Şimdi Ara

FiFA PRO CLUB [Mamma Li Turchi] - (OYUNCU ALIMI ACIK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  FiFA PRO CLUB [Mamma Li Turchi] - (OYUNCU ALIMI ACIK)

KURULUŞ : 23 KASIM 2010

Futbolcu Sayısı : 4

Galibiyet: 0 / Beraberlik: 2 / Yenilgi: 4

Kaptan: Sertan (mcmaniac)

Temsili Takimlar: Turk Milli Takimi, Bucaspor

Toplanış Saatleri: 19:00 - 23:00

TAKIM

SERTAN - mcmaniac - Psn: ElturcoSertan
    ÖZGÜR - the özgür - Psn: muratozgur66
    ULAŞ - duman7 - Psn: ulas_ulas
    BİLGEHAN - benii7bitirdi - Psn: Sapiens_TR

İMZA (# 10 Captain Of Mamma Li Turchi yerine kendi numaranizi ve mevkinizi yazabilirsiniz, ya da tamamen silebilirsiniz o kismi)

[center][color=#0066CC][size=2][b]#10 Captain Of [i][Mamma Li Turchi][/b][/i][/size][/color] 
    [image]https://store.donanimhaber.com/e5/98/1e/e5981eadfd65a78e2f5532b2e579ab29.jpg[/image][/center]

Dunya derecesi yapalim, yenilince hirs yapalim gibi dertleri olmayan bi kulubuz. Topu gercek hayatta da oynayan, izleyen, zevk alan, futbolu Fifa'da ögrenmemis olan, buglarla ve bilimum hareketlerle degil takim oyunuyla galip gelmeyi seven herkese acik kulubumuz. Seviyeli, oynamayi bilen 6-7 kisi olmadiktan sonra maclara devam etmeyecegiz. Herkesin bilgisine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 11 Aralık 2010; 17:39:35 >

• Saatler de bana uyuyor gibi, fakat 3 hafta sonra falan oynayabilirim, bu nedenle başvuru yapmadan sizlere başarılar diliyorum. 3 hafta sonra başvuru yapabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerlonmoura

Saatler de bana uyuyor gibi, fakat 3 hafta sonra falan oynayabilirim, bu nedenle başvuru yapmadan sizlere başarılar diliyorum. 3 hafta sonra başvuru yapabilirim.
    Takımınız hayırlı olsun. Başarılar dilerim arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 24 Kasım 2010; 13:22:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Alıntıları Göster
    ps3 um sakatlandi su anda tedavide tedavi sureci 22 aalikda bitecek ve o tarihten sonra basvuru yapacagim mevki onemli degil ama cam veya lw,rw tercihimdir onemli olan eglenmek simdiden basarilar

• quote:

Orijinalden alıntı: henrycemo

ps3 um sakatlandi su anda tedavide tedavi sureci 22 aalikda bitecek ve o tarihten sonra basvuru yapacagim mevki onemli degil ama cam veya lw,rw tercihimdir onemli olan eglenmek simdiden basarilar

Alıntıları Göster
    sertan biraz konusalim bu konuyu psn i ekle konsey toplancak

• quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

sertan biraz konusalim bu konuyu psn i ekle konsey toplancak

Alıntıları Göster
    bnm forum sayfasina bak ne demek istedigimi anlarsin sertan
  • quote:

Saolasin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

quote:

Saolasin

Alıntıları Göster
    yer varsa ben de katılabilirim. Mevkii önemli değil amaç eğlence.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun başarılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilge545

hayırlı olsun başarılar

Alıntıları Göster
    takiminiz hayirli olr ins
  • quote:

takiminiz hayirli olr ins

Alıntıları Göster
    Yeni gelen arkadaslar psn'im ilk msjda yaziyo ekleyip bilgilerinizi gönderirseniz sayfayi guncelleriz 1-2 gune de takim halinde toplanmaya baslariz
  • quote:

Yeni gelen arkadaslar psn'im ilk msjda yaziyo ekleyip bilgilerinizi gönderirseniz sayfayi guncelleriz 1-2 gune de takim halinde toplanmaya baslariz

