Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur89tr

Yav ne olmuş arkadaş FIFA 19 pahalı diye, alamayacaklar diye PES fanları doldurmuş konuyu. Geçin PES konusuna orada istediğiniz kadar kötüleyin. Analayamıyorum yani ne işiniz var FIFA konusunda?
    Pes 2018 konusunun ilk sayfasına mesaj yazan adam(evet evet sen, başkası değil. Bak ekran görüntüsü), gelmiş burada Fifa konusunda ne işiniz var diyor 🤣 bu 1. saçmalaman...

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

2. Saçmalaman ise Fifa’ya pahalı diyenlerin, bu oyunu alamayacak maddi güçte olduklarını zannetmen. Birisinin herhangi bir şeye pahalı demesi, onu alamayacak parası olduğunu göstermez.

Yani boş adamsın. Anlamaman normal. Zorlama kendini ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İndirime girene kadar fifa 18 e devam..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ExTx E kullanıcısına yanıt
    Sen şimdi böyle yazdın diye beni rezil ettiğini mi düşündün? Bir erindim bir gücendim vahlar bana vah bana. Sonuçta kimin akla karayı iyi seçtiği ortada. Ben FIFA diyorum, sen PES. FIFA ilk oyununu çıkartırken PES portakalda vitamindi. Her sene FIFAyı taklit etti, hala ediyor. Böyle devam et sen.

• quote:

Sen şimdi böyle yazdın diye beni rezil ettiğini mi düşündün? Bir erindim bir gücendim vahlar bana vah bana. Sonuçta kimin akla karayı iyi seçtiği ortada. Ben FIFA diyorum, sen PES. FIFA ilk oyununu çıkartırken PES portakalda vitamindi. Her sene FIFAyı taklit etti, hala ediyor. Böyle devam et sen.
    Boş boş konuşup fanboyluk yapıyorsun. Sen portakalda vitaminken ben Pentium133 ile Fifa97 oynardım.

Yaptığın her muhabbet, kurduğun her cümle genelleme içeriyor ve çocukça.

Ve evet ekran görüntüsünü de koyup; pes konusuna daha ilk sayfadan yazdığını, sonra buraya gelip fifaya yazanlara saçma sapan şekilde gidin pes konusuna yazın diyip ahkam kestiğini ispatladım. Tutarlı tek bir davranışın yok yani.

Sana çoluk çocuk muhabbetinde, ak seçmelerinle kara seçmelerinle başarılar. Burada 450 TL’nin bir oyun için pahalı olduğunu idrak edemeyen birisiyle tartışacak değilim. Hayatta başarılar, easports’un haberi varsa sana minnettardır...Hey Allahım 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: ExTx

Boş boş konuşup fanboyluk yapıyorsun. Sen portakalda vitaminken ben Pentium133 ile Fifa97 oynardım.

Yaptığın her muhabbet, kurduğun her cümle genelleme içeriyor ve çocukça.

Ve evet ekran görüntüsünü de koyup; pes konusuna daha ilk sayfadan yazdığını, sonra buraya gelip fifaya yazanlara saçma sapan şekilde gidin pes konusuna yazın diyip ahkam kestiğini ispatladım. Tutarlı tek bir davranışın yok yani.

Sana çoluk çocuk muhabbetinde, ak seçmelerinle kara seçmelerinle başarılar. Burada 450 TL’nin bir oyun için pahalı olduğunu idrak edemeyen birisiyle tartışacak değilim. Hayatta başarılar, easports’un haberi varsa sana minnettardır...Hey Allahım 😃

Alıntıları Göster
    Herkes butcesine gore yasarsa sorun kalmaz. Kalkip zengin isi cl edition almicaksin. Ben 19u standart versiyon kdv dahil 239tlye onsiparis ettim. Aldigima pisman degilim. Pes her sene oyununu daha kotu yaparken fifa hep uzerine koyup ilerledi. Bu da bnm görüşüm. Yillardir sadece almak icin degil destek olmak icin de ugrasiyorum. Bnm gibi milyonlar varki bu noktaya geldi fifa. Kimse kimsenin fikrini degistiremez ama zamanla kim başarılı kim degil ortaya cikiyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• FIFA 19 - We Played The Champions League Final And It Was Perfect

Subtle improvements! | Leaked FIFA 19 footage - PSG v Juventus

• quote:

Ne? Fifa ilk oyunu cikarirken Pes mi yokmus?

Arkadaslar bir insan bir oyunun fani olur tamam. O oyundan para aliyormuscasina kor kutuk savunur tamam buna da tamam. Ama cahil ise ve bilgisi olmadan fikri varsa birakin tartismayi.

