Şimdi Ara

fifa 2005 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mercury pvt800 prescott ve ht destekli boardum var 256 ddr 400 mhz 128mb fx 5200 ekran kartım var fifa 2005 oynarken ekran dalgalanıyor bu sorunu nasıl giderebilirim sadece fifa 2005 de yapıyor internetten fx 5200 driverını indirdim directx 9.c kurdum ama sonuç hiç değişmedi lütfen yardım edin çok acil bu sorunu çözmem lazım

• arkadaşım işlemci ofsayt hiç boşuna uğraşma.
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de oluyor. Üstelik bende Winfast fx 5700LE ekran kartlı 2.8 Prescoot işlemci, Asus p800 865 board, tek ddr400 512Mb ram olduğu halde bir tek fifa 2005 te oyuna girdiğimde dalgalanma oluyor . Çok GARİP???? Bu yüzden fifa oynuyamiyorum
    Bir el atın lütfen
  • Ben net cafe işletiyorum.. 5200 ler bunu hep yapıyo..
    OepnGL yamalarının tamamını netten indirmen gerek... ben biraz zor buldum.. Sitenin adresini şu an hatırlayamıyorum ama bulursam sana soylerım. Sende nette biraz arama yaparsan bulabilirsin.
    Ekran kartının modelini yaz. Peşine OpenGL yaz. çıkan sonuçlarda full OpenGL olması gerek yanlış hatırlamıyorsam. indir ve gör.
    Sorun ortadan kalkacaktır..
  • işlemci nerde
  • Fifa2005 in patchinide yapmayı unutmayın.
  • fx5200 alınmaz yaw berbat bir ekran kartı
  • oyunu cd siz çalıştıran programla oyunu açıyosan ondan oluyo oyunu kendi orjinal cd si ile başlat
  • arkadaşlar ekran kartı ayarlarına girin performans ayarlarından dikey eş zamanlıyı yani uygulamalı denetlemeliyi kapalı yapın sorun % 90 çözülücektir eğer dediğim yeri bulamazsanız daha detaylı anlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harsena -- 16 Şubat 2005, 1:59:51 >
  • ben fx 5200 eski sürümünü indirdim sorun kalmadı 66,93 sürümü hatalı ilgilenenlere duyrulır
  • quote:

Orjinalden alıntı: kralx_27

ben fx 5200 eski sürümünü indirdim sorun kalmadı 66,93 sürümü hatalı ilgilenenlere duyrulır

• sparklenin yeşil cd li bir driveri var sadece onda hiç bir sıkıntı yapmıyor onu yükleyin geçer % 100
  • Monitörler nedir 15 inçten küçükmü sorun çıkartanşların hepsi
  • Boşverin fifa 2005 i artık pes4 war
  • bende de aynı pr4oblem vardı. ben de oyun açıldığında Alt+Tab tuşuna basıp windows ekranına dönüyordum. daha sonra tekrar Alt+Tab yapıp oyun ekranına geldiğimde sorun kalmıyordu. ancak böyle oluyordu.
  • bende 2005 acayip hızlı çalışıyo ya,www
    adamlar deli gibi koşuyo..

gözüm yoruldu sildim

(oyun slow ken de hızlı çalışıyodu)

sistemdehn heralde
  • benim ekran kartimda fx 5200 ama fifa 2005 im sorunsuz çalışıyor hem de cd siz calistiriyorum oyunu... virtual drive ile demek sorun baska yerde yanlis yerde ariyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: granddevil

benim ekran kartimda fx 5200 ama fifa 2005 im sorunsuz çalışıyor hem de cd siz calistiriyorum oyunu... virtual drive ile demek sorun baska yerde yanlis yerde ariyorsunuz

• monitor ayarlarına bir bak.. 60hertz yap (xp ise)
  • Ne driver'ı ne kartı silin gitsin o oyunu adam gibi PES4 oynayın hiç olmazsa oyun oynamış olursunuz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.