Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 21'den beklentisi olan var mı? Benim yeni nesil konsolların gelmesinden dolayı beklentim fazlaydı ama bu Corona virüs yüzünden pek fazla bir gelişim gösterememişlerdir herhalde, 3 boyutlu oyuncu yüz taramaları, motion capture vs olmamıştır diye düşünüyorum.
    Siz ne düşünüyor sunuz, oyun ertelenir mi yoksa kadro güncellemesi ve ufak tefek değişiklikler yaparak mı çıkarırlar 21'i?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 6 Haziran 2020; 14:30:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ufak tefek şeyler olur fifa 19 ve 20 birbirinin aynısı zaten 21 de pek farklı olmaz asıl mevzu fifa 22 güzel olacak bence hem orijinal olarak fifa 24 e kadar ps4ede çıkacak sonrasında fifa 25 i falan kaçak indircez kırılmış yani bunu dememin sebebi ben ps5 almaycağım
  • Oyunu ps4 te satın aldım giriş yaptığımda doğrulama kodu istiyor ancak mail adresi çok farklı bir adres ve bana ait değil bu yüzden online oynayamıyorum çözümünü bilen var mı (ps4 sıfır alındı psn hesabını da kendim açtım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersalbakkal E kullanıcısına yanıt
    Kendi açtığın konuda bu detayı iletmrmişsin. Farklı anlatmışsın. Çözümünü diğer konuya yazdım.

• 19 varsa 20'ye para vermek anlamsız. Pes baya keyifli bu sene.

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ama çözdüm sayılır ilk önce oyunu mutlaka kablolu internetle oynayın sonrada çoğumuzun oyunu ilk aldığımızda yapmadığımız birşey var ses ve görüntü ayarlarından oyun alanını genişleti seçip en son kademeye kadar açmanız lazım deneyin biraz faydası olacak. ayrıca takılmayıda önlemiş olursunuz şuanda benim sorun biraz çözülmüş gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

FIFA 21'den beklentisi olan var mı? Benim yeni nesil konsolların gelmesinden dolayı beklentim fazlaydı ama bu Corona virüs yüzünden pek fazla bir gelişim gösterememişlerdir herhalde, 3 boyutlu oyuncu yüz taramaları, motion capture vs olmamıştır diye düşünüyorum.
    Siz ne düşünüyor sunuz, oyun ertelenir mi yoksa kadro güncellemesi ve ufak tefek değişiklikler yaparak mı çıkarırlar 21'i?
    Haklısınız hocam normal zamanda normal şartlarda hiç bir şey yapmayan bir şirket dediğiniz gibi aynı oyunu çıkarır koyarlar. Hatta bayağa bayağa olumluda karşılamışlardır yüksek ihtimal. İşlerine gelmiştir yani. Gerçi oyunu alanların yüzde 80'ni FUT için aldığı için (bunlar için güncellemeymiş, yüzmüş, formaymış hiç bir önemi yok) bu süreçten açık ara en az etkilenen oyun olur ea sports fifa.

• NiTRocy kullanıcısına yanıt
    Bence Tam tersi 19 beni kanser etti 20 de bi
    Nefes aldığımı hissettim pesi de denedim o hala vasat bana göre

• Ben 3 kez fifa 20 alip sattim hep 19 a dondum arada pes 2020 yede sans tanidim ama pes ten keyif alamadim hep fifayi aradim sonra dedim sonkez fifa 20 alacagim iyikide almisim oyuna isindim ve keyif aliyorum 21 indirime girene dek 20 ile futbol acligimi gideririm

• Arkadaşlar kamera ayarlarına bir şeyler oldu. Kamera dönüyor, görüntü çapraz gibi değişik bir şey oluyor anlayamadım. Varsayılana döndürdüm ama düzelmedi. Benzer olayı yaşayan var mı ne yapmak gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Fifa da renk körü ayarı var mı bütün renkler birbirine girdi değişik bişey oldu pembe yeşil tarzı. Diğer hiç bir oyunda sorun yok sadece fifa da böyle ps4 cihaz. Oyun digital cd değil bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • ps4 için, bu sürekli kayıtlı verilere bir şeyler kayıt ediyor. depolama alanını azaltıyor sanırım. bunu nasıl kapatabiliriz bilen var mı?
  • Ronaldo nün yeni saç stili neden yapılmaz anlaması çok güç..

• Arkadaşlar şunu sormak istiyorum. Çok eskiden fifa 12 zamanlarında yaptığım online maçların istatistikleri mail adresime geliyordu. Şimdi bu ayarı bulamadım veya bu sistem devam ediyor mu hala?

• FIFA 19 bence daha iyi bir oyun FIFA 20 nin hikâyesi beni sarmadı

• +1

• Arkadaşlar, volta modunda kariyer var mı? Moda girmek istediğim zaman beni ea server a bağlan uyarısı karşılıyor. Internetim yok bulunduğum yerde nasıl iş anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepBlue_

Arkadaşlar şunu sormak istiyorum. Çok eskiden fifa 12 zamanlarında yaptığım online maçların istatistikleri mail adresime geliyordu. Şimdi bu ayarı bulamadım veya bu sistem devam ediyor mu hala?
    Onu kaldırdılar.Saç stillerinede pek dikkat etmiyorlar.Daha pek çok oyuncunun yüzü bile yok.Agüero'nun saçı bile daha yeni bu sene eklendi adamın tipi fifa 11 den beridir aynı şekilde idi.Şekil oyuncu fiziğine fifa pek dikkat etmiyor.

Maç istatikleri, datalarınıda ne oldu ise fifa 17'den sonra kaldırdılar bende takip ediyordum.
  • Beyler özel turnuva oluştur modunda.Maç araları çok yakın ve oyuncular çok yoruluyor.Bunu çözmenin bir yolu yok mu?Saçma sapan bir hal alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbey87

Arkadaşlar, volta modunda kariyer var mı? Moda girmek istediğim zaman beni ea server a bağlan uyarısı karşılıyor. Internetim yok bulunduğum yerde nasıl iş anlamadım.
    kariyer değil de çok güzel bir hikaye var. oynamalısın bence kayıt açıp ea'den
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.