Pes dediginiz oyunun kokeni daha EA adli para kopegi bu firmanin yeni yeni kuruldugu, daha ortada Fifanin olmadigi donemlere dayanir. Nes platformunda Goal 3, Sega Mega Drive'da International Superstar Soccer, PS platformunda Winning Eleven ve gunumuzde de Pro Evolution Soccer olarak devam etmistir. Kac senelik oyun gecmisiniz var bilmiyorum ama ben bunlarin tumunu canli kanli o donemlerde oynayarak bu zamana gelmis biriyim ve cehaletiniz karsisinda cok sasiriyorum.

Tekrar edeyim EA daha yeni kurulmus Fifa adli bir oyun daha ortada yokken Pes'i bugun bu noktaya getiren atalarini oynardik. Bir konuda fikir beyan etmeden once insanin bir bilgisi olmali. Bilmemek ayip degil ogrenmemek ayiptir derler. Siz ogrenmeye tenezzul etmeden bir seyi iddia eder olmussunuz. Ulkenin genel olarak ozetini kendi uzerinizde toplamissiniz. Bu benim fikrim deyip isin icinden cikilmaz. Bir fikriniz olmasi icin bilginiz olmasi gerekir. Yok hala bu benim fikrim demeye devam ettiginiz zaman kapi tek bir yere aciliyor: cehalet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Haziran 2018; 13:1:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Ne? Fifa ilk oyunu cikarirken Pes mi yokmus?

Arkadaslar bir insan bir oyunun fani olur tamam. O oyundan para aliyormuscasina kor kutuk savunur tamam buna da tamam. Ama cahil ise ve bilgisi olmadan fikri varsa birakin tartismayi.

Pes dediginiz oyunun kokeni daha EA adli para kopegi bu firmanin yeni yeni kuruldugu, daha ortada Fifanin olmadigi donemlere dayanir. Nes platformunda Goal 3, Sega Mega Drive'da International Superstar Soccer, PS platformunda Winning Eleven ve gunumuzde de Pro Evolution Soccer olarak devam etmistir. Kac senelik oyun gecmisiniz var bilmiyorum ama ben bunlarin tumunu canli kanli o donemlerde oynayarak bu zamana gelmis biriyim ve cehaletiniz karsisinda cok sasiriyorum.

Tekrar edeyim EA daha yeni kurulmus Fifa adli bir oyun daha ortada yokken Pes'i bugun bu noktaya getiren atalarini oynardik. Bir konuda fikir beyan etmeden once insanin bir bilgisi olmali. Bilmemek ayip degil ogrenmemek ayiptir derler. Siz ogrenmeye tenezzul etmeden bir seyi iddia eder olmussunuz. Ulkenin genel olarak ozetini kendi uzerinizde toplamissiniz. Bu benim fikrim deyip isin icinden cikilmaz. Bir fikriniz olmasi icin bilginiz olmasi gerekir. Yok hala bu benim fikrim demeye devam ettiginiz zaman kapi tek bir yere aciliyor: cehalet.

Alıntıları Göster
    O zaman ne yazık ki pese sonradan kurulan firma gelmiş onun milyar dolar önünde yer alıyor, satış rekorları kırıyor. ayrıca fifanın 350 tl olmasının sebebi EA değildir. Sony türkiyedir. çünkü aynı oyun xbox trde 270 TL .

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

O zaman ne yazık ki pese sonradan kurulan firma gelmiş onun milyar dolar önünde yer alıyor, satış rekorları kırıyor. ayrıca fifanın 350 tl olmasının sebebi EA değildir. Sony türkiyedir. çünkü aynı oyun xbox trde 270 TL .

Alıntıları Göster
    Eh reklami ve sunumu EA cok iyi yapiyor. EA parasini tanitim icin gercek futbolculara, kuluplere acimadan basiyor. Bunler hep populerite olarak geri donuyor. Konami'nin de en beceriksiz oldugu konu bu. Fifa'da o paketlerden cikan kartlarin cizimlerinin bile bir albenisi var. Peste ne var sacma sapan excel tablolu bir myclub. Aratmaya basladiktan itibaren 3 dakikadan once rakip bulamayan bir online altyapi. Gecikme. Tabii ki Fifa daha cok ilgi cekecek. Konami cok guzel ve cok gercekci yaptigi oynanis mekaniklerini bu sacma sapan beceriksizlikleriyle baltaliyor ve Fifa'nin pinpon oynanisina hediye ediyor her seyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 12 Haziran 2018; 14:44:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Eh reklami ve sunumu EA cok iyi yapiyor. EA parasini tanitim icin gercek futbolculara, kuluplere acimadan basiyor. Bunler hep populerite olarak geri donuyor. Konami'nin de en beceriksiz oldugu konu bu. Fifa'da o paketlerden cikan kartlarin cizimlerinin bile bir albenisi var. Peste ne var sacma sapan excel tablolu bir myclub. Aratmaya basladiktan itibaren 3 dakikadan once rakip bulamayan bir online altyapi. Gecikme. Tabii ki Fifa daha cok ilgi cekecek. Konami cok guzel ve cok gercekci yaptigi oynanis mekaniklerini bu sacma sapan beceriksizlikleriyle baltaliyor ve Fifa'nin pinpon oynanisina hediye ediyor her seyi.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle ben sırf online hizmetleri için fifayı seçiyorum üstüne türkiye ligi ve diğer lisanslı ligler cabası oluyor şimdi artık şampiyonlar ligide var. bende pesciydim bir zamanlar ama onlinesi hile dolu öndeyken maç kopartanlar mı dersin lagdan oynanmayan oyunlar mı 5 dakikada rakip bulamama sorunu mu bunlar canıma tak etti ve fifa 13 le birlikte fifaya geçtim. Pesin oynanabilir tek yanı offline olarak arkadaşlarla oynanır diğer türlü pes alınmaz

