Şimdi Ara

Fifa için xbox one mı ps4 mü ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
9.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaş kaç genç ?

xbox sahibiyim sorunlu ürün microsoft türkiye xbox türkiye ayrı sorunlu neyin derdindesin ? neyi kanıtlayacaksın ?

boş yapmaymış laflarını bil yediririm sana hepsini tek tek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

yaş kaç genç ?

xbox sahibiyim sorunlu ürün microsoft türkiye xbox türkiye ayrı sorunlu neyin derdindesin ? neyi kanıtlayacaksın ?

boş yapmaymış laflarını bil yediririm sana hepsini tek tek

Kanıtlayacak olan sensin, çok net olanı kanıtla. Sana bu bölümde trollük yaptırmam.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    Senin bölümün mü ? trolmüş

sen trol olduğun için tabi buralarda başkasına pabuç bırakmam mı diyosun ? :D

bak küçük kardeşim çekiliş ürününe garanti hizmeti vermesi gerekir xbox türkiyenin yasal hakkım bu buraya kadar anlayabildin mi ?

anladıysan devam ediyosun güzel aferin sana

ÜRÜNÜNE GARANTİ HİZMETİ VEREMEYEN ARKASINDA DURAMAYAN BİR FİRMA MICROSOFT TÜRKİYE VE XBOX TÜRKİYE

bu kadar

tatmin oldun mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

Senin bölümün mü ? trolmüş

sen trol olduğun için tabi buralarda başkasına pabuç bırakmam mı diyosun ? :D

bak küçük kardeşim çekiliş ürününe garanti hizmeti vermesi gerekir xbox türkiyenin yasal hakkım bu buraya kadar anlayabildin mi ?

anladıysan devam ediyosun güzel aferin sana

ÜRÜNÜNE GARANTİ HİZMETİ VEREMEYEN ARKASINDA DURAMAYAN BİR FİRMA MICROSOFT TÜRKİYE VE XBOX TÜRKİYE

bu kadar

tatmin oldun mu ?

adamlar duvarlara fırlatıp kırdığım kolu 0 tl ücretle yenisini veriyor . nasıl arkasında durmuyor?

• alphan12 A kullanıcısına yanıt
    serviste sorun YOK
  • One S al geç. İçinde fifa17 ile geliyor.
  • mediamarktta xbox one s fifa bundle 1300 tl ve yanında 1 kol ekstra hediye veriyor.
  • Xo ve fifa 17 şuan güzel gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar övülen Xbox One Controllerinin hiç bir esprisini göremedim ben. Bir haftadır Xbox One kullanıyorum bence Ps4 kesinlikle saha iyi. Rb Lb tuşları bana göre işkence. Güç uygulamak gerekiyor resmen kolay basılmıyor. Onlşne mevzusuna gelirsekte öyle bir anlatmışsınız ki sanki Ps4 te online oyun oynammıyor. Gayette sıkıntısız fifa online oynuyorum ps4 te. Size sorum Xbox one 500 gb eski kasa 2 kollu oyunsuz kaça gider?

• quote:

Orijinalden alıntı: kratosunbicaklari

Bu kadar övülen Xbox One Controllerinin hiç bir esprisini göremedim ben. Bir haftadır Xbox One kullanıyorum bence Ps4 kesinlikle saha iyi. Rb Lb tuşları bana göre işkence. Güç uygulamak gerekiyor resmen kolay basılmıyor. Onlşne mevzusuna gelirsekte öyle bir anlatmışsınız ki sanki Ps4 te online oyun oynammıyor. Gayette sıkıntısız fifa online oynuyorum ps4 te. Size sorum Xbox one 500 gb eski kasa 2 kollu oyunsuz kaça gider?

