Şimdi Ara

FIFA 22 [ANA KONU] (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.455
Cevap
43
Favori
152.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyunda yeniyim. Pesten geçiş sürecindeyim. Oyunu her açtığımda sil seçtiriyor ve kontroller eskiye dönüyor. Nasıl sabit kalmasını sağlayabilirim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ps5 aldım Arkadaşlarım ps 4 de oynuyor- ps4 sürümü indirsem birlikte oynanır mı :/

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bildiğim kadarıyla oynanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diwanji kullanıcısına yanıt

Sezonda da aynı hocam 60 pingle oynadım iyiydi bağlantı. 2 gündür 60 ve biraz altı ping alıyorum. Pazartesi kötüydü mesela. Stabil değil .Kablonetten mi serverdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 19 Mayıs 2022; 1:4:13 >
  • kacanga kullanıcısına yanıt
    Kablonet'tendir benim sağolsun 100 ping'ten aşağı oynatmıyor senin ki yine iyiymiş 60'a razıyım

Pingi nerden görüyorsunuz hocam?

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan görünüm bağlantı alakalı yerden açıyorsunuz

Tamamdır teşekkürler hocam 👍

• https://www.youtube.com/watch?v=dVVkNLIY26w&feature=youtu.be

Bu videodaki 9:11'deki skill hareketinin adini bilen var mi? Tesekkurler.

• Merhabalar, yeni PS 5 aldım. Fifa 22 plus ücretsiz olarak oyunu aldım. Fakat ultimate teamde sürekli maç içinde ağa bağlanamıyor hatası çıkıyor ve ana menüye atıyor. Bağlantı devam etmekte gözükmekte ve laptopta ve diğer cihazlarda bir sıkıntı yok,

Biraz araştırdım,

1- Kablolu bağlanın diyor, zaten kablolu.

2- PS5 güvenli modda başlatın diyor, cache klasörü temizleyin ve restore edin diyor, yaptım olmadı.

3- Bağlantı hızını otomatikten 2.4ghz veya 5ghz yapın diyor sırayla denendi olmadı.

4- Manuel DNS yaptım google oda sonuç vermedi.

Bazen tutturdumu 10 maç oynuyorum bazen girince ilk maç veya ikinci maçta sağ üstte ağa bağlanamıyor diyor.

5- Bir yerde okudum yabancı forum mu? Youtube yorumumu? hatırlamıyorum takımda konsept kadro olmamalı diyor. Ne saçma bir şey dedim ama denedim tesadüf mü bilmiyorum öyle bir 7-8 maç oynadım ve kopmadı.

Konu hakkında bilgisi olan arkadaş lütfen yardımcı olabilir mi? PS5 te mi sıkıntı var? Oyunda mı? İnternette mi?

• Arkadaşlar selamünaleyküm size iki şey danışmak istiyorum
    Ben oyunu bilgisayarda oynuyorum ve fut değilde online sezon oynuyorum
    Bir sezonda on tane online maç yapma hakkımız var ya birinci sezondayken on maçın abartısız yedi sinde yüksek gecikme süresi ve Ping’le Maç edebiliyorum PlayStation’da online sezonda da böyle mi oluyor acaba
    Yani adamlar iyi olduğu için yenilmiyorum maçı sürekli 100 ve 200 arasında gecikme süreleri ile oynadığım için daha doğrusu oynayamadığım için kaybediyorum

Ve Kontrolcü olarak PlayStation dört kontrolcüsü kullanıyorum acaba PlayStation beş kontrolcüsü fifa oyunlarında daha mı iyi yoksa aralarında analog hassasiyeti olarak bir fark yok mu

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Online season da aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum PlayStation 4 te oynuyorum ve kablonet kullanıcısıyım. Bu sıkıntıyı Bi türlü çözemedim yüksek lag ve ping yüzünden çoğu maç yeniliyorum yada çıkmak zorunda kalıyorum

Önceki evimde Superonline Türk telekom fiber interneti kullandım 100 Mb online sezonda sıkıntı FIFA 20’de de FIFA 21’de de FIFA 22’de doluyordu oturduğum yerde şimdi yeni evimde vdsl 50 Mb var Yine aynı sıkıntı var yani sıkıntı bizim internetimizle alakalı değil anladığım kadarıyla

çünkü Bu sıkıntı sadece online sezonda oluyor ama fut Kumarhanesine girdiğimde genelde 40 veya 45 gecikme süresi ile oynuyorum ama fut Tam bir kumarhane olduğu için oynamayı sevmiyorum bu yüzden lisanslı takımlarla online sezon oynamayı tercih ediyorum anladığım kadarıyla oyun yapımcısı online sezonun sunucularını bilerek berbat tutuyor ki insanları zorunlu olarak fut Kumarhanesinde para harcayıp orada vakit geçirsinler diye

• seasons'ta lag sorununu ben de yaşıyorum. 50 mbit internet ve modem ps4'ün yanında.

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Siz kaç pingle oynuyorsunuz hocam?

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Online season'un serverları ile Türkiye yurt dışı çıkışında sorun var demek ki. Türkiye'den biriyle eşleştiğim zaman sezonda 23-25 pingle oynuyoruz.

bilmiyorum, nasıl bakıldığını da bilmiyorum :)

sürekli takılıyor işte. üstteki bağlantı grafiği 2 taraf için de 1 çizgi kalıyor. bunu biliyorum :)

• bcan402 kullanıcısına yanıt
    Hangi iss kullanıyorsunuz?

türk telekom hipernet 50 mbite kadar.

indirme hızlarım 50-55 mb/sn

yüklemeyi bilmiyorum, hatırlamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.