Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.076
Cevap
41
Favori
230.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Siyasi_adam

biraz konu dışı ama bugün yapılan Bakırköy Electro World ' de 1 . oldum Fifa 14 - 14 ün ilk birinciliği benden hadi hayırlısı :D
    değişiklik olarak top kontrolü biraz farklı olmuş animasyonlar yani ufak tefek değişiklikler var 4ever fifa :)
    psn id imzamda var eklemeyen var ise eklesin oynarız :)

FIFA 2014   [PS4 ANA KONU]  'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı'

Keşke haberim olsaydı ya, 3-4 arkadaş gelirdik. Kaç kişi katılmıştı turnuvaya ?

• Arkadaşlar Bende Fifa 13 varda Sizce 14 Alayımmı ? Değişmiş mi yani oyun farklılık var mı aynı şeyler varsa Boşuna Almıyım Lütfen Yardım Edin
  • TalhaTsc kullanıcısına yanıt
    FIFA 14 şuanki nesilde bir tek şutlar iyi. Gerisi yeterli değil. Ama yeni nesil alabiliyorsan al, yoksa alma (bence).
  • Maalesef Ps 4 Almayacağım Zaten Ps 4 Ün İlk Neslini Almak Ahmaklıktan Öte Değil Fat Kasaların Ne kadar Bozuk Olduğuna Kuzenimden Şahidim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TalhaTsc

Maalesef Ps 4 Almayacağım Zaten Ps 4 Ün İlk Neslini Almak Ahmaklıktan Öte Değil Fat Kasaların Ne kadar Bozuk Olduğuna Kuzenimden Şahidim

Paşa gönlün bilir. Fikir danıştın, ben de yanıtladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

quote:

Maalesef Ps 4 Almayacağım Zaten Ps 4 Ün İlk Neslini Almak Ahmaklıktan Öte Değil Fat Kasaların Ne kadar Bozuk Olduğuna Kuzenimden Şahidim

Paşa gönlün bilir. Fikir danıştın, ben de yanıtladım.

Çok Teşekkürler Bende Başka Oyunlara Yönelem Watch Dogs falan filan :D
  • Az önce yeni hesap açıp kuzenimle satın aldık ortak olarak FIFA14'ü... Yarın oynamaya başlarız artık
  • GS yi seçince Türkçe anons mu yapılıyor yoksa bana mı öyle geldi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTorres

GS yi seçince Türkçe anons mu yapılıyor yoksa bana mı öyle geldi?

Fifa 13 de vardı bu durum 14 de mevcuttur bildiğim kadarıyla.
  • FTorres kullanıcısına yanıt
    Evet hocam stad anonsu yapılıyor maç esnasında falan fifa 11den beri dikkatimi çekiyor
  • Arkadaşlar herkese günaydın.Oyunu yine kuzeimle oynayamıyorum IDLE hatası veriyor ! bunun çözümü nasıl olacak ya
  • Oynadıkça oyundan soğuma derecem dahada artıyor.
    Futbol yoksunu insanların tek yaptığı şey, havadan topu köşelere şişirip orta kafa golü atabilmek.

Çekmişler 11 kişiyi defansa, ne kadar paslı oyun kurarsan kur işlemiyor. Elbet bir oyuncu saçma sapan bir top kontrolü yapıp topu kaybediyor.
    Barcelona bile 2 pas üst üste yapamıyor arkadaş. Messi ikinci lig topçusu gibi sanki kramponlarına yağ sürmüşler.
  • Sonuda oyun mantalitemi sahaya yansıtmaya başladım. Pas oyununu seviyorum ama oyunda topu kaptıracağım diye çok hızlı oynuyordum bunu çözdüm.. Şuan için atak organizasyonlarında ve hücumda çoğalmada fena değilim fakat final vuruşlarında rezaletim. Final vuruşlarını çözemezsem Divison 8 zorlu geçecek..

Ayrıca neredeyse her 10 kişiden 9'u orta kafa gol oynuyor; bu gerçekten sıkıcı ve oyundan soğutmakta. İnsanlar sanki topu kanada şişirip orta yapmaya şartlanmışlar.. Hele harika oyadığınız bir maçta böyle abuk bir gol yiyince oyundan tamamen kopuyorum. Bununla alakalı bir güncelleme de gelmediğinden sıkıntı büyük..

Bir de defans oyuncularında tepkime sorunu var sanırım yada bana öyle geliyor. Örnek olarak rakip topu şişirdiğinde defans oyuncumun kontrolü bana geçtiği anda anlamsızca bir iki adım öne gidiyor bu sebeple müdahalede gecikiyorum.

Sormak istediğim bazı şeyler var, mesela topu en iyi, en etkili şekilde hangi tuşla saklıyorsunuz? Ve top kapmak için hangi yolları deniyorsunuz? Ben komple pres yapıyorum ama buda beni çok yoruyor..

Eğer ki orta kafa gol, oyuncuların anlamsız davranışlarına bir güncelleme gelirse sanırım oyun gerçekten de çok iyi olacak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fake Eleanor -- 29 Eylül 2013; 12:56:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Sonuda oyun mantalitemi sahaya yansıtmaya başladım. Pas oyununu seviyorum ama oyunda topu kaptıracağım diye çok hızlı oynuyordum bunu çözdüm.. Şuan için atak organizasyonlarında ve hücumda çoğalmada fena değilim fakat final vuruşlarında rezaletim. Final vuruşlarını çözemezsem Divison 8 zorlu geçecek..

