Şimdi Ara

FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
29.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Fifa 21 xbox one webapp açık hesap elinde mevcut olan varsa dm den ulasabilir mi ?
  • arkadaşlar kariyer modunda ilk yarısını oynadığımız maçı simüle edemiyor muyuz? fifa 21 de edebiliyoruz diye biliyorum.

• Beyler Allah aşkına bu nedir yahu. ? Oyunu 3 gün önce satın aldım. İlk gün 60 ping falandı 2 gündür ping 150 den aşağı inmiyor. Adamlar her hamlemi biliyor her topu alıyor. Vs vs ..
    Bu şekil olan var mı ?
    Ya da çözüm var mı ?
    FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU]
  • Bu oyunda yanyana iki kişi oynarken, ikinci kolun ayarlarını farklı yapmak için ne gerekiyo arkadaşlar? Kolun biri için ayarları değiştirince diğeri de değişiyo. Daha önce yapmıştık bunu ama tesadüfen olmuştu o da heralde, tekrar yapamadık bi türlü.

• Bazen ea sunucularına bağlanamıyor hatası alıyorum ama internetimde de sorun yok ea sunucularında da sorun yok (ea.com’dan bakıyorum)

Bunun sebebi ne olabilir? Nasıl çözerim?
  • Arkadaşlar çok özür dileyerek birşeu sormak istıyorum güncel transferleri nasıl yapıyoruz varmı kısa yolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanasaf

Arkadaşlar çok özür dileyerek birşeu sormak istıyorum güncel transferleri nasıl yapıyoruz varmı kısa yolu

+1

Kadrolar çok eski. PC gibi transfer dosyası yüklenebiliyor mu?

• das motiv D kullanıcısına yanıt

Çözüm buldunuz mu?

• Selamlar, fifa 21 de ve hatta fifa 20 de de kol ayarlarını kayit edemiyorum. Fifa 21 de 3 kol gosteriyor ama 2 kol var ve ayarlari kayit etmiyor. Fifa 20 de 2 kol gosteriyor ama bunda da ayarlari kayit etmiyor. Konuyu bilen biri yardimci olabilir mi? Tesekkurler.

FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.