Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa 19 beta sürümü ile birlikte, la liga'da birçok oyuncunun yüzleri taranmış. PL'de eksik olan yüzler eklenmiş. Sanırım serie a, ligue 1 ve bundesliga'da pek yeni yüz taranmamış. Bu üzücü oldu, kariyer modda adam akıllı bir fransa, italya ligi yapamayacağim.

https://twitter.com/to_omar şu arkadaş yeni oyuncu yüzlerini baya bi paylaşmış, bakabilirsiniz.
  • /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\
  • https://youtu.be/ZUv-JaaYp1M

Fenerbahçe - juventus şampiyonlar ligi final maçı googleda denk geldi. Malesef Mehmet Topal hala aynı oyunda uzun saçlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifacıyım ama bu sene adam olmaz değişiklik 0 bence para verilmez o kadar adamların umrunda değil İnş bu sene pes patlatırda akılları başlarına gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: mirliva34

https://youtu.be/ZUv-JaaYp1M

Fenerbahçe - juventus şampiyonlar ligi final maçı googleda denk geldi. Malesef Mehmet Topal hala aynı oyunda uzun saçlı
    Hocam adamlar serie a, bundesligayı falan pas geçiyor, bizim topalı mı rescan edecekler. :) Bu handikaplarına rağmen, tek rakibi olan pesin çok çok ilerisinde. Fifa 2000’den beri bilinçli bir şekilde bu seriyi oynarım, 2015’te geldi bu oyuncuları stüdyoya alıp yüz tarama muhabbeti, ilk premier ligle başladı, 18’de la liga ekipleriyle anlaştılar. ( fakat barcelona ne hikmetse üvey evlat muamelesi görüyor, birçok oyuncu generic face ve suarez gibi oyuncuların rescanlanmaları gerekiyor) O tarihten beri parayı veren lige yatırım yapiyorlar. Tahminim 19-20 de serie a, bundesliga falan tamamlanır. 2023’te ise türkiye ligindeki oyuncuların elden geçilereceğine inanıyorum. :) hedef 2023. Kim öle kim kala. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zerosun

Hocam adamlar serie a, bundesligayı falan pas geçiyor, bizim topalı mı rescan edecekler. :) Bu handikaplarına rağmen, tek rakibi olan pesin çok çok ilerisinde. Fifa 2000’den beri bilinçli bir şekilde bu seriyi oynarım, 2015’te geldi bu oyuncuları stüdyoya alıp yüz tarama muhabbeti, ilk premier ligle başladı, 18’de la liga ekipleriyle anlaştılar. ( fakat barcelona ne hikmetse üvey evlat muamelesi görüyor, birçok oyuncu generic face ve suarez gibi oyuncuların rescanlanmaları gerekiyor) O tarihten beri parayı veren lige yatırım yapiyorlar. Tahminim 19-20 de serie a, bundesliga falan tamamlanır. 2023’te ise türkiye ligindeki oyuncuların elden geçilereceğine inanıyorum. :) hedef 2023. Kim öle kim kala. :)

Alıntıları Göster
    O zamana kadar bizim takımlar batmazsa oynarız

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

Adam bjk de random surattı isteseler özeniyorlar ama bizim ligi iplemiyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın :) bak mesela ekonomik sallantı, insanların oyalanmasını sağladığı futbol sektörünü bile etkiledi. Bu sene ligde adam akıllı transfer yok, bütçeler küçüldü çünkü. E transfer olmayınca lig dünya basınında kendinden söz ettiremiyor, fifa ekibinin gözünde de düşüyor. Fifanın avrupa ligi lisansını alması iyi oldu. Çünkü bir ihtimal, ekiplerimiz avrupa kupalarında başarı yakalarsa yeniden ilgilenebilir oyuncularımızla fifa.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Pes 2019 dan sonra mecburen toparlayacaklar
    2019 demoyu oynadım gerçekten çok güzel
    Fifanın işi eskisi kadar kolay olmayacak
    Pes lisans edinmeyede başladı

14 den beri düzenli fifa alıyorum
    Pes hiç almamıştım
    Ne zaman store de 50-60 liraya pes 17 gördüm aldım
    Baktımki adamların 17 si fifa 18 den bile daha keyifli
    İkili mücadeleler kalecilerin refleksleri hareketleri
    Örneğin 10. Maçını yapıyorsun hiç görmediğin hareketleri görebiliyorsun
    Fifa çok standarta bağladı

18 dahil lisans dan ötürü aldık
    Bu sene iki oyunu da alıcam
    İlk kez kutulu pes alıcam

Fifanın işi bundan sonra zor

Bu da bizim işimize gelecek
    Yarışsınlarki kalite artsın biri oyunu diğeri gibi yapmaya diğeride daha fazla lisans toplamaya uğraşsın

Düşünsenize fifa nın lisanslar menüler pes2019 oyunu ile

Süper olurdu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: werneke

Pes 2019 dan sonra mecburen toparlayacaklar
    2019 demoyu oynadım gerçekten çok güzel
    Fifanın işi eskisi kadar kolay olmayacak
    Pes lisans edinmeyede başladı

14 den beri düzenli fifa alıyorum
    Pes hiç almamıştım
    Ne zaman store de 50-60 liraya pes 17 gördüm aldım
    Baktımki adamların 17 si fifa 18 den bile daha keyifli
    İkili mücadeleler kalecilerin refleksleri hareketleri
    Örneğin 10. Maçını yapıyorsun hiç görmediğin hareketleri görebiliyorsun
    Fifa çok standarta bağladı