Ayrıca neredeyse her 10 kişiden 9'u orta kafa gol oynuyor; bu gerçekten sıkıcı ve oyundan soğutmakta. İnsanlar sanki topu kanada şişirip orta yapmaya şartlanmışlar.. Hele harika oyadığınız bir maçta böyle abuk bir gol yiyince oyundan tamamen kopuyorum. Bununla alakalı bir güncelleme de gelmediğinden sıkıntı büyük..

Bir de defans oyuncularında tepkime sorunu var sanırım yada bana öyle geliyor. Örnek olarak rakip topu şişirdiğinde defans oyuncumun kontrolü bana geçtiği anda anlamsızca bir iki adım öne gidiyor bu sebeple müdahalede gecikiyorum.

Sormak istediğim bazı şeyler var, mesela topu en iyi, en etkili şekilde hangi tuşla saklıyorsunuz? Ve top kapmak için hangi yolları deniyorsunuz? Ben komple pres yapıyorum ama buda beni çok yoruyor..

Eğer ki orta kafa gol, oyuncuların anlamsız davranışlarına bir güncelleme gelirse sanırım oyun gerçekten de çok iyi olacak..

Fifa gerçekten büyük iş etmiş fak sorunlar harici oda ea açıklık getirerek guncelleme geleceğini dile getirdi sikayetler çoğaldıkça rakip takımın üstünde yoğunlukla r1 basılı tutup x le hallediyorum tabiki yerinde zamanında. L2 top saklama bildiğim arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: mArio4BJK

Sonuda oyun mantalitemi sahaya yansıtmaya başladım. Pas oyununu seviyorum ama oyunda topu kaptıracağım diye çok hızlı oynuyordum bunu çözdüm.. Şuan için atak organizasyonlarında ve hücumda çoğalmada fena değilim fakat final vuruşlarında rezaletim. Final vuruşlarını çözemezsem Divison 8 zorlu geçecek..

Sevindim yavaş yavaş alışmana :) aynen senin gibi final vuruslarında eksikliğim var. Karşıya karşıya çok gol kaçırıyorum. Daha sakin olup topa öyle vurmak lazım. Kafa gol olayı hiç olmamış. Barca ile tek kale oynuyorum, dünyanın golünü kaçırıyorum. Rakip bir sefer geliyor orta ve kafa gol, ya da bır korner kullanıyor kafa gol. Ondan sonra gel bu moralle sinirle oyun oyna. Bunu düzeltmeri lazım.

Evet dediğini bende farkettim. Defans oyuncusunu seçtiğinde saçma sapan hareket yapıyor ve o anda hızlı bir forvet koşuyorsa sırf bu hareket yüzünden adama yetişemiyorum. Defans yaparken devamlı x tuşunu kullanmıyorum, gerektiği yerde basmaya çalışıyorum yoksa devamlı basılı tutarak defans yaparsam eğer atılan her ara pasda tehlike yaşarım, rakibe yetişmede zorluk yaşarım. Genellıkle adamı seçip hızlı koşarak rakibin ayağında ki topu kare tuşuyla almaya çalışıyorum. Tabii bu her zaman mümkün olmuyor rakip hızlı ve iyi çalım atıyorsa zor oluyor, işte o yüzden duruma göre x tuşunu, bazen de pres tuşunu kullanarak baskı yaptırıyorum. Yani ne yapacağın duruma göre değişiyor. Pas yaparken genellıkle. L2 l1 tuşarını sık sık kullanıyorum topu saklamak için, hem de topu bazı durumlarda düzgün kontrol etmek için. Bazen L2 ile kontrol ederek hemen koşu tuşuna basıp hızlı yön değiştirmeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jisub -- 29 Eylül 2013; 14:03:39 >

• Valla ps4 alinca bunumu alsam bf4 mu arada kaldim

• 1.01 version update yaparken error veriyor kardeslik yaptigim dostumda. Bunun sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Fat kasa PS-3 sahibiyim, hem de ilk çıkanlardan. Allah nazarlardan korusun, daha bir gün bile tık demedi, yarı yolda bırakmadı beni.

Teknolojik olay sonuçta, sorun çıkacağı varsa, en son seri üretimlerde bile çıkabiliyor.
  • Her korner gol, pas verdiğim adam topu mal gibi bekliyor, 4- 4,5 yıldız takım alıyorum ya rakip yok yada Madrid geliyor. Neymiş bu milletin Madrid aşkı vallahi anlamadım. Defansa koşan adam topa yakın avantajlı bir durumda sakal herif topu bırakıp başka yöne gidiyor. Kornerler beni çıldırtacak istediğim adamı seçemiyorum herif bomboş koyuyor kafayı gol. Sen istediğin kadar müthiş oyna. Kaleciler yok artık dediğin şutları çıkarıyor bomboş pozisyonda topun auta yada kornere çıkmasını mal gibi izliyor. Çıkıp alsana öküz herif. İzliyor. Dellendim vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

1.01 version update yaparken error veriyor kardeslik yaptigim dostumda. Bunun sebebi ne olabilir ?

Geldimi fifa 14 guncelemesi arkadaşım bugunmu geldiki yapmiyosa save dosyaları sil tekrar dene. Arkadaşım

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.