Şimdi Ara

FIFA 2013 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.000
Cevap
10
Favori
115.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kontrast oynanmis demis ya.. fifa grafikleri asiri cita atlamayacak ki asagi yukari ayni olacak, oynanabilirlik degisiklileri ve duzenlemeleri olacak kaldi ki bunlari toplantilari takip ederek ve ea calisanlari ile iletisim saglayarak ogrendik;http://www.esl.eu/tr/fifa12/news/193167/

ama ben asil hakem secilebilir olacakmis diyeni bekliyorum.
  • İyi iyi gelsin tabi.12 yi severek oynuyoruz 13 daha iyi olucaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

bu arada arda suan en ıyı oyuncu flan degıldır en ıyı olsa realde nurı yerıne arda olurdu galıba yanı arda oynuyoda nasıl oynuyo harıkalar mı yaratıyo yoo ılerde daha ıyı olur umarım

Dostum kafan mı güzel Nuri bu sezon kaç maça çıkmış ki şuan en iyi Türk oyuncu o diyebiliyorsun.

Nuri'nin bu sezon oynadığı toplam maç sayısı 7 attığı gol 1.
    Arda'nın bu sezon oynadığı toplam maç sayısı 29'u 11 olmak üzere 40 maç.

Bu performanslarla şuan en iyisi Arda oluyor haliyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leprek0n

quote:

bu arada arda suan en ıyı oyuncu flan degıldır en ıyı olsa realde nurı yerıne arda olurdu galıba yanı arda oynuyoda nasıl oynuyo harıkalar mı yaratıyo yoo ılerde daha ıyı olur umarım

Dostum kafan mı güzel Nuri bu sezon kaç maça çıkmış ki şuan en iyi Türk oyuncu o diyebiliyorsun.

cıktıgı mac sayısına bakıcaksan ısımız var neyse keyıflı oyunlar

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Neye bakıcaz acaba :) Maç oynamayan adam şuan nasıl iyi olabilir ?

• quote:

quote:

haklısın dostum arda super topcu
  • quote:

quote:

quote:

haklısın dostum arda super topcu

fenerli detected

• bu görüntüler ne kadar gerçek orası düşündürücü... Messinin ayağında hala eski model f50 var.. Skor tabelası fifa 12 ile aynı.. sadece reklam panosu değişik. :) bakalım şuan bu görsellerden birşey belli olmuyor.. fakat yazılanları okuyunca fifa 12 ye göre biraz daha iyi bir oyun olacağı kesin... en azından inşallah önce şu ea serverlarına bir bakım yaparlar :)
  • rakibi itmek,çelme takmak filan olacakmış.kavga çıkartırız yenilirsek iyi olur :D:D
  • EA
  • takip
  • Nasıl geçicek aylar , sabırsızlıkla bekliyorum.Ancak eğer Türkiye liginin lisansını halledemiyeceklerse yazık olucak.Gelecek sene Ultimate Team'de Türkiye karması kurmak ne güzel olur
  • Geçen seneye oranla birçok yönüyle daha yukarısını hedefleyen FIFA 13'ün çıkış tarihi ortaya çıktı. İngiltere'nin en büyük alışveriş devlerinden Tesco, oyunun ne zaman raflarda olacağını açıkladı.

Tesco, oyunun çıkış tarihini 28 Eylül olarak belirledi ve yapıma 42.91 Sterlin fiyat etiketi koydu. EA Sports ise henüz oyunun çıkış tarihini açıklamamıştı. Şimdi, EA'den bu konuyla ilgili bir "onaylama" veya "yalanlama" bekleniyor. Gelişmeler için gözünüz bizde olsun.

KAYNAK:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_13un_Cikis_Tarihi_Belli_Oldu-27940.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

rakibi itmek,çelme takmak filan olacakmış.kavga çıkartırız yenilirsek iyi olur :D:D

Bi ara Buz Hokeyınde yapmışlardı kavga edebiliyodun falan
  • arkadaşlar ön sipariş başlamış acaba bu yıl erken mi çıkacak bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkanen

arkadaşlar ön sipariş başlamış acaba bu yıl erken mi çıkacak bilgisi olan varmı

sanmam... yine; 25 eylül ile 5 ekim arasında bir tarihte çıkar oyun... (şahsi düşüncem)
  • Hiç ümitli değilim bu oyundan da Fifa 12'de tam bi rezillikti.
  • Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin €49.99'dan ön siparişlere başladı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.