• Kıskanacağım tek nokta şükrü saraçoğlu pes 19 da .

Keşke fifada koysa o kadar anketlerde 1.oluyoruz hiçbir takımımızın stadı yok adamlarda süper lig yok stad koymuşlar
  • Tamam FIFA pahalı, tamam eksikleri var... PES bundan 10 sene önce FIFA'dan %30-40 daha pahalı idi. Ya arkadaş biz PES fanlarından fazla bir şey istemiyoruz ki... Sizden tek istediğimiz FIFAnın üstünlüğünü kabul edin. Her şey bununla başlar çünkü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş, daha top fiziğini yapamayan bir oyun nasıl pes'ten üstün olabilir? balon topla mı.. pinpon hızında oyunla mı? fifa iki senedir saçmalıyor, senin haberin yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAliTR

kardeş, daha top fiziğini yapamayan bir oyun nasıl pes'ten üstün olabilir? balon topla mı.. pinpon hızında oyunla mı? fifa iki senedir saçmalıyor, senin haberin yok...
    He zaten FIFA WC 98den beri oynayan ben değilim sensin? FIFA değil de saçmalayan yine sensin. Artık aradaki fark uçurum olmuş, ama uyuyorsunuz... Sakın ola ki FIFAya elini süreyim deme. AMAN. Senin gibiler sayesinde oyundan analyanlar oynuyor. Bundan da senin haberin yok.

• quote:

Tamam FIFA pahalı, tamam eksikleri var... PES bundan 10 sene önce FIFA'dan %30-40 daha pahalı idi. Ya arkadaş biz PES fanlarından fazla bir şey istemiyoruz ki... Sizden tek istediğimiz FIFAnın üstünlüğünü kabul edin. Her şey bununla başlar çünkü.
  • https://www.youtube.com/watch?v=Fsey3xwEDT0

Şu tarz videolar beni FIFA'dan soğutuyor. Animasyonlar o kadar kötü ki. Yıllardır düzeltemediler. PES'te animasyon çeşitliliği daha az ama mevcut olanlar çok gerçekçi en azından. Şut çekerken pas verirken vücudun aldığı şehir baştan aşağı daha doğal duruyor PES'te. Bu yıl inşallah biraz geliştirmişlerdir FIFA'yı.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    ozellikle kafa vuruslarinda iki oyun arasinda bariz fark var. fifaciyim ama fifanin kafa vurus animasyonlari coi kotu. nerdeyse adamlar hic ziplamadan kafa vuruyo. veya ziplasa bile yerden sanki 10 cm ziplamis gibi gorunuyo. peste ise cok daha gercekci. kafaya cikan adamin ziplayisini havada kisa sure de olsa asili kalisini, kafayi vurusunu ve yere inisini net bi sekilde gorebiliyosun ve hissediyosun.

ayrica artik iki oyunda da su kafa vuruslarini suta basma zamanina gore yapmalari gerek. daha gercekci olmasi icin sut tusuna bastiginiz anda kafaya cikmali ve yere inmeli. boylece havadan gelen topa kafa vurabilmek icin dogru zamanlamayi ayaralamak mecbur olmali. tipki gercekte oldugu gibi. mesela sut tusuna az basinca az ziplasin cok basinca yuksege ziplasin. ikinci basista da kafayi vursun. zamanindan once basinca topu iskalasin vs. boylece pozisyona girmeyi beceremeyen tipler sirf daha kolay gol atiliyo diye bi macta 20 defa orta kafa denemezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waryete41 -- 13 Haziran 2018; 1:24:41 >
  • waryete41 W kullanıcısına yanıt
    Pes 18 de öyle hocam zaten. Kornerlerde kafa vuruşuna basmak için zamanlama önemli yani orta açınca kareye basıp birinin kafa vuruşu yapmasını beklemiyorsun.
  • dogrudur. pesi pek oynamadim. ayni sey orda da var gibi gelmisti bana. top havadayken herhangi bi anda suta bastiginda otomatik olarak top geldiginde kafayi vuruyo fifada.

• Türkçe spiker yoksa bu sne fifa alınmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.