Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim 86 good çıktı. ping 58

• Icon görevleri için friendlies rakip bulmakta çok zorluk çekiyor. Birini bulunca aynı kişiyle 4 maç yapıyorum art arda resmen. Try hard birisi gelirse oynama hevesim kaçıyor. FIFA 21 [PC ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mext -- 15 Ocak 2021; 1:33:5 >
  • Mext kullanıcısına yanıt

2 gün önce yaptım ben hemen rakip buluyordu. hatta online olması işime geldi yenlen çıkıyor ilk golü atan maçı alıyor zaten yarım saatte 7 maç aldım. baktım gol yiyen çıkıyor bende öyle yaptım koca maç oynamaktansa yediysen uzatmıcan maçı çevirene kadar 90 dk sürünmeye değmez. 8 ikon takası oyuncum oldu ikon almıcam çünkü işime yarayanı yok. 90 altı ikon alınmaz çünkü oyunun sonuna kadar onla oynıcaz. vidic 85 ti.

8 ikon takası oyuncusu ile paket alıcam

a) 2 ultimate paket: 2 takas kartı

b) 85+5 oyunculu paket: 3 takas kartı

c) 83+25 oyunculu paket:5 takas kartı.

en mantıklısı hangisi acaba. normalde 5 tane birktirip 83+25 oyunuyu alcaktım fakat 5takas öğesinin 2 si ile 2 adet ultimate paket ve 85+5 oyunculu paketler beraber alınıyor.

a + b = 5takas oyuncusu

c = 5 takas oyuncusu

a+ 2xb mi alayım 8 takas la

yoksa c+b mi. kararsız kaldım

• Kişisel tavsiyem 83+ 25 oyuncuyu alıp TOTY beklemeniz. Her ne kadar satılamaz oyuncular gelecek olsa da, elle tutulur bir oyuncu düşürüp oyun sonuna kadar gitme ihtimaliniz var.

85+ 5 oyuncu pakedinden en fazla Harry Kane düşmüştü, Ultimate paketlerden de en yüksek Sergio Ramos aldım. Onun dışında 84'ü geçen topçu bile yoktu pakette.

83+ pakedinden ise Kante falan almıştım ki bendeki satılabilirdi. Direkt kafadan 300k para elde etmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AtomCmyLMz

Kişisel tavsiyem 83+ 25 oyuncuyu alıp TOTY beklemeniz. Her ne kadar satılamaz oyuncular gelecek olsa da, elle tutulur bir oyuncu düşürüp oyun sonuna kadar gitme ihtimaliniz var.

85+ 5 oyuncu pakedinden en fazla Harry Kane düşmüştü, Ultimate paketlerden de en yüksek Sergio Ramos aldım. Onun dışında 84'ü geçen topçu bile yoktu pakette.

83+ pakedinden ise Kante falan almıştım ki bendeki satılabilirdi. Direkt kafadan 300k para elde etmiştim.

bende zaten görevleri 83+25 paketi için yapmıştım avantajı büyük gibi 78 lik binlerce oyuncu eleniyor 83 e kadar olan tüm oyuncular yok çember dar ve 83+ en kötü 90 lık bir oyuncu çıkar diye düşünüyorum toty çıkma ihtimalide yüksek olabilir. 25 oyuncu birde.

85+5 te çember daha da daralıyor fakat 25 yerine 5 ihtimale düşüyor. o zaman b+c 2 paket alayım

• Futchampta 79 luk sissoko ve 80 lik saint maximin ile 11 galibiyet aldım ve oyuncu seçimi öğesi olarak ta 10 galibiyete verilen öğeden 87 liik depay çıktı.

futchamp 11. galibiyetim fenerbahçeye karşıydı ve sissoko goril gibi gol atarak kaleyi yamulttu FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Manuel DNS

4.2.2.2

4.2.2.1 ' i deneyin arkadaşlar.

Online oyunlar için tavsiye ediliyordu bir web sitesinde.

