Şimdi Ara

FIFA 2013 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.000
Cevap
10
Favori
115.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada oyununun bu sene 2 versiyonu çıkacakmış..

1 - ) Standart Edition
    2 - ) Ultimate Edition

Ultimate edition birçok özellik sunacakmış.. şuana kadarki çıkmış en iyi sürüm diyorlar..
  •  FIFA 2013 [ANA KONU]
  • First Touch Control ve Complete Dribbling çok iyi görünüyor. Ama şu Ultimate Edition işi doğruysa zorla para harcatacaklar bize.
  • Yeni video yayınlandı...

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=I8vFLwJfQX4&feature=player_embedded#!]
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

Yeni video yayınlandı...

Çimler daha iyi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celal de Souza -- 13 Temmuz 2012; 0:04:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

daha cok erken degil mi

neyse tabiiki mukemmel olacak yine ama turkiye ligi olursa...

pes hicbir zaman fifaya yetisemez bence

+1 bu sene pesi fifada türkiye ligi yok diye oynadım,eger busene fifa ligimiz tekraradan alırsa bende fifaya dönerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyüz

quote:

daha cok erken degil mi

+1 bu sene pesi fifada türkiye ligi yok diye oynadım,eger busene fifa ligimiz tekraradan alırsa bende fifaya dönerim.

Hayatının hatasını yapmışsın. :D Türkliye Ligi olacak FIFA 13'de kesindir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

quote:

daha cok erken degil mi

hatanın neresinden dönersen kardır hocam.İnşallah bu sene olurda fifadan devam ederiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

quote:

daha cok erken degil mi

hatanın neresinden dönersen kardır hocam.İnşallah bu sene olurda fifadan devam ederiz.

TR ligi olması güzel ama norma sezonuda fazla zevkli değil maalesef TR ligi ama MP'de güzel olabilliyor.

• quote:

Yeni video yayınlandı...

evet gayet güzel olmuş geçen sene M.city forma fragmanı yayınlandı şampiyon oldular belkide bu sene Arsenal başarılı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Yeni video yayınlandı...

evet gayet güzel olmuş geçen sene M.city forma fragmanı yayınlandı şampiyon oldular belkide bu sene Arsenal başarılı olabilir

Güzel tespit

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

quote:

Yeni video yayınlandı...

Demek ki Liverpool bu yüzden şampiyon olamıyor.

• Fifa 13 ultimate edition için, pre-order alışveriş sitesi önerisi olan varmı :)
  • saçmalamışım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hunglasxx -- 22 Temmuz 2012; 4:05:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

Ya Allah'ım sana çok şükür,sonunda şu Tactical Free Kick eklenmiş.Adamları topun üzerinden atlatıp bir kaç plan yapmak istiyordum,eskiden vardı bu tactical özellik fakat topun üstünden atlamıyorlardı.Bu özellik çok iyi olmuş.First Touch'da aynı şekilde öyle,Türkiye Ligi varsın olmasın,sadece Beşiktaş olsa yeter bana.Zaten FIFA 11'i çıktığı hafta aldım,FIFA 12'nin çıkmasına 3 ay kalana kadar hep beşiktaşla oynadım FIFA 11'i.sonra chelsea aldım.Şu Beşiktaşla pas yapıp gol atmayı ne kadar çok seviyorum kimse bilemez yahu,oyundaki en büyük zevk beşiktaşın oyun kurucusuyla attığım ara pasın sonunda gol olması.başka hiç bir şey beni şu oyunda mutlu etmiyor.

ustune alınmada cocukca bı yorum gordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

Orijinalden alıntı: Hunglasxx

Ya Allah'ım sana çok şükür,sonunda şu Tactical Free Kick eklenmiş.Adamları topun üzerinden atlatıp bir kaç plan yapmak istiyordum,eskiden vardı bu tactical özellik fakat topun üstünden atlamıyorlardı.Bu özellik çok iyi olmuş.First Touch'da aynı şekilde öyle,Türkiye Ligi varsın olmasın,sadece Beşiktaş olsa yeter bana.Zaten FIFA 11'i çıktığı hafta aldım,FIFA 12'nin çıkmasına 3 ay kalana kadar hep beşiktaşla oynadım FIFA 11'i.sonra chelsea aldım.Şu Beşiktaşla pas yapıp gol atmayı ne kadar çok seviyorum kimse bilemez yahu,oyundaki en büyük zevk beşiktaşın oyun kurucusuyla attığım ara pasın sonunda gol olması.başka hiç bir şey beni şu oyunda mutlu etmiyor.

ustune alınmada cocukca bı yorum gordum

çocukca sevinmem gayet doğal,kaç yıldır bekliyorum şöyle bir şey.yorumu sileyim tekrar okuyunca saçmaladığımı fark ettim

• Türkiye Ligi var arkadaşlar.

quote:

About the licenses,in FIFA 13 we will have 3 new leagues!The Czech & Turkish leagues will return in FIFA 13 after their removal in FIFA 12 because of the license agreement in the case of the Czech League and the license ban of the Turkish League after the corruption scandal.This year EA Sports managed to sign a new license agreement with the Czech football federation and the Turkish League lifted the license ban.The third league that will be available in the future title of FIFA is the Zain Saudi League,the Saudi Arabia first football league!The news was confirmed by the official website of Saudi Pro League and they said that FIFA 13 will contain all 14 teams of their first league plus 2 teams from their second league for a total of 16 new teams!Also the staff of EA Sports traveled to Saudi Arabia and completed the face capture of the most important players of the Saudi Pro League and their specific faces will be available in the upcoming FIFA title.

Kısaca diyorki:FIFA 13'de 3 adet yeni lik olacak, lisans problemleri yüzünden FIFA 12'de bulunmayan Çek Ligi ve Türkiye Ligi oyuna yeniden dahil edilmiş, oyuna dahil edilen üçüncü lig ise Suudi Arabistan Ligi.

•  FIFA 2013 [ANA KONU]  FIFA 2013 [ANA KONU]

FIFA 2013 [ANA KONU]  FIFA 2013 [ANA KONU]

• bu arada EA forumlarından birinde okumuştum fifa13 te sanırım arabistan ligiyle beraber bir de stad bulunacakmış suudu arabistandan
  •  FIFA 2013 [ANA KONU]

FIFA 2013 [ANA KONU]

FIFA 2013 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.