Şimdi Ara

FiFA PRO CLUB [Mamma Li Turchi] - (OYUNCU ALIMI ACIK) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • mcmaniac şöyle ufak bir maç atalım istersen , 3 kişilik nacizane bir takımız
  • Hocam ovarelin kaç acaba .Bu arada şu osmanın bahsi şu güzel sayfada bahsinin geçmesini şahşen istemiyorum .Onsuz bir forum dikensiz bir çiçek gibi.Bu osman insanı çileden çıkarır.Önceden hiç böyle mesajlar atmazdım
  • beyler kötü bir haberim var. Abimin fifada oynadığı kariyer bozulmuştu .Adamlarımın çoğu kaleci oldu isim kısımları boştu ve güçleri:-789277468 şeklinde saçma bişey oldu. Fifa datalarını silince de düzelmedi ama yedeklemediğim için VirtualPromda gitti. En baştan başlamak çok zor geliyor. Adamım ne güzel 86'ya gelmişti Beni çıkarırsanız kulüpten iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CmLtPc -- 6 Aralık 2010; 17:04:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the özgür

Hocam ovarelin kaç acaba .Bu arada şu osmanın bahsi şu güzel sayfada bahsinin geçmesini şahşen istemiyorum .Onsuz bir forum dikensiz bir çiçek gibi.Bu osman insanı çileden çıkarır.Önceden hiç böyle mesajlar atmazdım

dostum bana dediğini düşünerek 80 diyorum ama bugün bi 83 falan olurum heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: benii7bitirdi

quote:

Orijinalden alıntı: the özgür

Hocam ovarelin kaç acaba .Bu arada şu osmanın bahsi şu güzel sayfada bahsinin geçmesini şahşen istemiyorum .Onsuz bir forum dikensiz bir çiçek gibi.Bu osman insanı çileden çıkarır.Önceden hiç böyle mesajlar atmazdım

dostum bana dediğini düşünerek 80 diyorum ama bugün bi 83 falan olurum heralde

Karamurat benim ! Bende osmanım Derhal bu foruma dönmeden tedavülden kalkması lazım isim trajımız düşüyor osmanlar olarak

• Hocam benim osman(promuder) farklı cmltpc hocam sen zaten iyi oyuncusun hemes kasma ancak aramızda olman gerçekten çok iyi olur .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robdelphia

mcmaniac şöyle ufak bir maç atalım istersen , 3 kişilik nacizane bir takımız

Dostum bize söyle 1 hafta falan izin ver ondan sonra istediginiz kadar mac yapariz. Daha 1 tane mac yapabildik, cogu kisi birbirini tanimiyo takimda, sinavi,vizesi olan var. Yeniden kontaga geceriz kisa bi zamanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmLtPc

beyler kötü bir haberim var. Abimin fifada oynadığı kariyer bozulmuştu .Adamlarımın çoğu kaleci oldu isim kısımları boştu ve güçleri:-789277468 şeklinde saçma bişey oldu. Fifa datalarını silince de düzelmedi ama yedeklemediğim için VirtualPromda gitti. En baştan başlamak çok zor geliyor. Adamım ne güzel 86'ya gelmişti Beni çıkarırsanız kulüpten iyi olur.

Cemal aglicagina basla hemen yeniden kasmaya hizli hizli
  • kaptan cevap bekliyorum eğer kadro doluysa bende başka bi klüp ariyim

İsmim Bilgehan ilgilendiğin için teşekkürler mevki cam[

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frod. -- 6 Aralık 2010; 22:36:33 >
  • maçlara ne zaman başlarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dell1903

Dünkü Legendary Turks maçında pas vermiyon, şut çekmiyon tantanası sonucunda Zat-ı Muhteremin ağzı tüm arkadaşlar önünde itinayla sıvanmıştır. Yaptığım davranış için takım arkadaşlarından özür dilesemde, zat-ı muhtereme karşı herhangi bir pişmanlığım sözkonusu değildir. Etrafında topladığı çoluk çocukla kendini şıh falan zanneden bu arkadaşın, fifa dışında hiçbir sosyal faaliyeti olmadığı gibi nefes alıp verme, yeme içme gibi temel davranışlarınıda yakında ps3 başında kaybedeceğini düşünmekteyim. Ergenlik çağıdır deyip geçmeden önce, konuyu sizlerle paylaşayım istedim Osuruk Os. mağduru arkadaşlarım.

bnim hakkımda ileri geri konuşan arkadaşlar için soluorum bnim sosyal hayatımı nerden bliosun clubten cıkarıldın die başka clublere karşı bni yer din dimi goya nese bni taniyan arkadaşlar bilir ne olduğunu sen serkan abi o oynadığın futbolla kendine hiçbi takım bulamasın profilden adresime bak ne kadar sosyalim sana ordan gosteririm

• Evet arkadaslar bana isterseniz pm'le sinavlariniz, vizelerinizin bitis suresinin ve ne zaman online olursunuz bilgisini atarsaniz yakin bi zamanda mac yapalim biraz ne zamandir fifa oynamiyoruz Call Of oynamaktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

Evet arkadaslar bana isterseniz pm'le sinavlariniz, vizelerinizin bitis suresinin ve ne zaman online olursunuz bilgisini atarsaniz yakin bi zamanda mac yapalim biraz ne zamandir fifa oynamiyoruz Call Of oynamaktan

Beyler Bu aksam clubler arasi mac yapalım bnce takımda herkes online olursa bir club macı yapalım mamma li turchi vs 11 LeGeND Turks Ne dersiniz
  • sertan online olursa neden olmasın saat 9 gibi
  • Osman dogrudan veya dolayli yoldan bizle veya takimla muhattap olma arkadas. Hic cevap da yazma bu msja sanki yasanmamis gibi sayfana geri dön
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.