Şimdi Ara

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
870
Cevap
7
Favori
42.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunu kaldır tekrar yükle sorun düzeliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bir kaç gündür oyunda acayip bir sapıtma var. Yahu ilk 11i 90gen e getirdim güç bela. 85gen adama 5-0 yeniliyorum düzgün bir pozisyona giremeden. Böyle 4 5 maç gidiyor sonra 90-95gen adamlar geliyor bu sefer ben onlara 5 atıyorum hatta bazen oyuncu kendi vuruyor gibi geliyor. İlla parayı basıp paket mi almamız lazım yani başka türlü olmuyor mu ya da ben mi beceriksizim anlamadım ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coins satmat isteyen arkadaslar pm atin

• Ilk 11i 103 gen normal geni 98 olan hesap satilir.

Fiyat 320tl

Takas olur.

• Arkadaşlar epl fişlerim 10 ancak 50 oyuncu bölümünde tek bir oyuncu yok. Malesefte aldığım hiç bir oyuncu oraya kabul edilmiyor. EPL den oyuncu aldım ancak yine olmadı. Oyuna yeni başladım çok kavrayamadım .Yardımcı olabilir misiniz ?
  • bende oyuna 3 gündür başladım kırmızı seçkin kupa nasıl kazanabilrim bide karşı atak fişi lazım ortası büyük V olan fiş hani satılamayan oyuncu veren david luiz oblak felan veren
  • Kadrom bu şekilde. Önerebileceginiz oyuncular var mıdır? Ve lig arıyorum.

FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JessicaCornish -- 18 Haziran 2017; 6:49:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tekliflere Acik

[simage][/simage]

Hazard 97 olmasina 6 gun kaldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GelÇukuçuku -- 18 Haziran 2017; 20:26:20 >

• Satılık fifa17 500k coins

• Beyler 93 genli takım satılır içinde 300 kadar coin var alacaklar 05458701313 bu numaradan bana ulaşsınlar

• Selam gencler

Ilk 11 i 95+gen olan arkadaslardan lige alim yapacagiz

Hergun turnuvayi oynamali aksatmamali

Pm atin alayim

• Oyun, son etkinlikleriyle daha sempatik bir hal aldı ama karşı atak modunun daha fazla iyileştirmeye ihtiyacı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ks3 -- 4 Ağustos 2017; 13:51:34 >
  • ks3 kullanıcısına yanıt
    pm atıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aurosonic -- 25 Temmuz 2017; 11:19:33 >
  • Arkadaşlar içerisinde 60milyon coins olan hesabımı satıyorum ilgilenenler Pm atabilir. öptüm kibs
  • Satılık 108gen hesap için ciddi alıcıları bekliyorum.
  •  FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!! FIFA Mobile Football 2017 / ANA KONU OYUN GOOGLE PLAY ÇIKTI...!!!
    Hesabı satıyorum. Hesap jetonlar, fişler bakımından göründüğünden de çok iyidir. Detaylar için ciddi alıcıları bekliyorum.

• Arkadaşlar ,

Global tour planlarındaa 4 oyuncudan hep en düşük özellikli olanı veriyor. Hangi oyuncuyu alacağımız plana koyduğumuz miller ile ilgilimi? Yüksek milleri nakite çevirip düşük milller ile aldığım için mi hep aynı oyuncu (hernandez) veriyor aynı plandaki diğer oyuncuları vermiyor bilen var mı?

• sedatsamet kullanıcısına yanıt
    Hocam CivilEngineer böyle bir hesap arıyordu :) max 500e alır bence bi konusun fiyatı uyuyosa size.
  • MERHABA ARKADAŞLAR. HESABIMI SATIYORUM KADRODA DAVID LUIZ (95), HAZARD (95) VAR. + 8MİLYON COİNS BULUNMAKTA. İYİ TEKLİF VEREN OLURSA BIRAKACAĞIM. İSTEYEN OLURSA SADECE COİNS DE SATABİLİRİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slangkolia -- 9 Ağustos 2017; 2:42:24 >
  • Gannicus09 G kullanıcısına yanıt
    BANA NORMAL GÖREV YAPARKEN 94 SCHWEIGER 93 GIOVINCO 93 MANOLES 94 LUKAKU 94 LACAZETTE CIKTI. TAMAMEN ŞANS. 2 TANE GÖREVİ DE BİTİRDİM. 96 MANOLAS VE 97 LACAZETTE YI ALDIM HEMEN SATTIM d:
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.