Buna geçtikten sonra MS olarak değil ama hissiyat olarak çok iyi hale geldi bende oyun. 1 sn sonra topa vurma olayı bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 16 Ocak 2021; 2:31:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • naturklich kullanıcısına yanıt

bende port açma vs den sonra maç içinde ping göstergesini açtım ayarlardan sağ tarafta ping sürekli görünür oldu. 55-58 arası bütün maçlarda. normalmidir. gayet akıcı oynadım futchamp ı dün 30 maçı bitirdim. sizde ping kaç çıkıyor acaba.. deneyelim dns yi merak ettm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 16 Ocak 2021; 12:0:2 >
  • Bende de 55-60 arası ama DNS 8.8.8.8 Ken gecikme oluyordu gameplay de

• naturklich kullanıcısına yanıt

anladım bendede 8.8.8.8 şuan değiştirdim sizin bulduğunuzla

• Fark var mı dener misiniz

• Arkadaşlar elimde +84üstü çok satılmaz var önericeğiniz sbc var mı 200-300k değerinde en fazla aklımda aspas ve delort var ama kadrom aşağıda
    FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]
    FIFA 21 [PC ANA KONU]
    Kadrodaki bütün oyuncular satılamaz bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deniz4000 -- 16 Ocak 2021; 19:14:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Fark var mı dener misiniz

bugün denedim fark var 58ms ping 51 e düştü hermaç 51-52 yani maximum pingim bu.. eğer bağlantı kötüleşirse 120leri görür fakat en iyi 51 oluyor. 8.8.8.8 kullanırken 56 dan aşağı düşmüyordu.

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt

üst düzey ikon görevleri çıktı ama yetmez heralde. ben olsam tutarım elimde. istediğiniz oyuncu kkg varsa ona kullanın bence.

92 lik benzema bendede var paketten çıktı bu mevsimde 92 lik adam iyidir. :) biraz odun ama premier lige beckham ile udurdum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2khakan -- 16 Ocak 2021; 19:22:1 >
  • Kadrom satılabilir olsa daha iyi kadro kurucamda satılabilir oyuncu yok takımda seria a la liga karışımı yapcaktım kadroda sadece aourar ve volandan memnunum diğerleri mecbur az çok iş görüyor

• Arkadaşlar allah rızası için amd ekran kartı kullanan varsa readon, ayarlarıyla fifa launch stabil ayarlarını biri paylaşsın deli olacağım bir sürü kombinasyın denedim bir türlü stabil ayarlara ulaşamadım en son gidip nvidia ekran kartı alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: 2khakan

2 gün önce yaptım ben hemen rakip buluyordu. hatta online olması işime geldi yenlen çıkıyor ilk golü atan maçı alıyor zaten yarım saatte 7 maç aldım. baktım gol yiyen çıkıyor bende öyle yaptım koca maç oynamaktansa yediysen uzatmıcan maçı çevirene kadar 90 dk sürünmeye değmez. 8 ikon takası oyuncum oldu ikon almıcam çünkü işime yarayanı yok. 90 altı ikon alınmaz çünkü oyunun sonuna kadar onla oynıcaz. vidic 85 ti.

8 ikon takası oyuncusu ile paket alıcam

a) 2 ultimate paket: 2 takas kartı

b) 85+5 oyunculu paket: 3 takas kartı

c) 83+25 oyunculu paket:5 takas kartı.

en mantıklısı hangisi acaba. normalde 5 tane birktirip 83+25 oyunuyu alcaktım fakat 5takas öğesinin 2 si ile 2 adet ultimate paket ve 85+5 oyunculu paketler beraber alınıyor.

a + b = 5takas oyuncusu

c = 5 takas oyuncusu

a+ 2xb mi alayım 8 takas la

yoksa c+b mi. kararsız kaldım

Bir önceki icon paketinden larsson çıktı. Henüz maç oynamadım ama değer olarak en düşük 5 icondan biriydi en son. FIFA 21 [PC ANA KONU]  Yine de icon paketi almayı düşünüyorum. Hiç coini olan biri olmadım çünkü çok oynayamıyorum. İyi icon gelirse en azından oyunu götürür diye bakıyorum. Gelmezse sürünmeye devam. Geçen sene nedved gelmişti ve bayağı iyiydi. Kanat eksikliği hiç çekmemiştim.

• 18 token vardı.

83+
    85+
    Base or Mid icon sbc

Bu şekilde kullandım. 85 Ferdinand çıktı.

Fiyatı 2 milyonmuş ama ilk izlenimim olumsuz. Beğenmedim.

Keşke 8 tokenla base, 2 tokenla ultimate seçseydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deniz4000 D kullanıcısına yanıt

premier lig kurmamak pişmanlıktır :) ne zaman ispanya almanya falan kursam pişman oldum yıllardır hep ingiltereye döndürüyor oyun bir şekilde. çıkan sbc ler olsun toty ler totslar genelde ingiliz ligi oyuncuları daha hızlı oluyor.

• Mext kullanıcısına yanıt

geçen sene banada nedved çıkmıştı yavaştı ben birtürlü sevemedim. pes te de nedved çıktı fifadada. geçen sene oyunu aldığım hafta 99 luk de bruyne çıktı koca seneyi götürmüştü :)

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.