Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ownerplus

Arkadaşlar oyunu nereden aldınız nekadara geldi ?
    Ben Access Premier aldım 1 yıllık. Ukrayna üzerinden aldım ve 350 TL civarına tekabül etti.

Durma, bursagb, oyundr gibi sitelerde 280 TL civarına alabilirsiniz.
  • Son bilgiler bu şekilde
    Premier Access için 16sı indirme. 10 saat erken erişimli Basic Access için 19u indirme ve 10 saat oynama şeklinde güncellenmiş durumda.
  • Slifer45 kullanıcısına yanıt
    Ukrayna vpn önerisi alabilir miyim mobil için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elrichohenheim

Hocam ben eskiden kaçırmazdım şimdi atamıyorum nasıl becereiyorsunuz ?
    Tam olarak bu şekilde hocam :)
  • durma-play'den aldığım için kod 27 Eylül civarı gönderilecek. Şeytan diyor bir hafta daha bekleme al bir access basic 19'unda oyna
  • LazerBülbül kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız peki.
    Bu arada konuyu gördüm direk içeri daldım. 4 sene önce PS4 de oynuyordum. 4 sene aradan sonra yeni PC toplayınca geri döndüm. Oyunu daha almadım demodan biraz oynadım. Çok şey kaçırmadım inşallah 4 senede..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Kaça aldınız peki.
    Bu arada konuyu gördüm direk içeri daldım. 4 sene önce PS4 de oynuyordum. 4 sene aradan sonra yeni PC toplayınca geri döndüm. Oyunu daha almadım demodan biraz oynadım. Çok şey kaçırmadım inşallah 4 senede..
    290TL'ye aldım hocam. Hoş geldiniz aramıza :)
  • oyunu bırakan arkadaşlar fifa 19 için coins yardımında bulunabilir mi?

bir süre daha 19 oynayacağım da.
  • tavukum kullanıcısına yanıt
    Nerden öğrendiniz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hoşbulduk. Bundan sonra bu konudayım umarım kaliteli paylaşımlı ve aktif bir konumuz olur.

• Arkadaşlar ultimate sürüm malum yerlere düştü.Bu hain ea bize erkenden indirtmeyecek isteyene link atayım. Basic sürümü olanlar 19unda bizde direk oyuna gireriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 17 Eylül 2019; 12:14:3 >
  • Arkadaşlar oyunu Premier access üyeliği ile alsam web app ve mobil uygulamada sorun olur mu ? Ayrıca Ukrayna üzerinden nasıl alabiliyoruz yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Hocam buldum da bunu origine nasıl tanıtıcaz 19unda yeniden indirmeden bilginiz var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferucci -- 17 Eylül 2019; 12:44:50 >
  • Bugün konu topluluğu için resimli bir imza yapacağım. Kare mi olsun yuvarlak mı karar veremedim.
  • Bol bol lisanslı takım, lig, stad, forma vs.. bizi bekliyor. Yine güzel bir atmosfer olması dileğim. Oyun kanalımda birçok takıma bu sene yer vereceğim. Şu his çok güzel. İngiltere alt liglerden kasaba takımı al ve büyük takımlar ile maç yap. İnanılmaz keyifli. O küçük stadda ispatlamaya çalış. Efsane birşey.
  • Game Hunter TV kullanıcısına yanıt
    Benim o olayda sevmedigim sey stadın hep kasaba stadı olarak kalması premier lige çıkıyoruz stad hala ufacık kaliyor sacma geliyo bana

• bero 20 kullanıcısına yanıt
    Dün gece ultimate sürüm çekildi crack olmadan şu anda 51.8 GB herşeyi içinde. Ben normal sürüm satın aldım 26'sı verilir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Game Hunter TV

Dün gece ultimate sürüm çekildi crack olmadan şu anda 51.8 GB herşeyi içinde. Ben normal sürüm satın aldım 26'sı verilir muhtemelen.
    Standart sürümün boyutu ne kadardır bir bilgi var mı? Çok fark edeceğini sanmıyorum ama.
    Bence yuvarlak veya oval bir şey olabilir..

• Ferucci kullanıcısına yanıt
    İndirmeyi başlatıp durduruyorsun.Sonra dosyaları origin gamese atıyorsun indrimeyi devam ettirince tamamlıyor.51gb çok yalnız 400kb ile bakalım kaç saat sürecek

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.