18 dahil lisans dan ötürü aldık
    Bu sene iki oyunu da alıcam
    İlk kez kutulu pes alıcam

Fifanın işi bundan sonra zor

Bu da bizim işimize gelecek
    Yarışsınlarki kalite artsın biri oyunu diğeri gibi yapmaya diğeride daha fazla lisans toplamaya uğraşsın

Düşünsenize fifa nın lisanslar menüler pes2019 oyunu ile

Süper olurdu
    Bencede pes animasyonlarda çok önde fifada hep aynı oda bir zamanda sonra sıkıcı oluyor ama peste öyle birşey olmuyor gol atmak atamamak bile zevkli

• Herşeyi geçtim stadlar yine zifiri karanlık

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

Premier ligde oyuncu yüzleri her sene güncellenir fabride yapılır mesela.Zaten şaşılacak birşey değil beklenen bir durumdu.Mesela Vida gitse onunda yüzü yapılırdı.Çünkü orada ayrıca yüz taramadan geçiriyorlar ellerinde var.

• Fifa'daki hareket özgürlüğü, kafamda canlandırdığım her milimetrik hareketi oyunda yapabiliyor olmam sayesinde Fifa'ya devam ediyorum. Farklılık için bu sene Pes'e geçmeyi çok istedim ama demo'yu oynayıp aşırı kısıtlı oyuncu kontrollerinden sonra yine Fifa'ya mahkum kaldım. İstediğim an, istediğim şekilde hareket etmiyor oyuncular hatta neredeyse 16 yönlü diyebilirim,animasyonlar kitli hızlı koşma süresi bitene kadar oyuncu hiçbir komuta yanıt vermiyor. Tabi bu söylediğim şeyler tamamen kişisel, bir başkası için tam tersi de olabilir birşey diyemem. Ben yine mecburen bu sene Fifa ile devam edicem.
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Bende çok zorladım pese tekrar donmek icin ama anismasyon ve pas agırlıgı vs. özgürlük yok oyunda bir kere defans sistemi bastan falso..tek paslara karşı savunma veya aşırı press yapanların kagni gibi oyuncularla savunmak vs vs beni yeniden fifaya yönlendirdi arada farklılık için açıp oynuyorum. Bunda zaten peste çok çok iyi oynayan herşeye hakim yıllardır oynayip bu sene fifaya gecmesiyle özgürlük fifada demesiininde etkisi oldu dün on sipariş verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 11 Ağustos 2018; 18:29:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Fifa'daki hareket özgürlüğü, kafamda canlandırdığım her milimetrik hareketi oyunda yapabiliyor olmam sayesinde Fifa'ya devam ediyorum. Farklılık için bu sene Pes'e geçmeyi çok istedim ama demo'yu oynayıp aşırı kısıtlı oyuncu kontrollerinden sonra yine Fifa'ya mahkum kaldım. İstediğim an, istediğim şekilde hareket etmiyor oyuncular hatta neredeyse 16 yönlü diyebilirim,animasyonlar kitli hızlı koşma süresi bitene kadar oyuncu hiçbir komuta yanıt vermiyor. Tabi bu söylediğim şeyler tamamen kişisel, bir başkası için tam tersi de olabilir birşey diyemem. Ben yine mecburen bu sene Fifa ile devam edicem.
    Ben de katılıyorum alternatif yok, pes demosunu oynadım. Oyun motorundan kaynaklı bir hantallık var futbolcuların hareketlerinde. Bir de şu oyuncu vücutları hiç esnek değil, sevinme animasyonları vs.

• zerosun Z kullanıcısına yanıt
    Çünkü Barcelona Pes ile premium lisans yapmış durumda Nou Camp da yok oyunda dikkat ettiysen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yorumuna saygım var kardeşim ama Yüzler,Player id,Oyuncu fizikleri,Top fiziği'nin olmadığı Karanlık ve çamurumsu sahalar gerçeği, 22 tane aynı adamın olduğu langırt'da özgürlük olsa ne olur olmasa ne olur.Lisans ve içerikler tek artısı.
  • Bunun bana fake olduğunu söyleyin FİFA 19 Allah aşkına playstation 2 grafiklerinden felan ne farkı var? umarım yanıltıcı bir videodur böyle bir rezalet olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurbaran1905

Yorumuna saygım var kardeşim ama Yüzler,Player id,Oyuncu fizikleri,Top fiziği'nin olmadığı Karanlık ve çamurumsu sahalar gerçeği, 22 tane aynı adamın olduğu langırt'da özgürlük olsa ne olur olmasa ne olur.Lisans ve içerikler tek artısı.
    player id nedir? Eğer oyuncuların gerçek fiziksel özelliklerinin oyunda tam anlamıyla temsil edilmesinden bahsediyorsan bunu fifa belli başlı oyuncuları postür olarak, koşu tarzı olarak, omuz-bel genişliği olarak gayet iyi yansıtıyor. Hiç bir pes serisinde bu mevzu yok, tüm oyuncuların omuzları, kolları, belleri aynı, o eller yok mu hepsinin eli kürek gibi topçuların mübarek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurbaran1905

Bunun bana fake olduğunu söyleyin FİFA 19 Allah aşkına playstation 2 grafiklerinden felan ne farkı var? umarım yanıltıcı bir videodur böyle bir rezalet olamaz.
    Hocam oyuncular arasında herhangi bir hız veya ayırdedici fiziksel bir fark yok.En son fifa 14 oynamıştım bundan çok daha iyi görünüyordu.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.