Elindeki kol eski mi? Eski modeller oyle yeniler.bin basar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu kadar övülen Xbox One Controllerinin hiç bir esprisini göremedim ben. Bir haftadır Xbox One kullanıyorum bence Ps4 kesinlikle saha iyi. Rb Lb tuşları bana göre işkence. Güç uygulamak gerekiyor resmen kolay basılmıyor. Onlşne mevzusuna gelirsekte öyle bir anlatmışsınız ki sanki Ps4 te online oyun oynammıyor. Gayette sıkıntısız fifa online oynuyorum ps4 te. Size sorum Xbox one 500 gb eski kasa 2 kollu oyunsuz kaça gider?

Ilk seri kumanda ile son seri kumanda arasinda bayaga fark var. ki sizin kumanda ilk seri olmali. Bir ikincisi karsilastirma yapiyorsaniz bize burada ps4 un yirtik analoglu padlerinden de bahsetmelisiniz.

• quote:

Elindeki kol 3,5'luk değilse, Microsoft.com'dan değişim kaydı açtır, yerine yeni çıkan S kollardan gönderiyorlar.
  • kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    PS4 kontrolcüsünün tüm özelliklerine karşı tek başına özellikle araba yarışlarında coşan titreşimli tetikler yeter daha başka neresi iyi tartışmaya gerek yok aslında

PS4 kontrolcüsü touchpad, sixaxis gibi hiç bir kullanışlılığı bulunmayan (tetikler kadar keyif vermiyor kısacası) analoglarının hassasiyeti ve yerleşimi kütük gibi malzeme kalitesi kontorland den farksız batarya ömrü rezalet sadece digital tuş hissi ve kalitesi iyi olan bir kontrolcüdür.

fazla yüklenmedim hemen kızma ama durum bu malesef

• Ben XBOX 'ı Fifa oynamak için aldım, gerisini sen anla yani... Onun dışında pek bir exc. oyun oynama şansım olmadı zaten pek yok bana göre forza ve gow dışında.
  • oyun ve sistem performansı açısından bi tık daha iyi olduğu için zaten PS4 satışlarda da önde
  • 2 Konsol kullanıcısı olarak (ex oyunları haricinde) Xbox Müşteri desteği, Kaliteli ve olgun oyuncular ile joystick rahatlığı ile kesinlikle xbox derim. Fifa yı her ikisinde de oynadım xbox da daha bir rahat ve güzel geldi bana.
  • Ea fifayi xboxda daha iyi çalışacak şekilde yapmış, grafikleri de öyle. Squad ekranında ve arada oyun içinde fifa daha yavaş. Aralarındaki anlaşmadan dolayıdır diye düşünüyorum. Ps4 grafik kartı xboxtan daha iyi. Sadece fifa için de konsol alınmaz. Xboxta da ea access var. Fifa dışında oyun kullanacaksan Ps4, ea access ve gold live bana yeter diyosan Xbox.

8e8 kasma olmadan pro club atabiliyorsun 12 mbit İnternetle. Fut ve seasonsta karşına lagger gelmezse de sıkıntı yaşamazsın 3 mbitle.

• Arkadaşlar hepinize merhaba.Durumumu özetlemek gerekirse geçtiğimiz yılın temmuz ayında PES'ten FIFA'ya geçtim.Şunu da belirteyim,oyunu PC'de oynuyorum.16 bayağı hoşuma gitti ve bundan sonra PES oynamam diyerek 17'yi ön siparişle satın aldım.İlk iki ay 17'yi de sorunsuz oynadım.Daha sonra bir kasım güncellemesi çıktı ki bende büyük problemler baş gösterdi.Tuş gecikmesi olsun,arenada kalıp oyuna girmeme olsun,oyun esnasında online senkronizasyon bozuldu diyip atmalar olsun,olsun da olsun.Oyun mu bozuldu,PC mi bozuldu bilemiyorum ama seneye kesinlikle PC'ye almamayı düşünüyorum oyunu.
    Her neyse gelelim asıl konuya:Bu konuyu okumadan önce PS4 almayı düşünüyordum ama bu konu fikrimi tamamen değiştirdi diyebilirim.Bir de geçen hafta FIFA'yı bir de PS cafede deneyeyim dedim.Oyuncuların hareketleri o kadar hantal geldi ki anlatamam,PES oynayanlar bilir iş makinesi sürüyordum sanki.PC'yi arattırdı diyebilirim ama bu olay dev ekranda oluyor tabi.Acaba dev ekran olduğu için mi o kadar gecikmeli diye düşünüyorum şu anda.
    PS4'te ve XBOX'ta oynayan arkadaşlar bir bilgilendirebilir mi acaba beni.Sizde oyun nasıl,hareketler ağır mı,dönüşlerde bir ağırlık var mı?PC'den bu ağırlık için isyan ederken konsol aldığımda o da aynı çıkarsa...Devamını getirmiyorum,siz tamamlayın artık. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: niyazigs1905

