Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
206
Cevap
10
Favori
11.933
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Spor >> FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    40 Mesaj
    Xbox için hesabımı satıyorum. Web app ve konsolda market açık, ban veya uyarı almadım hiç. 1 M coin + POTM Pukki ve Allan var untradable olarak. 1 M coin yerine 150K + Alisson, TAA, Sanchez, Laporte, Rüdiger, Robertson, Kante, Rodri, Eriksen, Moura, Firmino kadrosunu da alabilirsiniz. Mesaj kutuma bakıyor olacağım.

Not: Xbox hesabımı değil, EA hesabımı satıyorum. Oynamak için oyuna sahip olmanız gerekmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ba2hn -- 7 Ekim 2019; 21:7:34 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj
    whatsapp grubuna katılmak isteyenler pm atabilir
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pardonemua

Ben dahil bir çok arkadaşımız oradan aldı. site güvenilir. Telefonundan Xbox app kullanıyorsan VPN e gerek kalmadan halledebilirsin. Uygulamadan ayarlara girip dil kısmına gelip bölgeyi ve dili US English yap. Sonra mağaza kısmından redeem e tıklayıp kodu girip hesaba geçirebilirsin. Eğer bir problem çıkarsa bilgisayarda VPN kullanarak tarayıcı üstünden de yapılabiliyor.
    Aynı dediğiniz gibi us hesap alıp telefon üzerinden yapmaya çalıştım fakat olmadı,ne diye insanlara olmayacak şeyi öneriyorsunuz,şimdi VPN le uğraşmaktan sa 100 lira fazla verirdim önemli değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

VPN sadece ilk kodu girerken gerekiyo. Opera tarayıcının VPNi var zaten ücretsiz onunla yapabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kelli felli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba xbox one s almayı düşünüyorum fifa oynarım genelde. Daha önceden hep ps4 oynadım orda hile vs çok olurdu. Bu platformda durumlar nasıl oluyor? Oyuncu çok mu? Cevap verirseniz sevinirim. İyi forumlar.

Hocam öncelikle hoşgeldiniz ben 2 sene önce ps4 satıp xbox one x aldım sadece fifa oynamak için tek oynadığım mod ultimate team geçen sene yine bağlantı kopmaları yaşattılar ama bu sene böyle bir durum yok karşılaşmadım daha çok vakit geçiren arkadaşlar daha doğru bilgi verir bence

|
    |
    AxiZebaniA kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgileriniz için teşekkür ediyorum hocam

|
    |
    tahacetin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

100k 60 tl
    300k 180 tl
    500k 300 tl
    1m 600 tl

2m ye kadar coins bulunuyor şuanda. iletişim için pm
    |
    |

Forumdaki bir çok arkadaşla birlikte bu şekilde aldık. Hepsine de bildiğim kadarıyla yardımcı oldum. Herkes oyununu oynuyor. Madem 100 lira önemli değildi en başından o şekilde alsaydınız.

|
    |
    kelli felli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Oyunda sağlam defans yapabilen var mı? Varsa biraz taktik versin, iyice cılkı çıktı her maç 10 gol oluyor oyunda. Defans da oynasan hücum da oynasan aynı, yavaşlayan (yorulan) stoperler hiç bir şey tutamıyor sürekli bir ara pası+gol durumu var. Bir de kafasız gibi davranıp sürekli adamı boşaltıyorlar çözemedim.

• Çavuş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maşık

coins için pm
    pm attım hocam
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pardonemua

Oyunda sağlam defans yapabilen var mı? Varsa biraz taktik versin, iyice cılkı çıktı her maç 10 gol oluyor oyunda. Defans da oynasan hücum da oynasan aynı, yavaşlayan (yorulan) stoperler hiç bir şey tutamıyor sürekli bir ara pası+gol durumu var. Bir de kafasız gibi davranıp sürekli adamı boşaltıyorlar çözemedim.
    bence tek yol LT ile bekleyip en uygun zamanda tackle yapmak. ondan hariç defans oyuncuları çok kolay çalım yiyor.
    |
    |

Fut champions falan da cehennem gibi zaten. Overrated bir iki eleman üstünden dönüyor yine oyun. Potm Pukki, Saint maximin, inaki Williams, ousmane dembele vs. Bir de momentum eklenince olay delirtici oluyor :)) Pukki nin 90 dakka bu kadar çevik olması falan komik.

|
    |
    cagcag06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.