Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmza ekledim arkadaşlar, hoşunuza gittiyse kullanabilirsiniz. :)
  • Ukrayna üzerinden vpn ile ben de almış bulunmaktayım yalnız 4000 ruble 357 tl iken karttan 382 tl çekmiş onu anlamadım. Neyse Origin Id : goner 17 isteyen ekleyebilir
  • goner17 kullanıcısına yanıt
    Hocam neden oyunfordan falan almadınız daha uyguna geliyordu.Bende alacağım oyüzden soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun hem ultimate sürüm olmuş oluyor hem de çarşamba günü oyun komple açılacak diye biliyorum. ayrıca daha bir çok battlefield,need for speed vs oyunlarda olduğu için bunu tercih ettim.
  • Dostlar,

Yarın FUT WebApp açılacak sanırım. Oyunu satın almadan WebApp erişimimiz olacak mı acaba?
  • Fifa 19a sahipseniz kullanabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: elrichohenheim

Fifa 19a sahipseniz kullanabilirsiniz
    Bu kötü oldu. 19 yok maaesef, daha eski seriler var.
  • Aynen fifa 13ten beri bütün seri var 19u askerdeydim diye alamadım şimdi giremeyecek miyiz? Peki origin access ile 19una 10 saat oynayınca açılmaz mı webapp açılır gibi duruyor ama...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukum

Aynen fifa 13ten beri bütün seri var 19u askerdeydim diye alamadım şimdi giremeyecek miyiz? Peki origin access ile 19una 10 saat oynayınca açılmaz mı webapp açılır gibi duruyor ama...
    Birkaç gün sonrasında açılır ancak.
  • 1 aylık premier aldım ben de 3 senedir FUT oynuyorum ama bu yıl ders çalışacağımdan pek oynayamayacağım. 1 aylık da hevesim geçsin diye aldım bakalım 19unu bekliyoruz Sürekli oynayacak olsam ben de yukardaki arkadaşın yönteminden yıllık premier alırdım gerçekten baya ucuza geliyor ve çok avantajlı. Neyse fifa 21e artık
  • fenerliso kullanıcısına yanıt
    sınav senende başarılar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

1 aylık premier aldım ben de 3 senedir FUT oynuyorum ama bu yıl ders çalışacağımdan pek oynayamayacağım. 1 aylık da hevesim geçsin diye aldım bakalım 19unu bekliyoruz Sürekli oynayacak olsam ben de yukardaki arkadaşın yönteminden yıllık premier alırdım gerçekten baya ucuza geliyor ve çok avantajlı. Neyse fifa 21e artık
    Rabbim zihin açıklığı versin, oyun kaçmaz ama hayat treni kaçarsa sıkıntı büyük oluyor. Daha çok oynarsın FIFA.
  • Teşekkürler. Öyle tabi, KPSSye gircem zaten. Şöyle biraz oynayayım yoğunlaşmadan derslere.

Geçen sene oyun başlarında SĞO-SĞK SLO-SĞK kartlarını atıyorum 1500e alıyordum 2000-2500e satıyordum. Öyle öyle baya kar etmiştim bakalım bu sene ne olacak
  • Tabi Rusya ve Ukranya hesaplarının bölge kilitli hesaplar olduğunu ve FIFA dahil bir çok oyunda Türkçe dil desteği olmadığını, oyunların çoğunun Rusça olduğunu gözden kaçırmayalım.
  • Arkadaşlar dil desteği global. Rusya bölgesinden değil Ukrayna dan alınınca sorunsuz oluyor. Yukarıda arkadaşın bahsettiği durum geçerli değil. Hatta şuan Pro Clubs a giriyorum ve mevcut hesabımda Ukrayna üzerinden bahsettiğim yöntemle alınma. Görüleceği üzere tamamen global. İstediğiniz dili kullanabilirsiniz oyunun destekledi.

FIFA 20 [PC ANA KONU]
  • Origin premier aldığın için oyun şuan açıkmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Ukrayna da bölge kilidi yok hocam

• 19 unda saat 6 dan sonra açılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: elrichohenheim

19 unda saat 6 dan sonra açılacak
    aksammı
  • arkadaşlar bursagbden alan varmı oyunu keyleri ne zaman vericekleri bellimi?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.