Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saner08

Bende futbol oyunlarında en çok kariyer mod oynarım, sizin gibi düşünüyorum. Benim şu ana kadar gördüğüm yenilikler basın açıklamaları gelmiş Alex Hunter modunda ki gibi bizzat kendimiz yapıyoruz. Ucl kuralarının çekilmesini ara sahne olarak gösterecekmiş. Ballon dor vs. gibi yılın oyuncusu ödülleri içinde ayrı ara sahneler olacak. Onun haricinde sızan bir yenilik yok.

Alıntıları Göster
    O kura çekimide sadece senin bulunduğun grubu gösterir zaten bunlar pese bakarsan onda da varmış sanırım.Cl onlarda iken.

• Eskiden RUS PSN kullanıp ucuza getiriyorduk oyunu. Şimdi kur öyle bir arttı ki alamıyoruz uyguna.

Türkçe olarak oyunu en uygun TR Store'dan mı temin etmemiz gerekiyor. Hiçbir şekilde RUS PSN'den RUB CARD dışında alışveriş yapamıyormuyuz ?
  • pc için pes 19 u önsipariş geçmiştim bugün iptal edip fifa 19 u aldım umarım pişman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosker60 -- 9 Ağustos 2018; 14:17:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Eskiden RUS PSN kullanıp ucuza getiriyorduk oyunu. Şimdi kur öyle bir arttı ki alamıyoruz uyguna.

Türkçe olarak oyunu en uygun TR Store'dan mı temin etmemiz gerekiyor. Hiçbir şekilde RUS PSN'den RUB CARD dışında alışveriş yapamıyormuyuz ?
    En uygun tr psn şu an.Döviz böyle giderse işimiz zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak edenler varsa eğer kariyer moduna bir tek şampiyonlar ligi makyajı yapılmış hepsi bu. O aptal antrenman sisteminden tutun da takımların saçma sapan kadrolarla maça çıkmasına kadar devam ediyormuş.

Menü bile aynıhttps://pbs.twimg.com/media/DkGMENTXoAAd8yy.jpg

Pro clubs ise tamamen aynıymış. Bu kadar rezil bir şirket olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xeonist -- 9 Ağustos 2018; 14:36:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Birde liglerde maçlar sabit bir fikstürle girmiyodu mesela 1.maç liverpoolsa 2.dönem 1.maç Liverpool olmuyordu bunu düzeltmişlerdir umarım
    Umarım düzeltilmiştir. Bu tür ufak tefek detaylar önemli benim için de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Merak edenler varsa eğer kariyer moduna bir tek şampiyonlar ligi makyajı yapılmış hepsi bu. O aptal antrenman sisteminden tutun da takımların saçma sapan kadrolarla maça çıkmasına kadar devam ediyormuş.

Bu üzdü işte. Umarım oyun çıkana kadar değişikliğe gidilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xeonist

Merak edenler varsa eğer kariyer moduna bir tek şampiyonlar ligi makyajı yapılmış hepsi bu. O aptal antrenman sisteminden tutun da takımların saçma sapan kadrolarla maça çıkmasına kadar devam ediyormuş.

Açıkçası şaşırtmadı, Şampiyonlar ligi lisansını almaları bu yüzden korkutmuştu. En büyük yenilik diye ortaya atacaklar gerisi fut modu

Oyuncular çokça şikayet ediyor fakat fut modu her geçen gün kalabalıklaşıyor. Onlarda para kazandıkları yer dışında oyunu çokta değiştirmiyor. Hatta fut tarafı bile çok değişime uğramıyor tabi alternatifsiz olmanın ekmeğini yiyorlar....EA gibi bir firma bu rekabetsiz ortamı dibine kadar değerlendirir.

2 3 oyun kariyer modunu oynayan oyuncuya sorsan bir ton yenilik söyler, modu geliştirir. Milyon dolarlar harcanan firmada tek yapılan kopyala yapıştır. Sadece transfer güncellemesi için yeni oyuna bu kadar para verilmez, indirim dönemi bekleyin beyler...

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Açıkçası şaşırtmadı, Şampiyonlar ligi lisansını almaları bu yüzden korkutmuştu. En büyük yenilik diye ortaya atacaklar gerisi fut modu

Oyuncular çokça şikayet ediyor fakat fut modu her geçen gün kalabalıklaşıyor. Onlarda para kazandıkları yer dışında oyunu çokta değiştirmiyor. Hatta fut tarafı bile çok değişime uğramıyor tabi alternatifsiz olmanın ekmeğini yiyorlar....EA gibi bir firma bu rekabetsiz ortamı dibine kadar değerlendirir.

2 3 oyun kariyer modunu oynayan oyuncuya sorsan bir ton yenilik söyler, modu geliştirir. Milyon dolarlar harcanan firmada tek yapılan kopyala yapıştır. Sadece transfer güncellemesi için yeni oyuna bu kadar para verilmez, indirim dönemi bekleyin beyler...

