Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chestter

Ben 42 dolar olarak gördüm link atabilir misin?
    https://www.amazon.com/FIFA-19-Standard-Digital-Code/dp/B07DLTC77X/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1543091856&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=digital+code+fifa+19&dpPl=1&dpID=51JdgaBaFpL&ref=plSrch

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• real madrid i alanlardan gina gelmisti yillarca suan juventus u alanlar o yillarin seviyesine hemen ulasti herkez juve ile oynuyor tobe tobe

• Arkadaslar e bay dan alis veris yapan var mi 22 dolar a fifa buldum ya da ucuz yollu guvenilir bir sekilde nasıl alabilirim oyunu dijital ya da kutulu fark etmez. Tavsiyelerinize ihtiyacım var

• Arkadaşlar bilmedigimden birşey sormak istiyorum. Fifa 19 sec hakkı alsak ds4 yöntemiyle bütün hesaplardan oyun oynanabilir mi? Oğlum kendi hesabında oyunu oynasa bende başka hesapta oynasam olur mu? Puan vs toplamak önemli değil.

• Us psn'den aldım bir fifa 19. Kutulu hala 260 300 civarlarında.

Dil takıntım yok. Şimdi ucuzluk rahatlığıyla oynayım artık.

Pro club filan atarız. Yaş 24 ismim Mustafa. Seviyeli saygılı oyuncular ekleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtina35

Mrb, bende ilk defa oynadim bugun. Oyun cok hizli diyebilirim ve cok fazla bir zevk almadim. Pinpon gibi top ortada dolasiyor. Birde oyuncular hic yorulmuyor ne bicim is anlamadim.

Fifa 18 ve ozellikle world cupta fena olmayan bir denge yakalamislardi ama yine bozulmus gibi. Birde iki seasons macinda rakiplerim oyunu birakti. Benim oyuncular it gibi kosuyor, her topa giriyorlar elemanlar iki pas yapamiyorlar. Momentum olayini yine dengeleyememisler gibi geldi. Diger macta benim oyuncular cop oldu. Kosamiyorlar iki pas yapamiyorlar. Bu kadar bariz olmasi can sikici.

Birde sanki oyuncular ve sahanin boyutlari biraz orantisiz geldi bana. Oyuncular sanki biraz large duruyor oyun sahasi boyutlari na gore. Fifa18 i 1 ay kadar once oynamistim simdi yeniden aciyorum oynamak icin.

Amerikada black fridayde bu oyunu 29 dolar yapmislar. Seasonsta sadece 1200 online gozukuyor oldukca dusuk.
    yediğim gollerin hepsi benim kalecinin marifeti, herifler süpermen gibi basıyor kaleci benim adam yerine rakibe topu veriyor hoop gol, sürekli oyun saçmalamış hissini veriyor.

• Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Demoyu oynadım çokta hoşuma gitti orjin sürümde demo gibi iyimi? Yıllarca demoyu iyi verip orjin sürümde milleti kanser eden bi firma sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim. Demoyu oynadım çokta hoşuma gitti orjin sürümde demo gibi iyimi? Yıllarca demoyu iyi verip orjin sürümde milleti kanser eden bi firma sonuçta.
    bende güncel updatelerle bu sorunun cevabını merak ediyorum.
    amerika psn'den 30 dolara almayı düşünüyorum eğer demo gibiyse.
  • Arkadaşlar black friday nedeniyle psn store dan ps4 için 267 tl'ye alınacak fifa 19'un sil seçeneği türkçe mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Ona göre alacağım. Teşekkürler

• Çıkan en kötü fifa oyunu olmuş.

• 1.04 yamasiyla oyun yine hızlanmış. O kadar slider ayarı yapmama rağmen yine aşırı hızlı bir oyun!!! Darisi 1.05 yamasina

• Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    İlk oynadığımda yavaşda benim 1.03 mü artık neyse şimdi aşırı hızlı orta sahalar hemen tek pasla geçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: formulaci_01

Arkadaşlar black friday nedeniyle psn store dan ps4 için 267 tl'ye alınacak fifa 19'un sil seçeneği türkçe mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Ona göre alacağım. Teşekkürler
    Evet Türkçe, ama yerinde olsam us psn den 29 dolar=153 TL alırdım. Futbol oyunu Türkçe olsa ne olur olmasa ne olur?

• Pro club için her mevkiden oyuncu arıyoruz. Overall mühim değil. Şu an 4 kişiyiz. Bu sene düzenli bir takım kurabilirsek seneye liglere katılmayı planlıyoruz.

• Beyler oyunu US PSN'den alayım dedim, amazondan 30 dolar kod aldım ardından oyunu satın almaya girdim.
    2.66 dolar vergi çıkarttı, uzun bir süredir US PSN'den alışveriş yapmıyordum. Bu olay yeni mi geldi. Eskiden ürün fiyatı neyse onu alıyordu.

Amazonda da 10$ altı kod yok kaldım öylece nasıl alıcam şimdi, illa 10$ daha mı alıcaz.

Subtotal:$59.99
    Discount:-$30.00
    Tax:$2.66
    Total Price:$32.65[
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Adresi Nevada yap

• İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler dostum. aldım.
  • Ikinci el fifa 19 alabilirim satan varsa pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paralel Williams -- 26 Kasım 2018; 21:34:25 >
  • Fifa 19 alınır fut hesabı varsa iyi olur. Özelden iletişime geçebilirsiniz.

• Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Selam, bu linkten alışveriş yaptıktan sonra code alıyoruz anladığım kadarıyla CD gelecek mi be yapmamız lazım? İlk defa bu yol ike alacağım bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca sadece usa içerisinde kullanılabilir diye bir not var?not shipping from Turkey diyor, alamayacağız sanırım bi yöntemi yoksa tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xostnazo -- 26 Kasım 2018; 23:14:25 >
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.