Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
7
Favori
42.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben niye alamadim bilmiyorum bana gecen 86 oblak geldi onu zar zor 90 a cikardim 90dan sonra bi suru sey istiyor onlarda cikmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazilarini goruyorum sadece oynadigi taktige oyuncu almislar.Bizde mi oyle yapalim ben ufaktan kuruyorum kadroyu ama tek taktiklik oyuncu almamiz gerekiyosa oyle yapayim

• quote:

Orijinalden alıntı: GelÇukuçuku

Vidal Alaba Griezman Rose Mane Matic Otamendi sayıyım mı ??

evet yüksek gen cıkması biraz acımasızca oluyor. sürekli sinir ediyor.

Nasıl yani şampiyonluk fişi vs. İstiyordu bunlar için şuan kolay bir şey değil ki bu...

• VioLee kullanıcısına yanıt
    evet boş kadrolarını mumkun oldugunca ezberbozan oyuncularla doldur. ilk 11 geni artık en önemli şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GelÇukuçuku

evet boş kadrolarını mumkun oldugunca ezberbozan oyuncularla doldur. ilk 11 geni artık en önemli şey.

Herhangi bi ezberbozan koysak gen yukselir mi

Farkindalik ve reaksiyon disinda koy

sen onlara bakma.

en az 3 taktiğe hitap edecek yüksek genli kadro kur.

tek taktiğe bağımlı kalırsın öyle yaparsan ve engelli denk gelirse senin taktiğin farklı taktik seçmek zorunda kalırsın ve seçtiğin taktik düşün gen kalır.

2 -3 taktik belirle o alanları iyi seç.geri kalanlara savunma ve müdahale veren ezber bozan oyuncular koy
  • Beyler zar zor 88 gene gelebildim. Yeni atak modu malum zor hep yüksek genli oyuncular denk geldi. Bir de bugün 91gen tots Llorisi neredeyse 100 jetona kaptırıyordum moralim bozuk şuan. Bir de bir sorum olacak, liglere bir türlü giremiyorum en az 30 lige başvuru yaptım hiç biri ne kabul etti ne ret. Sizce neden böyle oluyor.

• Tots rezerv paketini tamamlayin guzel oyuncular cikiyo bana simdi 92 modeste cikti +2 de ezber bozanlar verdi 94 gen

Uğraşıp duruyorum da lig fişi çıkmıyor ki bir türlü. En az bir hafta kasmak gerek toparlayabilmek için. Bana çıka çıka 89gen baumann çıktı 91 gen ruffier var diye sattım. Bu arada tots etkinliğinde sadece bundes liga mı var, eksik epl fişlerim var epl etkinliği olmuyor mu hiç ya da daha farklı ligler?

• sekure41 S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tekrar epl gelir mi bilmiyorum.

• epl'de de aynı şey oldu bundesliga'da da. 3-4 fiş kala etkinlik bitiyor şimdi de fransız ligi başladı. bundesliga ve epl tekrar gelmeyecek mi kaçırdık mı şimdi?
  • şaka gibi hala bu oyunu oynayan var mı? PES çıktı pes..
  • dünden beri oyun oynanmıyor tam başlıyorum başarısız oldun deyip oyun başa dönüyor
  • Gençler merhaba.

EFSANE bir MO'ya ihtiyacım var ama savunma özelliklerini önemsemiyorum. Tekniği efsane olsun, o yeter.

• Ss4Gogeta kullanıcısına yanıt
    Valla ben eplden 1 bundesligadan 2 ligue1 den birer oyuncu yaptım. Yalan yok mevzuya uyanana kadar epl etkinliği bitmişti o yüzden biriken fifapointlerle paket aldım bir fiş ve 92gen sanchez çıktı. Sürekli tots etkinliği oynarsanız arada fiş çıkıyor. Dün ligue1 etkinliği başladıktan sahur vaktine kadar 5 fiş toplamıştım siz düşünün. Bu arada ligue1in ilk verdiği ikili paketten ikisi de ligue1 fişi olarak çıktı bana iki gündür. Bir kere daha tamamlarım herhalde ümitliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: SadeceSoruyorum

Gençler merhaba.

EFSANE bir MO'ya ihtiyacım var ama savunma özelliklerini önemsemiyorum. Tekniği efsane olsun, o yeter.

Kullandığım taktik belli. Hangi mevkiye oyuncu almalıyım?

Bu arada bir lige katılmayı da isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SadeceSoruyorum -- 5 Haziran 2017; 9:11:24 >

• SadeceSoruyorum S kullanıcısına yanıt
    van persie i sat

friday ezberbozan al yerine,

slb ve sğb yerine de savunma veren ezber bozanlar al

moo ya carrascal ve le celso,mo ya grillitch ve pablo fornals ezber bozan koy

sgo ya çınar ezber bozan al

savunman güçlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockerroll

van persie i sat

friday ezberbozan al yerine,

slb ve sğb yerine de savunma veren ezber bozanlar al

moo ya carrascal ve le celso,mo ya grillitch ve pablo fornals ezber bozan koy

sgo ya çınar ezber bozan al

savunman güçlenir

Hocam çoğu dediklerinizi yaparım da şöyle sağlam, as, yalamalık bir MO lazım. Şu an 350 bin para var. Şimdi bir adam mı önerirsiniz yoksa parayı daha da biriktirip mi adam alayım?

Eyvallah hocam önerileriniz için.

• oyunu 3gündür oynayamıyorum bendemi bir tek oluyor anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.