Arkadaşlar hepinize merhaba.Durumumu özetlemek gerekirse geçtiğimiz yılın temmuz ayında PES'ten FIFA'ya geçtim.Şunu da belirteyim,oyunu PC'de oynuyorum.16 bayağı hoşuma gitti ve bundan sonra PES oynamam diyerek 17'yi ön siparişle satın aldım.İlk iki ay 17'yi de sorunsuz oynadım.Daha sonra bir kasım güncellemesi çıktı ki bende büyük problemler baş gösterdi.Tuş gecikmesi olsun,arenada kalıp oyuna girmeme olsun,oyun esnasında online senkronizasyon bozuldu diyip atmalar olsun,olsun da olsun.Oyun mu bozuldu,PC mi bozuldu bilemiyorum ama seneye kesinlikle PC'ye almamayı düşünüyorum oyunu.
    Her neyse gelelim asıl konuya:Bu konuyu okumadan önce PS4 almayı düşünüyordum ama bu konu fikrimi tamamen değiştirdi diyebilirim.Bir de geçen hafta FIFA'yı bir de PS cafede deneyeyim dedim.Oyuncuların hareketleri o kadar hantal geldi ki anlatamam,PES oynayanlar bilir iş makinesi sürüyordum sanki.PC'yi arattırdı diyebilirim ama bu olay dev ekranda oluyor tabi.Acaba dev ekran olduğu için mi o kadar gecikmeli diye düşünüyorum şu anda.
    PS4'te ve XBOX'ta oynayan arkadaşlar bir bilgilendirebilir mi acaba beni.Sizde oyun nasıl,hareketler ağır mı,dönüşlerde bir ağırlık var mı?PC'den bu ağırlık için isyan ederken konsol aldığımda o da aynı çıkarsa...Devamını getirmiyorum,siz tamamlayın artık. :)

Ağırlık veya gecikme yok. Xbox One'da FIFA 17'yi, PS4'te de PES 2017'yi oynuyorum. İkisi de sorunsuz. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Kullandığım TV'nin markası Sony.

• PC alın rahat edin 100 TL nin altına oyunu alıyosun. Öyle yıllık üyelik falan yalan dolan işlerde yok. kol sınırsız ister ps ister xbox benzeri kol al 10 da bir fiyatına. xbox koluna benzediği için sparkfox markasını tavsiye ederim hem dayanıklı hem de kaliteli. arkadaşım tatile gittiğinde 3 aylığına aldığım ps4 pronun kolu beni resmen mahvetti. 8-15 yaş için yapmışlar sanırım kolu minicik tam bir rezalet. ben sadece fifa oynadım. fifa oynayanlar kesinlikle xbox kolunu kullanmalı diğerleri tamamen işkence. işin özü ben pc ile uğraşamam diyorsanız içinde fifa ve hediye kolla gelen xbox alın veya pc. pc de de 10 maçta bir hile yapabilen tipler geliyor artık kim olduklarını öğrendik zaten.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.