Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamanında Süper Lig açıklanırken anlaşma 3 yıllıktı (15-16-17). Ama bunu uzattılar sanırım çünkü 18'e de geldi. FIFA'da isim Süper Lig iken PES'te Spor Toto Süper Lig. Bu yüzden PES'e ekstradan farklı içerikler olabilir diye düşünüyorum.
  • TR ligini fazla önemsemiyorum. Zaten özenmiyorlar. UCL ve UEL olacağı için 3 büyükleri yapacaklarını düşünüyorum. Eğer 2 kupaya da gruplara katılan tüm takımları yapacaklarsa Başakşehir ve Akhisar da olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes bölümüne

''Pes'in online yapısı süper lig kadrosu kurmana izin vermiyor diye biliyorum, offline modlarda çok rağbet görmüyor süper lig'in gelmesi tr'de pes oynayanları sevindirse de global anlamda baktığımızda şampiyonlar ligi-avrupa ligi ikilisinin fifa'ya geçmesi oyuncu sayılarındaki farkı fifa lehine açacaktır.''

yazdım diye bıdı bıdı beynimi yediler, inanılmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene kariyer modunda Alex Hunter modunda olduğu gibi basın açıklamaları vb. bir kaç cutscene ve diyalog ekranıyla karşılaşacakmışız. Bunlar olumlu yenilikler. Benim gibi kariyerciler bu sene Fifa dan umduğunu bulacak gibi. Uefa lisansları tek eksikti o da oturdu. Ucl kuralarının da ayrı bir cutscene i olacakmış oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saner08 -- 30 Temmuz 2018; 21:15:27 >
  • Fifa süper ligi 3 yıllığına almıştı.

www.cnnturk.com/amp/spor/futbol/super-lig-fifa-18-fifa-19-ve-fifa-20de-yer-alacak-yer-alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: saner08

Bu sene kariyer modunda Alex Hunter modunda olduğu gibi basın açıklamaları vb. bir kaç cutscene ve diyalog ekranıyla karşılaşacakmışız. Bunlar olumlu yenilikler. Benim gibi kariyerciler bu sene Fifa dan umduğunu bulacak gibi. Uefa lisansları tek eksikti o da oturdu. Ucl kuralarının da ayrı bir cutscene i olacakmış oyunda.
    sırf şu şl geldi diye kariyer oynamak için sabırsızlanıyorum. önceki yıllarda lisanssız olduğundan alınan zevk azalıyordu . birde italya ligi için tv sunumu gelirse tadından yenmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 30 Temmuz 2018; 23:39:5 >

• adam haklı

• Harbi buy sene böyledi yaa neyse seneye neler görecez bakalım
  • Kafayı mı yediniz de yok onlar da sevinsin Türkiye ligi gelmiş felan gibi şizofrenik yorumlar yapıyorsunuz?Babanız yapıyor herhalde oyunu ki bu kadar sahipleniyorsunuz.Komik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

sırf şu şl geldi diye kariyer oynamak için sabırsızlanıyorum. önceki yıllarda lisanssız olduğundan alınan zevk azalıyordu . birde italya ligi için tv sunumu gelirse tadından yenmez

Alıntıları Göster
    Al benden de aynı. İtalya ligi için skorboard sunumu gelir muhtemelen.

• quote:

adam haklı

Orada rakibin sonraki hamlesini düşünüp diğer adamı daha önce kapatıp tam o anda r1e basarsanız bu taktik ise yaramaz.. pro maçlara bak bir.kere bile yemiyorlar el çabukluğu önemli.

Yanı top ayağına giden oyuncu 10. Oyuncu ise siz 11. Oyuncuyu kapatacaksınız o arada r1e basacaksniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 31 Temmuz 2018; 1:20:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Hasan Mustan hiç gitmez ya Fifaya. Olacaksa Ercan Taner olsun başkası kesmez İngiliz spikerler de değişti bu sene o da iyi baya.
    Eskilerden Ümit Aktan ve Ertem Şener üzerine tanımam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

Pes bölümüne

''Pes'in online yapısı süper lig kadrosu kurmana izin vermiyor diye biliyorum, offline modlarda çok rağbet görmüyor süper lig'in gelmesi tr'de pes oynayanları sevindirse de global anlamda baktığımızda şampiyonlar ligi-avrupa ligi ikilisinin fifa'ya geçmesi oyuncu sayılarındaki farkı fifa lehine açacaktır.''

yazdım diye bıdı bıdı beynimi yediler, inanılmaz
    PES bölümüne yazmana gerek yok aga. Bu bölümde de benim beynimi yedi PES fanboyları.

• quote:

pes e süper lig eklenmiş. buna karşılık olarak muhtemlen ea cepheside tr spiker ekler oyuna. hasan mustan ın geçen açıklaması + bu olaydan dolayı %80 gelecek tr spiker. işte rekabet böyle güzel birşey. bir firma birşey yaptı mı hemen cevap vermeye çalışıyor diğer rakip. sonuçta biz oyuncular karlı çıkıyor bu işten. aferin konami bastır böyle
    Hasan Mustan abimiz "Yakında EA ve kendimle ilgili çok özel bir şey açıklayacağım olursa." demişti ancak ondan sonraki videolarında tek bir açıklama yapmadı. Bence yattı o iş.
  • FİFA 19 konusu çok ölü neden böyle ne bilgi var ne sağlıklı tartışma, PES sayfası 90'ı geçmiş ben sağlıklı yorumları okumayı görsel deneyimleri izlemeyi seven birisiyim.
  • Onu bunu bırakında momentum olacak mı gencler ondan haber verin ? Ayrıca her yıl monentum dozunu artırıyorlar 18 i bildiğim içn 19 u düşünmeye korkuyorum

• Dyabala84 kullanıcısına yanıt
    Fifa 12 den beri momentum var yoksa nasil sirket coin satacak. Bunlarin yaptigi resmen uyusturucuya alıştırmak gibi.

Lowlar gelip seni 5-0 yeniyor dandik kadroyla 3-4 mac ea sana çalışıyor sonra mac kazanmamaya basliyorsun ea yine kazanmani elinden aliyor. Sonra o kisi coine paralar döküyor. Yine ayni mantık yine mac kazanmalar basliyor sonra ea devreye giriyor:))

Momentum ea sportun ekmek kapisi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyabala84

Onu bunu bırakında momentum olacak mı gencler ondan haber verin ? Ayrıca her yıl monentum dozunu artırıyorlar 18 i bildiğim içn 19 u düşünmeye korkuyorum
    Momentum kesinlikle kalkmaz. Hatta daha da artar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • h2h modu gelsin başka bişey istemiyorum. rekabetçi modlarda kimse eğlence yönünü düşünmüyor malesef. golü atan yarı sahasında top çevirmeye başlıyor.

• bu sene hedef yine 3500 tl kazanmak

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.