Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.076
Cevap
41
Favori
230.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Bence iki tane fifa 14 konusu olmali arkadaslar.Cunku cok farklu oyun olucak ikiside ve platformlari farkli.

Bunu yazmaya girmistim.. Gercekten 2 ayri oyun geliyor. Fifa 14 next-gen konusu acilmali
    Bem aciyim mi

sen acma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmem farkettiniz mi ps3e çıkacak fifa 14'de bariz topun daha fazla ağırlığı var. Yani pes oynayanların fifada bulamadığı bir şeydi. Yeni top fiziği geleceksi sanırım eski nesile. bana burdan öyle gözüktü nedense.
  • resim haykırırcasına güzel.. tamamdır yani.. çıplak gözlede daha iyi olucağına göre ps4te fifa şow var bu sene..
  • PS3 versiyonunun FIFA 13'ten farkı yok ama yeni nesil konsollar için olanı müthiş gözüküyor ilk gördüğümde abartmıyorum gerçek zannettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Bence iki tane fifa 14 konusu olmali arkadaslar.Cunku cok farklu oyun olucak ikiside ve platformlari farkli.

Bunu yazmaya girmistim.. Gercekten 2 ayri oyun geliyor. Fifa 14 next-gen konusu acilmali
    Bem aciyim mi

Sen açma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 13 Haziran 2013; 0:35:09 >
  • Yaş 30 u devirdik gördükçe içim kıpır kıpır oluyor
  • "xbox one oyun içi" gerçek mi acaba? Xavi nin kafa vuruşunda topa değmediği görülüyo , topa vururken yerden çim parçaları kalkıyor ,

http://www.youtube.com/watch?v=eWI-BsjoCAk
  • gerçek evet gamespot da var videosu

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 14 Haziran 2013; 18:04:58 >

• Fifa'nın gidişatı iyi değil bana göre,sürekli bi karambol var oyunda,birilerinin arasında sıkışıyor kalıyor top,sahadakiler futbol oynamak gol atmaktan çok topu öldürmek için mücadele ediyorlar gibi
  • Resim çok güzel görünüyor gerçekten,saha zemini çok güzel.Seyircileride seneye toparlarlar umarım.
  • Yok abi FIFA çook bozdu,FIFA 11 bir şaheserdi bana göre.FIFA'nın hala en iyi olmasının sebebi pesin kötü olmasıdır,Rekabet diye bir şey kalmadı..Rekabet olunca İki tarafta güzel oyunlar yapıyordu.İnşallah Pes bu sene iyi bir şey çıkarırda Fıfa akıllanır.
  • next gen gameplay gelmedi di mi daha?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

next gen gameplay gelmedi di mi daha?

Gelmedi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat_60

FIFA 2014   [PS4 ANA KONU]  'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı'

çözünürlük iyi yaw yeteerrr ya 1080 p de oynuyalım yaea
  • fifa 14 ps4 de çok iyi olucak eminim.. ps3 de ise pes14 çok iyi geliyor bence fifayı geçicek gibi.. hadi hayırlısı bakalım.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErtugDark

fifa 14 ps4 de çok iyi olucak eminim.. ps3 de ise pes14 çok iyi geliyor bence fifayı geçicek gibi.. hadi hayırlısı bakalım.. :))

Imkansız fıda 13un cılalı halı bıle pesten ıyıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

formalar yapmacık duruyor

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.