Şimdi Ara

FIFA STREET [Ana Konu - Çıktı!] (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
1
Favori
20.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chelsea FC

Online harika oluyor.Fifa 2012'den çok daha başarılı hatta Euro 2012 DLC'sini köşeye atmama sebep olabilir.

Keşke Online maçlardada Takımları seçebilseydik.Tek eksiği bu benim için.

FC ZENCILER vs. EKSELANSLARI

O maçı video çekmek lazımdı. Allah kahretsin.
  • Akıllı adam Online Fifa Street oynamıyor bir kere daha hatırlattı bu oyun vize.

O zencilerdeki yarma nasıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chelsea FC

Akıllı adam Online Fifa Street oynamıyor bir kere daha hatırlattı bu oyun vize.

O zencilerdeki yarma nasıldı

Kobra kobra. Tam yarmaydı o. Offffff.
  • Oyun çok eğlenceli , ben bulamadm ama sanırım futsal bolumunde lig yok keske lig olsaydı. Sadece online bolumunde var o da sınırlı sanırım.
  • Bende bir kaç satır yazmak istedim;

1 Mayıs izin gününde arkadaşlarla toplaşıp lüx bir PS3 cafeye gittik. Fifa Street i de orada olmayacağını düşünerek yanımda götürdüm. Nitekim cafede Fifa Street yoktu. Çok büyük bir VIP salonu vardı. Kapıyı kapattık ve başladık. 4 kişi eğlencenin dibine vurduk. Ben hayatımda bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Oyun müziğini kapattık sadece konuşmalar ve salonda ayak sesleri vardı. Oyunda kahverengi bir salon var genelde orada oynadık. Muhteşem bir oyun olmuş. Tabi ekran 106 idi ve ses de bayağı açıktı. Bundan sonra Fifa 12 oynarmıyım bilemiyorum. Gerçekçilik ve eğlence en üst noktadaydı. İnanın diyecek fazla söz bulamıyorum. Gülmekten eğlenceden gözlerimizden yaşlar geldi.
  • zavvi.com oyunun fiyatında damping yapmış.Kargoda 0,99 pound

http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/fifa-street/10537005.html
  • Oyun forumda hak ettigi yerde deil.Kendi oyuncularinizi yaratip oynamak cok zewkli bence.Arkadaslar arasinda oynamak ayri bi zevk.
  • World touru hardda bitirdim archievement bile vermedi. Oyunun eksisi takımını özelleştirme imkanın çok kısıtlı, onun dışında her şey gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

World touru hardda bitirdim archievement bile vermedi. Oyunun eksisi takımını özelleştirme imkanın çok kısıtlı, onun dışında her şey gayet güzel.

Hacı nasıl vermiyor yaw national stagede riodaki final kupasını kazanırsan 100gyi yapıştırıyor,ben de hardda bitirdim,çok keyifli oyundu
  • Hocam onları easyde bitirince de veriyor, 99 itemı da açınca (=tüm turnuvaları hardda bitirince) de achievement gelir diye niyetlenmiştim de ona bozuldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 14 Mayıs 2012; 20:21:45 >
  • Hmmm doğrudur ben hepsine kasmadım valla Hatta bazen maç kazanmak için bi gol atıp ayağımda top çevirip maç süresinin bitmesini bekledim çünkü bazı takımlar namıssız gibi saldırıyor gol yemeden duramıyorum
  • Benim takımın overallu 97 olduğu için pek kasmadı turnuvalar. Ama futsalda gol atmak çok zor ya.
  • Futsalda zor çünkü kaleler çok ufak,kaleci herşeyi yakalıyor,sinirden topu kaleciyle birlikte içeri sokasım geliyor
  • beyler biri beni ekleyip bi tane video paylaşsın alamadım şu trophy i psn:canelka
  • online a giremiyorum..

your gamer profile does not have the correct permissions to access this feature

diyor..

neyin izni bu arkadaş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

online a giremiyorum..

diyor..

neyin izni bu arkadaş?

GOLD'un yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

online a giremiyorum..

diyor..

neyin izni bu arkadaş?

GOLD'un yok

14 aylık var
  • quote:

quote:

quote:

online a giremiyorum..

diyor..

neyin izni bu arkadaş?

GOLD'un yok

14 aylık var

Online pass yok o zaman
  • quote:

quote:

quote:

quote:

online a giremiyorum..

diyor..

neyin izni bu arkadaş?

GOLD'un yok

14 aylık var

Online pass yok o zaman

gt ne senin ekliim ?

oyun orj. daha dün geldi..
    shoptodan alınma.. bi kod var ama onuda girdim..
    ayrı bi pass almama gerek varmı ?

mstfyldz = benim gt

edit : sanırım çözdüm.. ayrı ea hesabı gerekiyormuş. yeni ea hesabı açtım sanırım olucak.

edit : aynen. oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfyldz.bjk -- 8 Haziran 2012; 22:18:27 >

• oyun çok zevkli evet biraz eksiklikler saçmalıklar var ama olsun ben şahsen beğendim
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.