Şimdi Ara

FIFA 19 [PC ANA KONU] (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.274
Cevap
10
Favori
69.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Penaltı atarken ok çıkmıyor arkadaşar normal maçta çıkıyor futda sapıtıyor nasıl görünür yapılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kasımın sonunda daha iyi bir indirim alır mı dersiniz ?Şuan en uygun nereden alabilirim?Rus originden almanın bir sakıncası var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Defansın bir standardı yok, bazen ne kadar uğraşsan da pas ya da adam geçip gidiyor önleyemiyorsun, bazen olmadık yerde top kesebiliyorsun.
  • Arkadaşlar Rusya veya japonya originden aldığımızda nekadara geliyor bakabilecegimiz bir site var mı ?Herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?

• Demo ve Full sürüm arasında fark var mı?
  • Az önce futa girerken bildirim geldi ön sipariş paketlerini almadığınızı tespit ettik vs diye. Oyunu internette kod satan yerlerden pre order alan arkadaşlar az önce ea desteğe bağlandım aldığınız siteden size 2 kod gelmeli biri oyun diğeri de bu ön sipariş paketleri vs için olan kod dedi. 3-5 tane paket peşine koşacak değilim ama kodları kendilerine saklıyorlarsa yazıklar olsun 100 kişi oyun alsa 500 paket yapıyor ayıptır
  • Havadan ara pas - gol oyunu olmuş. Neredeyse pes 13 kadar.

Edit: İyi ki indirimi kaçırmışım 170 tl çöpe gidecekti. Fifa 18'e devam. Belki kara cuma zamanı yine indirime girebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 1 Kasım 2018; 21:20:18 >
  • Herkesin sorusu var ama bir kişide yardımcı olayım demiyor.Kac gündür bir soruya cevap alamadık

• quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

Herkesin sorusu var ama bir kişide yardımcı olayım demiyor.Kac gündür bir soruya cevap alamadık
    Hocam, ben forumda kore vpn ile aldim diyen arkadasin konuyu görünce bir deneyeyim dedim. Almaya calistim kart sorun filan verdi, alamadim ama yine de banlandim. O konuda baska bir arkadas da birkac senedir Kore uzerinden aldığını bir sorun cikmadigini ama ilk defa bu sene banlandigini yazmis. Yani risk almaya deger mi bilmiyorum. Ben baska hesap açıp cdkeys.com dan aldim 260 tl ye origin kartimi kabul etmedigi icin.

Bu gectigimiz indirimde oyun 40 euroya dusmustu, Black Friday'de de o civara düşer büyük ihtimal. Oyunu en ucuz alabileceginiz zaman aralik ayi yilbasi civarı galiba.

• Shredded kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• FIFA 19 [PC ANA KONU]

Hesabı satmayı düşünüyorum. İçerisinde 70K civarıda coins bulunmakta.
  • dostlar bir sorunum var kariyer modda bazen oyundan atıyor dırek masaüstüne dönüyor ve hata da vermiyor acaba nedendir bilgisi olan varmı oyunu oynayamıyorum repair yaptım yine aynı eksik ne olabilir. bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim
  • 7M civarı coins alan Origin hesabımı satıyorum.

Detay:https://forum.donanimhaber.com/7m-coinsli-fifa-19-hesabi-satiliktir--135649055

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingSezenist -- 2 Kasım 2018; 22:49:28 >
  • Origin ID = CrossHairs40

Ekleyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FIFA 19 500K Coins satılıktır, teklif için özelden mesaj atınız.

Ayrıca;

Origin hesabımı satıyorum, 19 eylül 2019 tarihine kadar Origin Access Premier üyeliği vardır.
    Bu üyelik olduğundan bu tarihe kadar FIFA 19 Ultimate Edition, Battlefield 5 Deluxe Edition, NFL 19, Anthem, vsvs üyelik içindeki oyunları oynayabilirsiniz.

Ayrıca hesapta FIFA 18, FIFA 17, FIFA 16, FIFA 15, Battlefield 3 ve 4'de bulunmaktadır.

Fiyat: 500 TL'dir.
  • Merhaba arkadaslar,

Oyun Black Friday da indirime girer mi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaço58

arkadaşlar kariyer modda maça girince maç içinde birden oyuncuuların yeri değişiyor buna çözüm bulamadım hangi ayarda problem var sizce oyuncuların yeri değişiyor geri taktik yerinden yerlerine getiriyorum sonra gene aynı sorun yardımcı olabilcek olan varmı
    Merhaba aynı sorunu bende online modda maç yaparken sürekli yaşıyorum çözebildinizmi?
  • Gecen sene olan tr dil destegi bu sene yok rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Gecen sene olan tr dil destegi bu sene yok rezalet
    Nasıl yok hocam var yanlışınız var
  • Serverlar çöp bu sene geçen sene çok nadir input lag olurdu son 2 haftadır input lag yüzünden oyundan soğudum allah belasını versin gerçekten türkiyede oynanamaz durumda oyun online oynamak istiyorsanız sakın oyunu almayın kanser olursunuz !!!
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.