Alıntıları Göster
    Ben bunu sormuştum.Dürüst bir adam şunu demişti.Bizim genel kazanımımız diğer bir çok oyunda da görüldüğü gibi satılan itemler üzerine yani fifada bunlar paket oluyor bu yüzden bu noktaya yoğunlaşılıyor kariyer mod single mod olduğu için satış sonrası şirkete pek para kazandırmıyor ve bu noktanın popüler olmasına pek imkan verilmiyor çünkü eğer o nokta kusursuz olursa fut oynayanlar azalır o yüzden genel bakış noktası fut üzerine ama futun temelleri için paralelinde ufak rötüşler var fakat bunlar öyle muazzam şekilde değil.Oyun aslında ilk yeni oyun düzeni fifa 11'den beridir hiç değişmedi hep aynı idi grafik olarak ve oyun olarak son gelişimi fifa 15 oldu sonra yerinde saydı hep.

• rekabet olması lazım, fakat bu saatten sonra futbol piyasasında fifa'yla rekabet etmek çok zor...Hem çok güçlü bir bütçeye sahipler hem lisansların hakkı tek taraflı ellerinde...

Böyle giderse yakında offline modlar kalkabilir, Cod tarafındaki gibi olabilir. Sadece fut modu satıyoruz diyebilirler, kazançlarından pekte bir şey kaybetmezler.

Uzun lafın kısası yeni gelir modelleri bulundukça oyuncuların keyif aldığı çoğu şey buhar oluyor.
  • Cidden adam gibi bir kariyer modu lazım.
    Oyuncu istatistiklerini sadece 1 sene elde tutmak
    Bu oyuncu takıma yeni katılmıştır transfer edilemez saçmalığı.
    Mali yapının dandikliği.Önceki sezonun sonraki sezonu pek de etkilememesi.
    Kiraladığımız adamdan para kazanamamak.
    Rezil antreman sistemi.
    Genç oyuncularında bu kadar güçlü olmaması lazım.Bir yetenek avcısı yolluyorum min 90 potansiyelli 5 tane adam buluyor.Bu kadar kolay olmamalı.
    Şimdilik aklıma gelenler bunlar.Çok mu zor bunları düzeltmek niye uğraşılmaz anlamıyorum.FM ile anlaşmaları var herhalde.FM gibi bir şey de istemiyoruz ki ilginçtir.
  • Fut oynamıyorum, oyunda herşeyden çok yine Fut'a odaklanılmış. İşime yaramayan, oynamadığım yenilikler için boşuna dünyanın parasını ödemek zorunda kalacağım. Oynadığım modda ise yine gram yenilik yok. Almıyım diyorum ama Pro Club oynuyorum ve her sene Pro oynayan herkes yeni oyuna geçiyor. Oynanabilirlikten memnunum fakat gelişim açısından ciddi bir dengesizlik var. her sene farklı bir moda odaklanılsa da dengeli bir şekilde tüm içerik gelişse sıkıntı yok her sene Fut, her sene Fut, rezalet. Fut için ayrı bir ekip kurmaları lazım. Kalan diğer modlara ise odaklanıcak farklı bir ekip.
  • Betaya katılan var mı ea mail atıyormuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bero 20

Betaya katılan var mı ea mail atıyormuş
    Amerika Kanada veya ingilterede ikamet etmek zorundasın.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2A da 5500 rub 400 tl gozukuyor inanilmaz bir rakam hata var galiba. Komisyonsuz g2a dan alisveris yapmasini bilen var mi ? Kk ile almaya calisiyorum 20-25 lira ekstra para istiyor

• Benim gördüğüm eksiklikler

Kiralığa opsiyon koydurtmamak
    Oyuncu satarken takas opsiyonu olmaması
    Kulübün kar etmesinin hiçbir anlamı olmaması, sonraki seneyi etkilememesi
    Kariyer modunda diğer kulüplerin saçma sapan transferler yapması
    Gelişip 90 puan olan oyuncunun hala 10,000 euro maaş alması, bırakın gideyim dememesi
    Saçma sapan antrenman sistemi
    Pesteki gibi serbest sahada istediğimiz sayıda oyuncuyla antrenman yapamamak
    Rezil penaltı ve frikik atışları
    Potansiyelli her oyuncunun illaki gelişmesi
    Form durumu olmaması, iyi oynuyorsanız her oyuncunun elinizde hazard olması
    Saçma sapan çalım sistemi
    Adam kaçırma olmaması
  • Ben koyu FIFAcı olarak oldum olası FIFAnın şu frikiklerini beğenmiyorum. Çok zor atması. Antrenmanda ilginç bir şekilde neredeyse 2 saniyede bir frikik golü atarken maçta atamamam canımı sıkıyor. Penaltılar güzel bence, onda bir sıkıntım yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramsey8795

Bu mesaj silindi.
    Survival dediğin gittikçe kademe kademe oyunun zorlaşmasına denir zaten. Karşı taraftan adam eksilmesi abest olurdu. Zorlanıyorsan kendi kalene gol at karşı taraftan düşsün belki olur
  • Yeni modlar bana eski fifalarda olan lounge modunu hatırlattı.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.