Şimdi Ara

FIFA PC İÇİN HANGİ GAMEPAD[DUALSHOCK 4 ALINDI - İLK MESAJI OKUYUN ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
5
Favori
6.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boomer347

Ds4 almaya karar verdim. Windows 8.1 işletim sistemi yüklü sorun çıkartır mı? . yıllardır f710 kullanıyordum.
    harici bluetooth almamız gerekiyor mu kablolu mu oynıyacaz ?

8.1de hiç bir ayar yapmaya gerek yok sadece programı kur ve çalıştır, çalışıyor sorunsuzca, şuan 8.1de kullanıyorum ben.
  • kablosuz oynuyoruz dimi bluetota da gerek yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boomer347

kablosuz oynuyoruz dimi bluetota da gerek yok ?

kablosuz oynamak istiyosan bluetot olmalı
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Dostum harici bir bluetooth cihazı alarak hallettim. Şuan kablosuz şekilde gayet güzel oynuyorum. Ne gecikme var nede başka birşey. Anında bağlanıyor. Ayrıca teşekkür ederim onca yazmışsın,uğraşmışsın.
  • DS4 kullanan arkadaşlar;kablo kullanıyor musunuz acaba?Ben kablosuz oynuyorum ama bir gecikme hissediyorum.Gecikmenin sebebini tam olarak bilmiyorum.İnternet veya bilgisayar kaynaklı da olabilir.
  • selamlar geçtiğimiz sene aldığım F710 var, bu ürün kablosuz ve lag olduğunu söylüyorsunuz, katılıyorum. bu cihazı hızlandırmak için kablo ile kullanmam mümkün mü ? ben bayadır joystigi elime almadığım için herhangi bir kablo girişi varmıydı yok muydu bilmiyorum. DS4 de şu an alamam.. Yani elimdeki tek ürünü nasıl hızlandırabilirim onun yöntemini bulmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 30 Ekim 2016; 11:19:21 >
  • F710'u satın aldığınızda bir USB kablosu verilmiş olması lazım.Ben kullandım oradan biliyorum.
  • F710 kablosuzdur hocam. Onu kabloyla bağlama ya da kabloluya çevirme gibi bir durum söz konusu değil. Malesef o şekilde kullanmak durumundasınız.

Bir uzatma kablosu var yanında doğru, ancak sandığınızın aksine nano alıcıyı o usb kablonun ucuna takıp daha yakına çekme amaçlıdır. Mesafeyi kısaltma yani daha iyi çekmesi için.

Tavsiyem hemen ds4 için para biriktirmeye başlayın. DS4 öyle bir kontrol cihazı ki onu aldığınızda, o ana kadar diğer cihazlarla geçirdiğiniz vakite üzülecksiniz. Açık ara en iyisi benim deneyimime göre. Dandiğinden xbox ına dualshock una kontorland logitech vb hepsini kullandım son 6 yılda. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi ds4 kanımca. Kalite, sağlamlık, tepki, hassasiyet, pil derdi olmayışı...hepsi üst düzey. 2 yıl öncesine kadar ds3ten de çok memnundum.
  • arkadaşlar ds4 ü o yeni yöntemle (ds4windows.com) tanıttım pcye gerçekten program gerek arayüz gerek basit kurulum ve kullanım açısından çok hoş,yanlız bluetooth la bi türlü cihazı gösteremedim pcnin bluetooth unda mı sıkıntı var ben mi yapamadım bi ilgilenecek arkadaş var mı?
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    başkan bu ds4 içinde oluyo mu
    şöyle indirdim kurdum ama ds3 gerek programın simgesi
    gerekse içeriğinde ds4 e dair bi ifadeye rastlamadım
  • talhayarici kullanıcısına yanıt
    ds4 te denemedim bluetooth bilgisayarın kendi bluetoothuysa çalışmayabilir başka bi arkadaştada aynı problem olmuştu harici bluetooth alınca düzelmişti diye hatırlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkan

F710 kablosuzdur hocam. Onu kabloyla bağlama ya da kabloluya çevirme gibi bir durum söz konusu değil. Malesef o şekilde kullanmak durumundasınız.

Bir uzatma kablosu var yanında doğru, ancak sandığınızın aksine nano alıcıyı o usb kablonun ucuna takıp daha yakına çekme amaçlıdır. Mesafeyi kısaltma yani daha iyi çekmesi için.

