Şimdi Ara

FIFA 22 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.455
Cevap
44
Favori
151.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir mod güncellemesi vs görmek istiyor insan ama adamların taktığı yok. Yıllardır fut kısmından para koparma derdindeler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oynanabirlik onemli futbol oyununda cok bozmadan hiz olayi ve agir oyuncularida kullanilabilcego bir yapi olmali ayni eski fifalar gibi langirt gibi oyun oynanabirlik farkli olmazsa ayni oyun zaten olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 120FPS olacak mi acaba ? Gerci gerek yok ama olursa nasil olur acaba. PS5 de 4K 120FPS ozelligi yok galiba bunun icin koymayabilirler

• HyperMotion oyun motoruyla yeni nesil cihazlarda çok farklı olacağını düşünüyorum. Artık gerçekçiliğin ön planda olacağını düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

120FPS olacak mi acaba ? Gerci gerek yok ama olursa nasil olur acaba. PS5 de 4K 120FPS ozelligi yok galiba bunun icin koymayabilirler

Abicim konsol al artık Rivals ve Battles kasmak için adam lazım. FIFA 22 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Yûnus

Abicim konsol al artık Rivals ve Battles kasmak için adam lazım.  

Alıntıları Göster

Geliyorum geliyorum 77 gun var cikisina o tarihe kadar alacagim Allah nasip ederse. Whatsapp grubunu hareketlendiricem yine 😂

• Arkadaşlar, nedir sizin bu FUT bağımlılığınız? Hiç mi sıkılmazsınız, bıkmazsınız? O kadar uğraş, sinir, stres vs. nasıl bir motivasyondur bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 12 Temmuz 2021; 11:45:24 >
  • Yanlış anlamadıysam PS5 & PS4 kardeşliği yapmak isteyenin bu kez en pahalı sürüm olan Ultimate Sürüm'ü alması gerekiyor.

FIFA 22 [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Yanlış anlamadıysam PS5 & PS4 kardeşliği yapmak isteyenin bu kez en pahalı sürüm olan Ultimate Sürüm'ü alması gerekiyor.

Tam bir çakallık ya EA dan başka bir hareket beklenmezdi zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Legoloman

Yanlış anlamadıysam PS5 & PS4 kardeşliği yapmak isteyenin bu kez en pahalı sürüm olan Ultimate Sürüm'ü alması gerekiyor.

Peki Ps4, Ps5 pri ve sec hesap bu şekilde 3 arkadaş oyunu alip sorunsuz oynanabilirmi.

• Fifa 22'nin 120 fps olacağına dair haberler dolaşıyor.İnsallah doğrudur .

• Arkadaş fiyata bakar mısın? Bu ne ya

• 08den beri çıktığı gibi alırım ama ilk defa çıkacak olan oyuna hevesim yok.Gerek oynanış gerek diğer modların yetersiz oluşu oyunu ciddi anlamda soğutuyor.EA bu duruma artık bir el atmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Fifa 22'nin 120 fps olacağına dair haberler dolaşıyor.İnsallah doğrudur .

120FPS olsa ne yazar. İnsan gözü 60FPS görüyor diye biliyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

120FPS olsa ne yazar. İnsan gözü 60FPS görüyor diye biliyordum

Alıntıları Göster

kanka youtube'a gidiyorsun aramaya 60 fps vs 120 fps yazıyorsun ve izliyorsun.

konusu geçen 120 fps senin gözünün algıladığı değil görüntünün yenilenme hızı. 120 fps daha hızlı olduğu için daha net görüntü elde edersin.FIFA 22 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Executor1905

Peki Ps4, Ps5 pri ve sec hesap bu şekilde 3 arkadaş oyunu alip sorunsuz oynanabilirmi.

Alıntıları Göster

4 kişi oynar. İki tane ps4, iki tane de ps5 kullanıcısı oynayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

kanka youtube'a gidiyorsun aramaya 60 fps vs 120 fps yazıyorsun ve izliyorsun.

konusu geçen 120 fps senin gözünün algıladığı değil görüntünün yenilenme hızı. 120 fps daha hızlı olduğu için daha net görüntü elde edersin. 

Alıntıları Göster

tm kanak vurma üff

• GT_55 kullanıcısına yanıt

4 kişi olmaz ps5 pri ps4 pri psx sec şeklinde.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.