Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir hata oluştu. Oynadığın maçla zaman uyumun bozuldu. Pro'da daha ilk saniyerlerde 3 maçtır bu hata geliyor. SEbebi nedir ?

• Oyundan atma sorunu yaşayan var mı ? Pro'dayım atıp duruyor. Sorun bende mi ?

• aBasaran92 A kullanıcısına yanıt

Ne valla yazık ve rezillik gerçekten ya. Oyunu 2-3 gün önce aldım pişman oldum. Arkadaşlarla heves ediyoruz giriyoruz hepimizi bu şekilde atıyor. Reytingim 7.3den 3e düştü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wmsnickers kullanıcısına yanıt

Bir çözüm buldum gibi, atmamaya devam ederse yazarım.

Atmaya devam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 1 Aralık 2020; 18:42:59 >
  • Pro Clubs oyuna girerken atma sorunu sanırım birçok arkadaşta var. Güncellemeyi beklemekten başka çare yok.

Ayrıca pro club takımı olan ve SĞMO veya SLMO oyuncuya ihtiyacı olan varsa gelebilirim.

Oyuncu Overall : 85

107 maç oynadım. 51 Gol, 58 Asist...

Oyuncu rating'im 8.3'tü. Ancak bu oyundan atmalardan kaynaklı 7.8'e kadar düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: 15FT1905

Pro Clubs oyuna girerken atma sorunu sanırım birçok arkadaşta var. Güncellemeyi beklemekten başka çare yok.

Ayrıca pro club takımı olan ve SĞMO veya SLMO oyuncuya ihtiyacı olan varsa gelebilirim.

Oyuncu Overall : 85

107 maç oynadım. 51 Gol, 58 Asist...

Oyuncu rating'im 8.3'tü. Ancak bu oyundan atmalardan kaynaklı 7.8'e kadar düştü.

Yabancılar sesi açıktı biri girmeden soruyordu sorun yaşayan var mı diye ama kimseden cevap yok :)

• Atıp duruyor ... oyunu.

• Gian Carlo39 kullanıcısına yanıt

Fut ile işim yok. Online, kariyer, şl severim. 20'den 21'e geçilir mi sizce? Oynanış daha mı iyi yoksa daha mı kötü?

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadyMM

Bir çözüm buldum gibi, atmamaya devam ederse yazarım.

Atmaya devam :(

🥺

• Selamlar dostlar, dün Fifayı yeni indirdim. Fut'un yanında pro club da oynamak istiyorum var mıdır takımda yeri olan arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, fifa 21 de 2. ligde olan takımımıza oyuncu aramaktayız. 5 kişiyiz çok da prof olmayan bir takımız, eğleniyoruz. Hatta bazılarımız bu forumdan bulduk birbirimizi. Kafamıza uyacak, ekibi bozmayacak oyun arkadaşları arıyoruz. İletişim Origin: akin2804 , Steam: akins54

• Güncellemenin güncellemesi gelmiş. Pro kulüple ilgili.

The latest Title Update will soon be available on the PC (Origin/Steam) version of FIFA 21 and addresses a stability issue in Pro Clubs Drop In Matches that was unintentionally introduced in the previous Title Update.

In order to address this stability issue, we have reintroduced an issue that was resolved in the previous Title Update. Specifically, switching Game Plans as the Captain of a Drop In Match can result in other players having their positions incorrectly changed. We will look to address this issue in a future Title Update.

- The FIFA Team

• Akıns54 A kullanıcısına yanıt

Ekliyorum steamden

• SBC yaptım 92 puskas çıktı 3m sattım. böyle bir kadro kurdum Lo Celso yerine Pogba - Allan yerine B.Fernandes koycam. Sağ kanat için Salah düşünüyorum. Keane'den çok memnunum onu satıp kante alabilirim ordan gelen 200k ile belki Mane alırım sol kanat için.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Dediğiniz gibi Lo Celso'yu kesinlikle değiştirin hocam ama Allan kalabilir bence coins açısından. Salah ve Mane yerine Neymar, Mbappe gibi oyuncuların en azından birini takıma katabilirseniz eğer parayı ayarlayıp çok daha iyi olur çünkü onlar gerçekten baya etkiliyorlar maçı. Yani sol kanatta Neymar olursa, sağ kanatta Rodrygo'nun olması pek sıkıntı olmaz.

• 15FT1905 1 kullanıcısına yanıt

Origin akin2804 ekleyebilirsin takımımız var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

SBC yaptım 92 puskas çıktı 3m sattım. böyle bir kadro kurdum Lo Celso yerine Pogba - Allan yerine B.Fernandes koycam. Sağ kanat için Salah düşünüyorum. Keane'den çok memnunum onu satıp kante alabilirim ordan gelen 200k ile belki Mane alırım sol kanat için.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Ben 3m ye bunu kurardım. Elinizdeki oyuncuların da satılabilir olduğunu varsayarak 3.6m ye kuruluyor bu kadro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akıns54 -- 2 Aralık 2020; 19:24:21 >

• wmsnickers kullanıcısına yanıt

Yeni güncelleme pro'da atma bitti.

• Akıns54 A kullanıcısına yanıt

oyunu steam'den aldım, origin eklesem sizi, işe yarar mı ?

Ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 3 Aralık 2020; 1:20:40 >
  • Yarın yine özel kartlar geliyor. Paket varsa açmayıp bekletin mutlaka. Ayrıca 81-87 sbc'sinden bol bol yapmanızı tavsiye ederim. Akşam sona eriyor süresi.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.