Alıntıları Göster
    bizim takımda bu sayfada toplanıyormuş. benim adam cam-84. Ancak aralık 16ya kadar sadece haftasonları eşlik edebilirim sınavlarım var. hadi hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: CmLtPc

bizim takımda bu sayfada toplanıyormuş. benim adam cam-84. Ancak aralık 16ya kadar sadece haftasonları eşlik edebilirim sınavlarım var. hadi hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Arkadaslar, herkes beni psn'e ekleyip forumdaki ismi - gercek ismi ve nerde oynamak istedigini yazarsa en kisa surede olusturucaz takimi.
  • quote:

Arkadaslar, herkes beni psn'e ekleyip forumdaki ismi - gercek ismi ve nerde oynamak istedigini yazarsa en kisa surede olusturucaz takimi.

Alıntıları Göster
    cemal üye ismi =cmltpc ,doğukan üye ismi= Sanlı Türk , ulas , mert foruma üye değil , Bergx üye ismi ,özgür üye ismi =the özgür ,oojierez(ismini öğrencem)üye ismi=the imam,LBjames üye ismi=LBjames
    Psn:cmltpc ,PSN:Junior Tr PSN: ,PSN:Ulas_ulas ,PSN:MERT_YZC,PSN:Bergx,PSN:muratozgur66,PSN:oojierez,PSN:LBjames(kesin değil)

Herkesin bilgilerini güncellersen iyi olur .Takımın taktiği sayfamızda var .Eğer bazı değişiklikler gerekirse yaparız.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    rw-rm oynuyorum
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    beyler h.olsun inş iyi sonçlar alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

beyler h.olsun inş iyi sonçlar alırsınız

Alıntıları Göster
    Beyler promuder ceza aldı hakettiği de buydu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: IOzguur

Beyler promuder ceza aldı hakettiği de buydu .

Alıntıları Göster
    Allah cezasini vermis onun Dh'nin verdigi extra oldu Ezik bi araba kufur yazmis simdi de Psn'den
  • quote:

Allah cezasini vermis onun Dh'nin verdigi extra oldu Ezik bi araba kufur yazmis simdi de Psn'den

Alıntıları Göster
    Dünkü Legendary Turks maçında pas vermiyon, şut çekmiyon tantanası sonucunda Zat-ı Muhteremin ağzı tüm arkadaşlar önünde itinayla sıvanmıştır. Yaptığım davranış için takım arkadaşlarından özür dilesemde, zat-ı muhtereme karşı herhangi bir pişmanlığım sözkonusu değildir. Etrafında topladığı çoluk çocukla kendini şıh falan zanneden bu arkadaşın, fifa dışında hiçbir sosyal faaliyeti olmadığı gibi nefes alıp verme, yeme içme gibi temel davranışlarınıda yakında ps3 başında kaybedeceğini düşünmekteyim. Ergenlik çağıdır deyip geçmeden önce, konuyu sizlerle paylaşayım istedim Osuruk Os. mağduru arkadaşlarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Oetker

Dünkü Legendary Turks maçında pas vermiyon, şut çekmiyon tantanası sonucunda Zat-ı Muhteremin ağzı tüm arkadaşlar önünde itinayla sıvanmıştır. Yaptığım davranış için takım arkadaşlarından özür dilesemde, zat-ı muhtereme karşı herhangi bir pişmanlığım sözkonusu değildir. Etrafında topladığı çoluk çocukla kendini şıh falan zanneden bu arkadaşın, fifa dışında hiçbir sosyal faaliyeti olmadığı gibi nefes alıp verme, yeme içme gibi temel davranışlarınıda yakında ps3 başında kaybedeceğini düşünmekteyim. Ergenlik çağıdır deyip geçmeden önce, konuyu sizlerle paylaşayım istedim Osuruk Os. mağduru arkadaşlarım.

Alıntıları Göster
    beyler klubunuze katılabilirmiyim orta saha oynuorum cm cam eklerseniz sevinirim hergün açık olurum psn Sapiens_TR

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.