Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Arkadaşlar şimdi aradım playstation türkiyeyi 10 dakika içinde 359 TL yi cüzdanıma iade ettiler . Önsipariş verenler korkmasın arayın mail adresi , doğum tarihiniz ve psn idnizi istiyor başka bişey istemiyorlar
    Karta iade istemedin mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Hocam pm attım cevaplarsan sevinirim.
    Hocam selam 0212 391 04 01 arıyorum sürekli meşgul, oradan mı ulaştınız. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Karta iade istemedin mi?

Alıntıları Göster
    Yok hocam ben zaten bir üst sürümü almak için iade istiyordum . şimdi şampiyonlar sürümünü aldım + 90 TL cüzdanda para kaldı .

Cüzdana isterseniz hemen cüzdana geçer para dedi .

Sanırım karta isteseydim biraz uzun sürebilirdi
  • Evet arkadaşlar an itibari ile 28 ağustos da verdiğim 359 tl lik fifa19 siparişini iptal ettim. Müşteri Hizmetleri anında iptal etti. Para da kredi kartıma yatacak. Ama 20-30 gün sürebilir dedi. Bende sorun değil dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Evet arkadaşlar an itibari ile 28 ağustos da verdiğim 359 tl lik fifa19 siparişini iptal ettim. Müşteri Hizmetleri anında iptal etti. Para da kredi kartıma yatacak. Ama 20-30 gün sürebilir dedi. Bende sorun değil dedim.
    Telefonla mı aradınız ? Karta iade iyiymiş bunu nasıl yapıyoruz ? Biraz detaylı anlatırsanız ben de yapayım
  • Beyler hangi numaradan ulaştınız onu bi belirtseniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Hocam selam 0212 391 04 01 arıyorum sürekli meşgul, oradan mı ulaştınız. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler
    Evet hocam buradan ulaştım 08:59 da aradım 7 dk beklettiler 3 dk içinde hallettik çok talep var sanırım açar açmaz dedim iade talebinde bulunucam fifa 19 mu dedi :D
  • Oyunun siparişini dün akşam verdik. Fiyat şaşılacak kadar dusuk. Özellikle Fifa 18 in 269 liradan satışa çıktığını düşünürsek... Bekleyelim görelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Yok hocam ben zaten bir üst sürümü almak için iade istiyordum . şimdi şampiyonlar sürümünü aldım + 90 TL cüzdanda para kaldı .

Cüzdana isterseniz hemen cüzdana geçer para dedi .

Sanırım karta isteseydim biraz uzun sürebilirdi

Alıntıları Göster
    Alış-veriş yaparken 359tl iade ettiler, diyelim şampiyonlar sürümünü alacaksın cüzdandaki dışındaki kısmi nasıl alıyorsun yeniden kredi kartıyla mı ekstra tutarı ödüyorsun.

• İadeyi işlemini başlattım 1 sonra karta yatacağını söylediler hallolacak ve 209 tl lik fifa almanın mutluluğu ile güne devam 😂🤟🏾

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tamam hocam teşekkür ederim, aramaya devam. Cüzdana iade isteyecem ben de. Sana da geçmiş olsun...

• bu sene pes e geçecem anlaşıldı. türkiye ligide geldi pes e. fifa yapay zeka çok kötü olmuş gerçek dışı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Alış-veriş yaparken 359tl iade ettiler, diyelim şampiyonlar sürümünü alacaksın cüzdandaki dışındaki kısmi nasıl alıyorsun yeniden kredi kartıyla mı ekstra tutarı ödüyorsun.

Alıntıları Göster
    Hocam ben cüzdanıma iade aldım şuan 90 TL arttı o artan paraylada oyun açılınca points alacağım.

Karta iade etseler hepsini iade ederler siz tekrar oyunu alırsınız öyle parça parça yapmazlar
  • Cüzdana iaede isteyin daha kolay ve paranız hemen yansır.
  • Telefonu açmıyorlar ki en az 10 kez aradım hep meşgül bu nedir arkadaş
  • Selam arkadaşlar,

Dün geceden beri deniyorum bu hatayı alıyorum.Oyunu alırken bu hata neden çıkar.
    /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan1913 -- 12 Eylül 2018; 9:40:9 >
  • hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Dün gece önceki sayfalarda arkadaşlar pc den kredi kartını ekleyip playstationdan alın falan diyorlardı. İnceleyin isterseniz önceki sayfaları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senki -- 12 Eylül 2018; 9:42:34 >
  • Devamlı meşgul müşteri hizmetleri.

• Ulaşailen var mı

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.