başında çok zorlanıyordum ama oyun her sene değişiyor ve her sene oyunu oynama stiline adapte olman gerekiyor. bu sene hızlı oyun,agresif savunma,bol bol pas oyunu oynayanlar ağırlıklı. div4'te ufak bi tökezleme yaşayınca epey bir yazı okuyup video izledim ve oyunumu ona göre değiştirdim. şimdi div1'deyim ve weekend league'i elite 2 olarak bitirebildim. hala daha beni mahveden,top göstermeyen bir sürü adama denk geliyorum.

ayrıca arkadaş bu oyunu bütün israiller iyi mi oynuyor nedir? karşıma ne kadar iyi rakip geldiyse hepsine bakıyorum ve geneli israilli çıkıyor. arada araplar da iyi geliyor ama artık lagdan dolayı arap görünce direkt iptal ediyorum maçı.

geçen sene div1 hilecilerden geçilmiyordu. div2'de oynayıp lig çıkmamak için son kalan maçları son dakikalarda kapatıp hükmen yeniliyordum. ea'nin bu son olaylarından sonra hileci sayısında epey bir azalma oldu sezonda. weekend league'de de 25 maçta 1 kere çıktı sadece karşıma hileci.

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam uzaktan iyi şutlar çekiyorsun, Allah aşkına şu şut atma mantığını bana anlatır mısın? Kaleci başbaşa kalayım, uzaktan olsun, çok zorlanıyorum şutlarda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Bunu yazdığın iyi oldu, ben de kartların gerçekten işe yarayıp yaramadığını soracaktım, kimse bahsetmiyordu ve değişiklik görünmüyordu taktik kısmında...

• aborjini A kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam teşekkür ederim bakacağım o kanallara. Ayrıca evet düz 4-4-2 kullanıyorum
  • adjustik kullanıcısına yanıt
    Yalan hocam onlar
  • Chemistry kartlar psikolojik mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar azalmaya devam eder mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mescut

Hocam uzaktan iyi şutlar çekiyorsun, Allah aşkına şu şut atma mantığını bana anlatır mısın? Kaleci başbaşa kalayım, uzaktan olsun, çok zorlanıyorum şutlarda...

Şut atmanin belli bir teknigi yok farkettiysen adamina gorede degismiyor hepsiye atabiliyorsun. Sadece gecen senelerde bari biraz fazla dolduruyorduk bu sene daha az basmamiz gerekiyor sut tusuna ve tabii ki uzaktan L2 koselerde R1 ile vurucaksin. Plase vuruslarda bari cok doldura bilirsin 3/4 gibi L2 de ise 2/4, 2,5/4 yeterli diger turlu disariya cikar.

• Totw niye açıklanmadı 5 te değilmiydi

• Totw 5

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

Totw 5

Bu mesaja eklenen görseller:

şu yedeklerdeki fransa ligindeki forvet hariç çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailbbyigit -- 19 Ekim 2016; 20:14:24 >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    dybala var yahu daha ne olsun. 250-300k arası olur muhtemelen. sırf dybala sevdam yüzünden tekrardan italya kuracam gibi görünüyor.
  • aborjini A kullanıcısına yanıt
    Platform ne bilmiyorum ama Dybala gold kartı 200-220K arası, if kartı 500den aşağı olmaz (PC)
  • Pazartesi günki 4 final faciasından sonra bugün ilk turnuvamda şampiyon oldum eder Başkan sağolsun 4 maç 7 gol

• quote:

Orijinalden alıntı: 505.

kalecisiz kkg görevini yaptım paketten if benteke çıktı italya kadrom var, tabanı 65k dan koydum ilk defa if çıktı Yüce Rabbim THX!!!

Kalecisiz kadro görevi için kurduğunuz kadroyu paylaşır misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: iron4233

quote:

kalecisiz kkg görevini yaptım paketten if benteke çıktı italya kadrom var, tabanı 65k dan koydum ilk defa if çıktı Yüce Rabbim THX!!!

Kalecisiz kadro görevi için kurduğunuz kadroyu paylaşır misiniz

cm ve cbler aynı lig aynı ırk
    camler ve st aynı lig aynı ırk
    lm lb aynı lig aynı ırk
    rm rb aynı lig farklı ırk

şeklinde kendin en ucuz olanları bul

dikkat etmen gereken 4 farklı lig 5 uyruk

• quote:

takım ismi inanılmaz

• Kadro kurma görevlerine yeni başladım.Son'u almak için en ucuz kadroyu nasıl yapabilirim ?
  • iron4233 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam çok net hatırlamıyorum ama defans hattında telles kasımpaşadaki brezilyalı stoper , ahmet çalık ve d'ambrosio vardı. ortada okay yokuşlu, sol açıkta brezilyalı bir sol açık ligi önemsiz. moo lar arjantin liginden arjantinli. forvette arjantin liginden uruguaylı forvet. sağ açıkta italya liginden bir sağ açık. İsimlerini yazamadıklarımı hatırlayamıyorum toplam 5kya falan geldi maliyeti

Edit= brezilyalı sol açığa ligi önemsiz yazmışımda öyle olmuyo galiba yanlış hatırlıyorum gerisine göre uydurursun sol açığı artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 19 Ekim 2016; 21:07:42 >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.