Tavsiyem hemen ds4 için para biriktirmeye başlayın. DS4 öyle bir kontrol cihazı ki onu aldığınızda, o ana kadar diğer cihazlarla geçirdiğiniz vakite üzülecksiniz. Açık ara en iyisi benim deneyimime göre. Dandiğinden xbox ına dualshock una kontorland logitech vb hepsini kullandım son 6 yılda. Sony daha iyisini yapana kadar en iyisi ds4 kanımca. Kalite, sağlamlık, tepki, hassasiyet, pil derdi olmayışı...hepsi üst düzey. 2 yıl öncesine kadar ds3ten de çok memnundum.

Anladım teşekkür ederim ilginize :) öyle yapalım bakalım yoksa bu elimdeki logitech ile olacak gibi değil yani aşırı hantal kalıyor :/

• Arkadaşlar w10 da ds4 ü laptopun kendi Bluetooth uyla bağlayanınız var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • talhayarici kullanıcısına yanıt
    DS4 için ayrı program kullanmanız lazım hocam.
    Bunun için 2 program var. Önceki sayfadan başlayarak mutlaka okuyun ve önerileri uygulamaya çalışın.
    Biri benim önerdiğim DS4 Windows, diğeri İsmail kardeşimin önerdiği DS4 Tool.

Bluetooth sorunuza cevap olarak da muhtemelen laptopun dahili bt si ds4ü algılamayacaktır. Harici bir usb bt adaptor alıp takmanızda fayda var. Sonrasında ilk olarak belirttiğim programlardan birini ve usb kabloyu kullanarak ds4ü sisteme tanıtıyorsunuz. Kabloyu çıkarıyorsunuz.
    Ardından harici bt adaptor takılıyken ds4ün ps+share tuşlarına basarak yeni bt aygıtını ekleyebilirsiniz. Yeni bt aygıtı eklerken yani pair ederken şifre 0000 yani 4 tane sıfır. Bu şekilde yapınca ds4 programında da cihazı bt üzerinden algılayıp çalışacaktır. Youtubeda da bunun için anlatım videoları var, bakabilirsiniz.
  • herkese slm bende sorunuma çözüm ararken bu başlığı buldum sorunum evde pc varken ps4 almamak için iyi kol almam gerekmesiydi anladığım kadarıyla başlıkta bu sorunum çözümü ds4 şimdi ise sorum şu;

sorunsuz kullanım için pc bluetoot öneriniz varmı?

kolların üzerinde wireless yazması sorun olurmu bi de kol modeli önemlimi cuh....?

bu kolların piyasada orjinal olmayanı varmı?

şimdiden cvplarınız için teşekkürler
  • Xbox gamepad kullanıyorum, başka bir gamepad ile oynayamam bu oyunu alışkanlık diyelim.
  • bu konuyu gördüm tüm mesajları okudum n11den 200tlye ds4 alıp fifa 17 oynamak için denicem bulkan kardeşimizin taktiğini inş sorunsuz olur.. ama bu windows güncellemesine kafam takıldı hani pcyi kapadığımızda gelen güncellemeler yapılsa ds4windows çalışmaz hale mi geliyor yoksa ben mi yanlış anladım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qaswa

bu konuyu gördüm tüm mesajları okudum n11den 200tlye ds4 alıp fifa 17 oynamak için denicem bulkan kardeşimizin taktiğini inş sorunsuz olur.. ama bu windows güncellemesine kafam takıldı hani pcyi kapadığımızda gelen güncellemeler yapılsa ds4windows çalışmaz hale mi geliyor yoksa ben mi yanlış anladım?

Hocam 200 çok fazla dh forum ikinci el den 90 a aldım daha bir buçuk yıl garantisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qaswa kullanıcısına yanıt
    Hocam 200tl çok. 140-180tl arası bulunabiliyor , biraz araştırmak lazım. Ha belki son döviz kurlarının fırlamasından durum bu noktaya gelmiştir bilemeyeceğim.

Hatta arkadaşın dediği gibi forumun 2. el kısmından temiz bir ds4 almanız daha makul bir seçenek olur. Sonuçta bir kontrol cihazı, garantiye ben o kadar önem vermem. Kaldı ki garantisi devam eden cihaz da bulabilirsiniz. En fazla 100-140tl arası fiyat idealdir.

Şu an Windows 10 kullanmıyorum (Windows 7 var) ama son sürümü kullananlar da sorun yaşamıyor , emin olabilirsiniz. DS4 windows programının son sürümünde tamamen uyumlu hâle getirildi. Yeni bir windows sürümü çıksa bile kısa süre sonra programa da gerekli güncelleme gelir. İsmail kardeşimin önerdiği program da gayet sorunsuz çalışıyor. Hani en kötü biri olmazsa diğeri mutlaka çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 13 Aralık 2016; 19:38:30 >
  • DS 4 almasaydınız keşke fiyat olarak sorun yaratmadıysa iyi bir seçim ama hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.